عطر و ادکلن مشترک زنانه و مردانه تیزیانا ترنزی لودانو نرو Tiziana Terenzi Laudano Nero For Men and Women

  • 100 میل

1,090,000 تومان

عطر و ادکلن مشترک زنانه و مردانه تیزیانا ترنزی لودانو نرو Tiziana Terenzi Laudano Nero For Men and Women در فروشگاه اینترنتی شادیلینگ با قیمت مناسب عرضه می گردد.

عطر و ادکلن مشترک زنانه و مردانه تیزیانا ترنزی لودانو نرو  

با حجم 100 میلی لیتر در بازار موجود می باشد و توصیه میکنیم این عطر در جای خشک و خنک و دور از تابش نور خورشيد و دسترس اطفال نگهداری شود. عطری است جذاب و منحصر به فرد که در گروه عطرهای گرم و تلخ قرار دارد و . لودانو نرو شروعی تلخ و نسبتا شیرین دارد که در نوع خود یک شروع بی نظیر و رسمی است. شیرینی لادن و گرمی کنیاک در نت های اولیه تیزانا ترنزی لودانو نرو بیشترین تاثیر را در رایحه ی اولیه دارند و نت هایی چون تنباکو ، عنبر و رزماری را کمرنگ می کنند. خاکستر ، عسل ، زنبق و چوب صندل نیز نت های میانی این عطر لوکس ایتالیایی را تشکیل می دهند و با گذشت زمان و ورود نت های پایه ای چون بخور ، چوب بلوط و عود و گل لادن ، رایحه ای فوق العاده را ایجاد می نماید که به رایحه ای پیچیده از کنیاک ، بخور و چوب عود منجر می شود. 
عطر مشترک زنانه و مردانه تیزیانا ترنزی لودانو نرو با ماندگاری و پخش بوی عالی و بی نظیر برای شما انتخابی بی نقص در فصول سرد سال می باشد.

امتیاز مشتریان به Tiziana Terenzi Laudano Nero

امتیاز عطر تیزیانا ترنزی لودانو نرو  در میان کاربران 4/11 از 5 است.

شما می توانید ادکلن مردانه و زنانه تیزیانا ترنزی لودانو نرو  را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی شادیلینگ خريداری نمائيد و از يک خريد مطمئن لذت ببريد.

  • فصول سرد - مجالس و مهمانی
  • مشترک مردانه و زنانه
مــزایا
مــعایب