نماد اعتماد الکترونیکی

ادکلن مشترک زنانه و مردانه آنیل رولوشن Anil Revolution For Men and Women

  • 100 میل

171,000 تومان

ادکلن مشترک زنانه و مردانه آنیل رولوشن Anil Revolution For Men and Women در فروشگاه اینترنتی شادیلینگ با قیمت مناسب عرضه می گردد.

ادکلن مشترک زنانه و مردانه آنیل رولوشن

در سال 1395 با حجم 100 میلی لیتر روانه بازار شد . توصیه میکنیم این عطر در جای خشک و خنک و دور از تابش نور خورشيد و دسترس اطفال نگهداری شود.سازنده این ادکلن برند ایرانی و صادراتی Anil است که برای استفاده مشترک آقایان و خانم ها طراحی کرده است. عطر اسپرت Anil Revolution با نت اولیه شامل زعفران ، تمشك ، آويشن شروعی خاص و لوکس را به همراه دارد. در ادامه نت میانی با رایحه گل ياس و كُندُر نیز به رایحه اولیه اضافه شده و آن را به تعادل میرساند. در پایان رایحه ای که از Revolution به مشام میرسد ترکیب بی نظیر چرم ، عنبر ، رايحه هاي چوبي ، چرم مخمل نما میباشد. Anil Revolution با غلظت ادوپرفیوم و هم چنین با رایحه ی تلخ و ملایم گزینه ای مناسب برای استفاده در تمام فصول بوده و هم چنین به دلیل رایحه ی جذاب و منحصر به فرد انتخابی ایده آل برای هدیه دادن به افراد سخت پسند میباشد.

شما می توانید ادکلن مردانه و زنانه  آنیل رولوشن را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی شادیلینگ خريداری نمائيد و از يک خريد مطمئن لذت ببريد.

  • ادوپرفیوم
  • مشترک مردانه و زنانه
مــزایا
مــعایب