نماد اعتماد الکترونیکی

عطر و ادکلن مشترک زنانه و مردانه ممو پاریس افریکن لدر Memo Paris African Leather For Men and Women

  • 75 میل

1,515,000 تومان

عطر و ادکلن مشترک زنانه و مردانه ممو پاریس افریکن لدر Memo Paris African Leather For Men and Women در فروشگاه اینترنتی شادیلینگ با قیمت مناسب عرضه می گردد.

عطر و ادکلن مشترک زنانه و مردانه ممو پاریس افریکن لدر 

 در سال 2015 با حجم 75 میلی لیتر به لیست عطر و ادکلن ها افزوده شد. توصیه میکنیم این عطر در جای خشک و خنک و دور از تابش نور خورشيد و دسترس اطفال نگهداری شود.با رایحه ای گرم و ادویه ای از کمپانی عطر نیش ممو طراحی گردید. رایحه ای شیک و منحصر به فرد که در قلب خود ترکیبی از هل و زعفران را با گرمای دلنشین چرم در هم آمیخته و اعجازی بی نظیر را ایجاد نموده است. عطر افریکن لدر چهارم عطر از مجموعه عطرهای نومید ممو است که با الهام از طبیعت بکر و وحشی افریقا طراحی شده است. نت های بکار رفته در ممو افریکن لدر را می توان زعفران، لیمو ترش، گل شمعدانی ،هل سبز، زیره سبز ، چرم ، نعناع هندی، عود و وتیور اعلام نمود که در پس خود رایحه ای کمرنگ از مشک و ترنج را نهفته دارد. ادکلن ممو پاریس افریکن لدر با غلظت ادوپرفیوم  و ماندگاری بالا می توان آن را یک انتخاب کامل برای شیک پوشان و علاقمندان به روایح لوکس در فصول سرد سال پیشنهاد کرد.

امتیاز مشتریان به  Memo Paris African Leather

امتیاز عطر ممو پاریس افریکن لدر در میان کاربران 4/22 از 5 است.

شما می توانید ادکلن مردانه و زنانه ممو پاریس افریکن لدر را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی شادیلینگ خريداری نمائيد و از يک خريد مطمئن لذت ببريد.

  • فصول سرد - مجالس و مهمانی
  • ادوپرفیوم
  • مشترک مردانه و زنانه
مــزایا
مــعایب