نماد اعتماد الکترونیکی

ادکلن مشترک زنانه و مردانه آنیل تراژدی Anil Tragedy For Men and Women

  • 100 میل

204,000 تومان

ادکلن مشترک زنانه و مردانه آنیل تراژدی Anil Tragedy For Men and Women در فروشگاه اینترنتی شادیلینگ با قیمت مناسب عرضه می گردد.

ادکلن مشترک زنانه و مردانه آنیل تراژدی

در سال 1395 با حجم 100 میلی لیتر در بازار موجود می باشد و توصیه میکنیم این عطر در جای خشک و خنک و دور از تابش نور خورشيد و دسترس اطفال نگهداری شود.این عطر ساخت برند ایرانی و صادراتی Anil است. Anil Tragedy با ساختار رایحه ی چوب و گیاهان معطر مناسب استفاده ی مشترک آقایان و خانم ها میباشد. Anil Tragedy با رایحه ی شاهدانه و رایحه های سبز آغاز میشود و در مدت کوتاهی نت میانی رزین ها ، رایحه های چوبی ، قهوه و تنباکو نیز به نت اولیه افزده شده و گرمای لذت بخشی را القا میکند. در پایان رایحه ی چوب آگار و بخور نمایان شده و رایحه ی ادکلن آنیل تراژدی را کامل میکند. نت غالب در Tragedy بر پایه ی رایحه های چوبی و گیاه شاهدانه میباشد اما بوی تنباکو بیشتر از دیگر نت ها به مشام میرسد. آنیل تراژدی با غلظت ادوپرفیوم برای شما طراحی شده است و با رایحه ی گرم و تلخ مناسب برای فصول سرد سال به خصوص فصل زمستان میباشد .

شما می توانید ادکلن مردانه و زنانه آنیل تراژدی را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی شادیلینگ خريداری نمائيد و از يک خريد مطمئن لذت ببريد.

  • فصول سرد - مجالس و مهمانی
  • ادوپرفیوم
  • مشترک مردانه و زنانه
مــزایا
مــعایب