نماد اعتماد الکترونیکی

ادکلن مشترک زنانه و مردانه مرچنت اف ونیز بایزانتیوم سافرون The Merchant Of Venice BYZANTIUM SAFFRON For Men and Women

  • 100 میل

0 تومان

در انبار موجود نیست

  ادکلن مشترک زنانه و مردانه مرچنت اف ونیز بایزانتیوم سافرون The Merchant Of Venice BYZANTIUM SAFFRON For Men and Women 

در فروشگاه اینترنتی شادیلینگ با قیمت مناسب عرضه می گردد.

  ادکلن مشترک زنانه و مردانه مرچنت اف ونیز بایزانتیوم سافرون

 در سال 2013 در حجم 50 و  100 میلی لیتر به بازار عطر و ادکلن عرضه شد و توصیه میکنیم این عطر در جای خشک و خنک و دور از تابش نور خورشيد و دسترس اطفال نگهداری شود.  این محصول برند ایتالیایی مرچنت اف ونیز بوده که با رایحه ای تند و گرم برای استفاده مشترک آقایان و بانوان طراحی گردیده و ساختار BYZANTIUM SAFFRON متشکل از ادويه، صمغ، گياهان معطر، چرم است که این ترکیب برای استفاده در فصول سرد سال پیشنهاد میشود.عطر The Merchant Of Venice BYZANTIUM SAFFRON در نت اولیه با رایحه آشنای زعفران شروع میشود که در فضای اطراف پراکنده شده و مشام شما و اطرافیانتان را پر میکند. در ادامه از رایحه ی اولیه کاسته شده و رایحه ی متفاوت برگ پچوولياي اندونزي نمایان میشود در آخر نت پایانی از راه رسیده و حضور نت های دیگر را کم رنگ میکند. نت پایانی از كهربا و جير سفيد تشکیل شده است که حس گرمایی لذت بخش را در شما به وجود می آورد.

عطر مشترک مرچنت اف ونیز بایزانتیوم سافرون در غلظت ادوپرفیوم و با ماندگاری و پخش بوی فوق العاده ارزش خرید بالا انتخابی مناسب برای افرادی که به دنبال برند های با کیفیت و خاص هستند انتخابی بی نظیر است.

امتیاز مشتریان به The Merchant Of Venice BYZANTIUM SAFFRON

امتیاز عطر مرچنت اف ونیز بایزانتیوم سافرون در میان کاربران 4/36 از 5 است.

شما می توانید ادکلن مردانه و زنانه مرچنت اف ونیز بایزانتیوم سافرون را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی شادیلینگ خريداری نمائيد و از يک خريد مطمئن لذت ببريد.

  • فصول سرد - مجالس و مهمانی
  • ادوپرفیوم
  • مشترک مردانه و زنانه
مــزایا
مــعایب