نماد اعتماد الکترونیکی

ادکلن مشترک زنانه و مردانه آنیل دربی کلاب Anil Derby Club For Men and Women

  • 100 میل

204,000 تومان

ادکلن مشترک زنانه و مردانه آنیل دربی کلاب Anil Derby Club For Men and Women در فروشگاه اینترنتی شادیلینگ با قیمت مناسب عرضه می گردد.

ادکلن مشترک زنانه و مردانه آنیل دربی کلاب 

در سال 1395 با حجم 100 میلی لیتر روانه بازار شد . توصیه میکنیم این عطر در جای خشک و خنک و دور از تابش نور خورشيد و دسترس اطفال نگهداری شود.این محصول ساخت برند ایرانی و صادراتی Anil است.عطر Derby Club با رایحه ای با ساختار اقیانوس و چای به عطری بسیار خاص و منحصر به فرد تبدیل شده است. با اولین اسپری از انیل دربی کلاب رایحه ی برگاموت و پرتقال ماندارين مشام شما را پر میکند و در ادامه با گذشت زمانی کم ترکیب چاي سبز و انگور سياه نیز به نت اولیه اضافه میشود و در آخر رایحه ای که از دربی کلاب به مشام میرسد نت پایانی شامل باريجه ، مشك ، چوب صندل ، پتيت گرين میباشد. نت غالب در Anil Derby Club چای سبز است که اعتماد به نفس و طراوت را به شما هدیه میکند و به دلیل خط بوی عالی این رایحه مشام اطرافیانتان را نیز پر میکند. این ادکلن با غلظت ادوپرفیوم و   با رایحه ی خنک مناسب استفاده آقایان و بانوان در فصول گرم سال است و به دلیل پخش بوی بالایی که دارد برای مهمانی های ویژه پیشنهاد میشود.

شما می توانید ادکلن مردانه و زنانه  آنیل دربی کلاب  را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی شادیلینگ خريداری نمائيد و از يک خريد مطمئن لذت ببريد.

  • فصول گرم - مجالس و مهمانی
  • ادوپرفیوم
  • مشترک مردانه و زنانه
مــزایا
مــعایب