عطر مشترک زنانه و مردانه تیزیانا ترنزی دراکو Tiziana Terenzi Draco for Women and Men

  • 100 میل

1,140,000 تومان

عطر مشترک زنانه و مردانه تیزیانا ترنزی دراکو Tiziana Terenzi Draco for Women and Men در فروشگاه اینترنتی شادیلینگ با امکان پرداخت در محل با قیمت مناسب عرضه می گردد.

عطر مشترک زنانه و مردانه تیزیانا ترنزی دراکو 

عطر مشترک زنانه و مردانه تیزیانا ترنزی دراکو کی از محصولات فوق العاده کمپانی تیزیانا ترنزی است که در سال 2015 معرفی و روانه بازار گردید این محصول با غلظت ادوپرفیوم در حجم 100 میلی لیتر موجود میباشد. توصیه میکنیم این ادکلن در جای خشک و خنک و دور از تابش نور خورشيد و دسترس اطفال نگهداری شود. عطر دراکو با ماندگاری و پخش بوی عالی ، برای تمام فصول سال به غیر از تابستان، انتخابی بی نظیر نموده است.

ساختار کلی عطر زنانه و مردانه تیزیانا ترنزی دراکو 

 با رایحه ای ملایم و شیرین ی تیزیانا ترنزی که در دهه اخیر به جمع تولید کنندگان عطر و ادکلن پیوسته است تنها به تولید رایحه های مشترک زنانه و مردانه میپردازد و محصولاتش در گروه عطرهای نیش قرار داده شده اند. عطر دراکو نیز یکی از این محصولات فوق العاده و با کیفیت می باشد که رایحه ای میوه ای و گلدار دارد . اما وجود وانیل و مشک در دراکو تیزیانا ترنزی وجه تمایز آن با سایر عطرهای میوه ای و گلدار است. عطر دراکو با رایحه ای دلنشین از مرکبات آغاز می شود و رفته رفته رایحه ی وانیل و مشک به آن اضافه می گردد. با گذشت زمان شیرینی وانیل بر کل رایحه غالب شده و رایحه ای خامه ای را ایجاد می نماید. 

امتیاز مشتریان به 

امتیاز عطر تیزیانا ترنزی دراکو در میان کاربران 4/14 از 5 است.

شما می توانید ادکلن زنانه و مردانه تیزیانا ترنزی دراکو را با قیمت مناسب با امکان پرداخت در محل از فروشگاه اینترنتی شادیلینگ خريداری نمائيد و از يک خريد مطمئن لذت ببريد.

کلمات کلیدی

عطر اسپرت تیزیانا ترنزی دراکو 

ادکلن تیزیانا ترنزی دراکو 

خرید تیزیانا ترنزی دراکو 

قیمت تیزیانا ترنزی دراکو 

عطر Tiziana Terenzi Draco

  • فصول سرد - مجالس و مهمانی
  • ادوپرفیوم
  • مشترک مردانه و زنانه
مــزایا
مــعایب