نماد اعتماد الکترونیکی

عطر مشترک زنانه مردانه مونا دی اوریو نویت نویر ادوپرفیوم Mona di Orio Nuit Noire for women and men edp

  • 75 میل

425,000 تومان

عطر مشترک زنانه مردانه مونا دی اوریو نویت نویر ادوپرفیوم Mona di Orio Nuit Noire for women and men edp  در فروشگاه اینترنتی شادیلینگ با قیمت مناسب عرضه می گردد.

عطر مشترک زنانه مردانه مونا دی اوریو نویت نویر ادوپرفیوم 

 در سال 2006 در مجموعه عطر Signature Collection معرفی شد و در حجم 75 میلی لیتر در بازار موجود می باشد که توصیه میکنیم این عطر در جای خشک و خنک و دور از تابش نور خورشيد و دسترس اطفال نگهداری شود. با رایحه گلی شرقی و رایحه چوب و چرم و مشک اکسیری یک عطر بینظیر و مسحور کننده ایجاد کره است که فوق العاده محبوب می باشد. در Nuit Noire، شرینی مطبوع رایحه ی بهار نارنج، رایحه ی شگفت انگیز گل مریم، و نیز رایحه ی تند و جذاب هل، با یکدیگر ترکیب شده و کل فضا را در بر می گیرند. از طرفی هم خاصیت شیمیایی موجود در رایحه ی بهارنارنج و گل مریم فضا را سرشار از حس شادابی می کند. رایحه های تندتری همچون رایحه ی زنجبیل و پرتقال هم در هوای آزاد بازارهایی پر رفت و آمد به مشام می رسد که رایحه ی خوشی از انواع ادویه ها، چوب کندر، دارچین، میخک، سدر و چوب صندل را هم با خود به همراه دارد.
رایحه ی مشک حیوانی، رایحه ی خوش چرم، رایحه ی شیرین و وانیلی گیاه تانکا و همچنین رایحه ی تند عنبر در ترکیب با یکدیگر حسی لطیف و سرشار از نشاط و سرمستی را به وجود می آورند. این سیر و سیاحت اولیه در تاریکی شب (اشاره به معنی اسم عطر Nuit Noire دارد که به معنای سیاه و تاریک همچون شب می باشد)، رفته رفته مبهم تر و دارای هیجان بیشتری هم می شود.

امتیاز مشتریان به Mona di Orio Nuit Noire

امتیاز عطر مونا دی اوریو نویت نویر ادوپرفیوم  در میان کاربران 3/74 از 5 است.

شما می توانید  ادکلن مردانه و زنانه  مونا دی اوریو نویت نویر ادوپرفیوم   را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی شادیلینگ خريداری نمائيد و از يک خريد مطمئن لذت ببريد.

 

  • ادوپرفیوم
  • مشترک مردانه و زنانه
مــزایا
مــعایب