نماد اعتماد الکترونیکی

عطر و ادکلن مشترک زنانه و مردانه ممو پاریس راشن لدر Memo Paris Russian Leather For Men and Women

  • 75 میل

1,458,000 تومان

عطر و ادکلن مشترک زنانه و مردانه ممو پاریس راشن لدر Memo Paris Russian Leather For Men and Women در فروشگاه اینترنتی شادیلینگ با قیمت مناسب عرضه می گردد.

عطر و ادکلن مشترک زنانه و مردانه ممو پاریس راشن لدر 

در سال 2016 با حجم 75 میلی لیتر به لیست عطر و ادکلن ها افزوده شد. توصیه میکنیم این عطر در جای خشک و خنک و دور از تابش نور خورشيد و دسترس اطفال نگهداری شود.یکی ازعطرهای بی نظیر کمپانی ممو است که  توسط النور ماسنت طراحی و ساخته شده است.. راشن لدر با قلبی چرمی و ترکیبی عالی از سرخس ، ریحان ، دانه تونکا ، اسطوخودوس و کاج سوزنی ، رایحه ای منحصر به فرد و رومانتیک را ایجاد نموده است. رایحه ای که در قصری از یخ با چشم اندازی به دریایی برفی و سروهای قد کشیده ، لبخند و غرور سیبریایی را بر لبان می نشاند. رایحه ی محسوس اسطوخودوس جلوه ای رویایی به عطر راشن لدر ممو پاریس بخسیده است . تا آنجا که بیشتر از بوی دلنشین چرم ، مشام را آکنده از بوی چوب گایاک و عطر خوش ادویه های سبز می سازد. عطر ممو پاریس راشن لدر با غلظت ادوپرفیوم تهیه شده است که ماندگاری بسیار بالای آن افراد زیادی به خصوص کسانی که به برند های لوکس علاقه مند هستند را به خود جذب کرده است.

امتیاز مشتریان به Memo Paris Russian Leather 

امتیاز عطر ممو پاریس راشن لدر در میان کاربران 3/74 از 5 است.

شما می توانید ادکلن مردانه و زنانه ممو پاریس راشن لدر را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی شادیلینگ خريداری نمائيد و از يک خريد مطمئن لذت ببريد.

  • فصول سرد - مجالس و مهمانی
  • ادوپرفیوم
  • مشترک مردانه و زنانه
مــزایا
مــعایب