نماد اعتماد الکترونیکی

عطر مشترک زنانه مردانه مونا دی اوریو مر کازاتی ادوپرفیوم Mona di Orio Myrrh Casati for women and men edp

  • 75 میل

3,176,000 تومان

عطر مشترک زنانه مردانه مونا دی اوریو مر کازاتی ادوپرفیوم Mona di Orio Myrrh Casati for women and men edp در فروشگاه اینترنتی شادیلینگ با قیمت مناسب عرضه می گردد.

عطر مشترک زنانه مردانه مونا دی اوریو مر کازاتی ادوپرفیوم 

در حجم 75 میلی لیتر در بازار موجود می باشد که توصیه میکنیم این عطر در جای خشک و خنک و دور از تابش نور خورشيد و دسترس اطفال نگهداری شود. این محصول در سال 2014 در مجموعه  Monogram Collection و توسط Melanie Leroux معرفی شد. یک عطر با رایحه شرقی است که عمده رایحه آن مر می باشد . عطری بسیار شیک، دارای رنگی تیره و رمز و راز بسیار
این عطر الهام گرفته از آثار Marchesa Casati می باشد، او دوستدار معروف و همیشگی آثار هنری و همچنین شگفتی ساز آثار هنری است، که زیبایی و رازآلودی، برپایی مهمانی های افراطی با مهمان های عجیب و غریب و خدمتکارانی با ظاهری بسیار آراسته و شیک، و همچنین رایحه ی خوش و پر رمز و رازی که همیشه او را احاطه کرده است و حجم نسبتا کافی این ادکلن، از دیگر خصوصیات شناخته شده ی وی می باشد.

امتیاز مشتریان به Mona di Orio Myrrh Casati 

امتیاز عطر مونا دی اوریو مر کازاتی ادوپرفیوم  در میان کاربران 3/53 از 5 است.

شما می توانید  ادکلن مردانه و زنانه  مونا دی اوریو مر کازاتی ادوپرفیوم   را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی شادیلینگ خريداری نمائيد و از يک خريد مطمئن لذت ببريد.

 

  • ادوپرفیوم
  • مشترک مردانه و زنانه
مــزایا
مــعایب