نماد اعتماد الکترونیکی

عطر مشترک زنانه مردانه مونا دی اوریو اود اسمانتوس ادوپرفیوم Mona di Orio Oudh Osmanthus for women and men edp

  • 75 میل

0 تومان

عطر مشترک زنانه مردانه مونا دی اوریو اود اسمانتوس ادوپرفیوم Mona di Orio Oudh Osmanthus for women and men edp  در فروشگاه اینترنتی شادیلینگ با قیمت مناسب عرضه می گردد.

عطر مشترک زنانه مردانه مونا دی اوریو اود اسمانتوس ادوپرفیوم 

در حجم 75 میلی لیتر در بازار موجود می باشد که توصیه میکنیم این عطر در جای خشک و خنک و دور از تابش نور خورشيد و دسترس اطفال نگهداری شود. در سال 2011 توسط Mona di Orio مالک و موسس برند مونا دی اوریو معرفی شد. عطر اسمانتوس که در مجموعه عطرهای Les Nombres D'Or قرار داد یک عطر اسپرت گرم  میباشدکه با رایحه اصلی اسمانتوس طراحی شده و مناسب برای روز های سرد زمستانی است. عطری بسیار با ارزش، دارای جذابیت بسیار بالا و دارای نوعی حالت معنوی رایحه ی بسیار ارزشمند و اسرارآمیز عصاره ی خالص عود لائوس از بطن عطر “Oudh Osmanthus” ساخته شده توسط Mona di Orio به مشام می رسد، که این رایحه می تواند نشان دهنده ی جذابیت بالای دیگر رایحه ها و همچنین برجسته تر جلوه دادن زیبایی آنها نیز باشد. عود، از ابتدای زمان و بدلیل کمیاب بودن و همچنین ارزشمند بودن آن، به عنوان عطری سنتی برای بزرگان و پادشاهان در نظر گرفته می شود. در پس هر عطر رمز و رازی پنهان می باشد که زمانی که در فضا پراکنده می شود طوری ما را غرق رایحه ی شگفت انگیز خود می کند، که گویی گرفتار عجایب موجود در داستان هزار و یک شب شده ایم.

امتیاز مشتریان به Mona di Orio Oudh Osmanthus 

امتیاز عطر مونا دی اوریو اود اسمانتوس ادوپرفیوم  در میان کاربران 4/15 از 5 است.

شما می توانید  ادکلن مردانه و زنانه مونا دی اوریو اود اسمانتوس ادوپرفیوم  را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی شادیلینگ خريداری نمائيد و از يک خريد مطمئن لذت ببريد.

 

  • فصول سرد - مجالس و مهمانی
  • ادوپرفیوم
  • مشترک مردانه و زنانه
مــزایا
مــعایب