نماد اعتماد الکترونیکی

عطر و ادکلن مشترک زنانه و مردانه تیزیانا ترنزی کرک Tiziana Terenzi Kirke For Men and Women

  • 100 میل

1,240,000 تومان

عطر و ادکلن مشترک زنانه و مردانه تیزیانا ترنزی کرک Tiziana Terenzi Kirke For Men and Womenدر فروشگاه اینترنتی شادیلینگ با قیمت مناسب عرضه می گردد.

عطر و ادکلن مشترک زنانه و مردانه تیزیانا ترنزی کرک 

در سال 2015 با حجم 100 میلی لیتر معرفی و روانه بازار گردید که توصیه میکنیم این ادکلن در جای خشک و خنک و دور از تابش نور خورشيد و دسترس اطفال نگهداری شود. با رایحه ای میوه ای و ملایم  تیزیانا ترنزی کرک عطری بی نظیر با رایحه ای منحصر به فرد است که توسط پائولو ترنزی ساخته شده و یک انتخاب ایده آل برای تمام فصول می باشد. کرک تیزیانا ترنزی با نت هایی میوه از هلو ، تمشک ، پشن فروت ، گلابی و برگ انگور سیاه آغاز می شود که اندکی رایحه ی ماسه را نیز درون خود نهفته دارد. با گذشت اندک زمانی عطر گل برف نیز به رایحه ی کرک افزوده می شود تا اندکی عطر میوه ها را تحت تاثیر قرار دهد. عطر تیزیانا ترنزی کرک در رایحه ی پایه خود دارای نت های مشک ، پاچولی ، وانیل ، چوب صندل و آفتابگران ارغوانی است. 
عطر مشترک زنانه و مردانه تیزیانا ترنزی کرک با رایحه ی دل انگیز و با طراوتش حسی سرشاز از زندگی را به مخاطبین خود هدیه می دهد. تیزبانا یک برند ایتالیایی لوکس است.

امتیاز مشتریان به Tiziana Terenzi Kirke

امتیاز عطر تیزیانا ترنزی کرک در میان کاربران 3/84 از 5 است.

شما می توانید ادکلن مردانه و زنانه تیزیانا ترنزی کرک را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی شادیلینگ خريداری نمائيد و از يک خريد مطمئن لذت ببريد.

  • فصول گرم - مجالس و مهمانی
  • ادوپرفیوم
  • مشترک مردانه و زنانه
مــزایا
مــعایب