عطر زنانه و مردانه کارلوف پاریس سیلور وود ادو پرفیوم Korloff Paris Silver Wood Eau De Parfum

  • 85 میل

393,000 تومان

عطر زنانه و مردانه کارلوف پاریس سیلور وود ادو پرفیوم Korloff Paris Silver Wood Eau De Parfum در فروشگاه اینترنتی شادیلینگ با امکان پرداخت در محل با قیمت مناسب عرضه می گردد.

عطر زنانه و مردانه کارلوف پاریس سیلور وود ادو پرفیوم 

عطر زنانه و مردانه کارلوف پاریس سیلور وود ادو پرفیوم  محصول فرانسوی در سال 2016 پا به عرضه ادکلن ها نهاد و با غلظت ادوپرفیوم در حجم 85 میلی لیتر در کنار دیگر عطر ها و ادکلن ها جای گرفت. توصیه میکنیم این ادکلن در جای خشک و خنک و دور از تابش نور خورشيد و دسترس اطفال نگهداری شود. 

ساختار کلی عطر اسپرت کارلوف پاریس سیلور وود ادو پرفیوم 

رایحه ای چوبی است که جهت استفاده خانم ها و آقایان طراحی شدهاست. سیلور وود رایحه تند و شیرینی دارد و برای استفاده در فصول بهار،پاییز و زمستان مناسب می باشد. هل، دارچین و اسطوخودوس اولین نت هایی هستند که بویشان به مشام خواهد رسید و با بوی شیرین و تند خود انرژی و هیجان را به شما هدیه خواهند کرد. نت های میانی جوز هندی و انجیر می باشند که خاصیت هیجان آوری و فرح بخشی دارند. نت های پایه با وجود چوب رزوود و گل لادن تمرکز شما را تقویت خواهند کرد.

امتیاز مشتریان به Korloff Paris Silver Wood

امتیاز عطر کارلوف پاریس سیلور وود ادو پرفیوم در میان کاربران 4/50 از 5 است.

شما می توانید عطر زنانه و مردانه کارلوف پاریس سیلور وود ادو پرفیوم  را با قیمت مناسب با امکان پرداخت در محل از فروشگاه اینترنتی شادیلینگ خريداری نمائيد و از يک خريد مطمئن لذت ببريد.

کلمات کلیدی

عطر اسپرت کارلوف پاریس سیلور وود ادو پرفیوم 

ادکلن کارلوف پاریس سیلور وود ادو پرفیوم 

خرید کارلوف پاریس سیلور وود ادو پرفیوم 

قیمت کارلوف پاریس سیلور وود ادو پرفیوم 

عطر Korloff Paris Silver Wood

  • فصول سرد - مجالس و مهمانی
  • ادوپرفیوم
  • مشترک مردانه و زنانه
مــزایا
مــعایب