نماد اعتماد الکترونیکی

عطر زنانه میس دوپونت اس تی دوپونت Miss Dupont S.T. Dupont for women

  • 75 میل

130,000 تومان

در انبار موجود نیست

عطر زنانه میس دوپونت اس تی دوپونت Miss Dupont S.T. Dupont for women در فروشگاه اینترنتی شادیلینگ با امکان پرداخت در محل با قیمت مناسب عرضه می گردد.

عطر زنانه میس دوپونت اس تی دوپونت 

عطر زنانه میس دوپونت اس تی دوپونت در سال 2010 تولید و با غلظت ادوپرفیوم در حجم 30 ،50 و 75 میلی لیتر عرضه گردیده است . توصیه میکنیم این ادکلن در جای خشک و خنک و دور از تابش نور خورشيد و دسترس اطفال نگهداری شود. 

ساختار کلی عطر زنانه میس دوپونت اس تی دوپونت 

فوق العاده زنانه و بسیار پر زرق و برق است ، مخصوص خانمهای مدرن و شیک پوش می باشد.بسیار مناسب برای بانوانی است که پر از اعتماد به نفس غیرعادی بوده و میل به لوکس بودن دارند. میس دوپونت عطری غیر قابل مقاومت است.سرشار رایحه های جذاب و شرقی می باشد.میس دوپونت مناسب استعمال در شب و معجزه برانگیختن احساسات بانوان می باشد.

عطر زنانه میس دوپونت اس تی دوپونت دارای رایحه های زیر است:

رایحه اولیه:هلو تازه، گریپ فروت

رایحه میانی:چوب صندل و روغن خس خس

رایحه پایانی:کهربا، مشک و وانیل

بطری عطر میس دوپونت مشهور و جذاب به همراه زیرو روکاری است،زیروروکاری یک تکنیک حکاکی تزئینی که ایجاد خطوط و منحنی با جنبش دقیق چرخش می کند و درپوش نقره ای آن زرق و برق زیبایی را به آن اضافه کرده است.  و جعبه میس دوپونت با یک الگوی فلزی رنگی به سطح الماس و روبان صورتی حاوی طغرا ،نماد درخشش و موفقیت است، 

امتیاز مشتریان به Miss Dupont S.T. Dupont 

امتیاز عطر میس دوپونت اس تی دوپونت در میان کاربران 3/98 از 5 است.

شما می توانید ادکلن زنانه میس دوپونت اس تی دوپونت را با قیمت مناسب با امکان پرداخت در محل از فروشگاه اینترنتی شادیلینگ خريداری نمائيد و از يک خريد مطمئن لذت ببريد.

کلمات کلیدی

عطر زنانه میس دوپونت اس تی دوپونت 

ادکلن میس دوپونت اس تی دوپونت 

خرید میس دوپونت اس تی دوپونت 

قیمت میس دوپونت اس تی دوپونت 

عطر Miss Dupont S.T. Dupont 

  • فصول سرد - مجالس و مهمانی
  • ادوپرفیوم
  • زنانه
مــزایا
مــعایب