عطر زنانه جورجیو آرمانی کد Armani Code Women

  • 75 میل

930,000 تومان

عطر زنانه جورجیو آرمانی کد Armani Code Women در فروشگاه اینترنتی شادیلینگ با امکان پرداخت در محل با قیمت مناسب عرضه می گردد.

عطر زنانه جورجیو آرمانی کد 

عطر زنانه جورجیو آرمانی کد در سال 2006 تولید و با غلظت ادوپرفیوم در حجم 75 میلی لیتر عرضه گردیده است . توصیه میکنیم این ادکلن در جای خشک و خنک و دور از تابش نور خورشيد و دسترس اطفال نگهداری شود.

ساختار کلی عطر زنانه جورجیو آرمانی کد 

 رایحه ادکلن کد آرمانی گرم و شیرین و مناسب برای فصول سرد سال است. عطر زنانه جورجیو کد ماندگاری و پخش بوی خوبی هم دارد و به همین علت برای بانوان انتخاب خوبی به شمار می رود. رایحه های جورجیو آرمانی کد بسیار گرم و محرک است و در شما انرژی زیادی ایجاد می کند و بیشتر این گرمی را از پرتقال ، عسل و وانیل دارد علاوه بر این ها عطر زنانه آرمانی دارای نت های گیاهی و میوه ای خاصی است که این نت ها باعث ایجاد انرژی و شادابی در شما می شود. از نظر ظاهری هم عطر جورجیو آرمانی کد بی نظیر است و هیچ ایرادی ندارد چراکه هم بسیار ظریف و زیبا ساخته شده است و هم روی بطری طراحی های گلبرگی بسیار زیبایی دارد و این باعث می شود که خانم ها راحت عطر جورجیو را در دست بگیرند و با خود حمل کنند. وجود گلبرگ ها نیز از اهمیت بالایی برای بانوان برخوردار است چراکه بانوان همیشه آن چیزی را می پسندند که علاوه بر کارایی زیبایی هم داشته باشد.
نوع طراحی و ترکیبات ادکلن زنانه کد جوجیو آرمانی فوق العاده و به زبانی دیگر شاهکاری هنری است.
طیف رایحه ادکلن کد آرمانی زنانه شرح زیر است :

رایحه اولیه : گل یاس - پرتقال - پوست پرتقال
رایحه میانی : یاس - شکوفه
رایحه اصلی : عسل - وانیل

امتیاز مشتریان به Armani Code

امتیاز عطر جورجیو آرمانی کد در میان کاربران 3/98 از 5 است.

شما می توانید ادکلن زنانه جورجیو آرمانی کد را با قیمت مناسب با امکان پرداخت در محل از فروشگاه اینترنتی شادیلینگ خريداری نمائيد و از يک خريد مطمئن لذت ببريد.

کلمات کلیدی

عطر زنانه جورجیو آرمانی کد 

ادکلن جورجیو آرمانی کد 

خرید جورجیو آرمانی کد 

قیمت جورجیو آرمانی کد 

عطر Armani Code

  • فصول سرد - مجالس و مهمانی
  • ادوپرفیوم
  • زنانه
مــزایا
مــعایب