نماد اعتماد الکترونیکی

عطر و ادکلن مشترک زنانه و مردانه تیزیانا ترنزی مارما Tiziana Terenzi Maremma For Men and Women

  • 100 میل

980,000 تومان

عطر و ادکلن مشترک زنانه و مردانه تیزیانا ترنزی مارما Tiziana Terenzi Maremma For Men and Women در فروشگاه اینترنتی شادیلینگ با قیمت مناسب عرضه می گردد.

عطر و ادکلن مشترک زنانه و مردانه تیزیانا ترنزی مارما 

 در سال 2013 با حجم 100 میلی لیتر روانه بازار گردید و توصیه میکنیم این عطر در جای خشک و خنک و دور از تابش نور خورشيد و دسترس اطفال نگهداری شود.  با رایحه ای گرم ، تلخ و چوبی برای آقایون و خانوم ها به طور مشترک طراحی گردیده است . رایحه ای آغازی نسبتا شیرین داشته و بیشتر متمایل به روایح زنانه است. تیزیانا ترنزی مارما با نت های ترنج ، یلانگ یلانگ ، یاس ، انگور فرنگی و چوب بلوط آغاز می شود و پس از اندک زمانی نت های میانی خرمالو , زنبق , عسل , سنبل ختایی , زیره سبز و عود نیز به رایحه افزوده می شود تا شیرینی عسل عطر گلهای اولیه را کمرنگ نماید. مارما تیزیانا ترنزی در نت های پایه ی خود کاکائو , چوب صندل سفید , لابدانیوم , کهربا , اقاقیا و نعناع هندی را به رایحه ی خود اضافه می کند . اما آنچه از این ترکیب بی نظیر باقی می ماند رایحه ای از کاکائو ، عسل ، نعناع هندی و عطر دلپذیر چوب بلوط و عود است. 
ماندگاری و پخش بوی عالی و بی نظیر از خصوصیات این عطر است که استفاده ی آن در فصول سرد سال مناسب تر است.

امتیاز مشتریان به Tiziana Terenzi Maremma

امتیاز عطر  در میان کاربران 4/32 از 5 است.

شما می توانید ادکلن مردانه و زنانه   را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی شادیلینگ خريداری نمائيد و از يک خريد مطمئن لذت ببريد.

  • فصول سرد - مجالس و مهمانی
  • مشترک مردانه و زنانه
مــزایا
مــعایب