ادکلن مشترک زنانه و مردانه آنیل سزار Anil Czar For Men and Women

  • 100 میل

171,000 تومان

ادکلن مشترک زنانه و مردانه آنیل سزار Anil Czar For Men and Women در فروشگاه اینترنتی شادیلینگ با قیمت مناسب عرضه می گردد.

ادکلن مشترک زنانه و مردانه آنیل سزار

در سال 1395 با حجم 100 میلی لیتر در بازار موجود می باشد و توصیه میکنیم این عطر در جای خشک و خنک و دور از تابش نور خورشيد و دسترس اطفال نگهداری شود.آنیل سزار ساخت برند ایرانی آنیل است که ساختار رایحه ی ادکلن سزار از میوه و گیاهان معطر تشکیل شده و رایحه ای دلنشین برای استفاده مشترک آقایان و خانم ها میباشد. هنگام اسپری آنیل سزار اولین نتی که به مشام میرسد رایحه ی برگاموت و انگور سياه است که در ادامه ترکیب جذاب یاس و هلو نیز به عنوان نت میانی به آن افزوده میشود. در آخر نت پایانی چوب صندل ، اسطوخودوس ، وانيل ، مشك ،چوب سرو ، گل شمعداني از راه میرسد و ماندگار میشود. عطر اسپرت Anil Czar با غلظت ادوپرفیوم و با رایحه ی تند میوه ای خود برای استفاده در تمام فصول مناسب است . انتخابی ایده آل برای افرادی که به دنبال عطری جذاب و فریبنده و مشترک با همسرشان هستند. 

شما می توانید ادکلن مردانه و زنانه  آنیل سزار را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی شادیلینگ خريداری نمائيد و از يک خريد مطمئن لذت ببريد.

  • ادوپرفیوم
  • مشترک مردانه و زنانه
مــزایا
مــعایب