نماد اعتماد الکترونیکی

عطر مشترک زنانه و مردانه زرجف کازاموراتی دولچه آمالفی Xerjoff Casamorati Dolce Amalfi

1,820,000 تومان

عطر مشترک زنانه و مردانه زرجف کازاموراتی دولچه آمالفی Xerjoff Casamorati Dolce Amalfi در فروشگاه اینترنتی شادیلینگ با امکان پرداخت در محل با قیمت مناسب عرضه می گردد.

عطر مشترک زنانه و مردانه زرجف کازاموراتی دولچه آمالفی 

عطر مشترک زنانه و مردانه زرجف کازاموراتی دولچه آمالفی در سال 2017 با غلظت ادوپرفیوم در حجم 100 میلی لیتر روانه بازار شد . توصیه میکنیم این ادکلن در جای خشک و خنک و دور از تابش نور خورشيد و دسترس اطفال نگهداری شود. 

ساختار کلی عطر اسپرت زرجف کازاموراتی دولچه آمالفی 

عطری لوکس با رایحه ای شیرین و ملایم است که با رایحه ی مشترک تولید شد تا تداعی گر سفرهای عاشقانه به شهر آمالفی ایتالیا باشد. آمالفی شهریست باستانی با سواحل مرتفع که قرن هاست گردشگران بسیاری را به خود دیده است. آمالفی تلاقی زیبای کوه با دریاست. سواحل مرتفع چشم نواز ، پرتگاه های هولناک و کوهای سرسبز این شهر را به یکی از زیباترین و شگفت انگیز ترین شهرهای جهان نبدیل ساخته است. زرجف با ساخت دولچه آمالفی تمام زیبایی های این شهر را در کنارعاشانه ای آرام در دل کوچه پس کوچه های آن بیان می نماید. رایحه ای بی نظیر که با عطر بِه آغشته به فلفل و اندکی میخک آغاز می شود وپس از آن وانیل و بخور نیز به رایحه اضافه شده تا از عطر فلفل بکاهد. آنچه باقی می ماند رایحه ای است فوق العاده با اندکی چوب ، بخور و میوه که با سایر نت ها ترکیبی منحصر به فرد را ایجاد نموده است.عطر مشترک دولچه آمالفی که مانداری بسیار عالی آن سبب می شود تا بتوان در تمام طول سال از آن لذت برد.

امتیاز مشتریان به Xerjoff Casamorati Dolce Amalfi

امتیاز عطر زرجف کازاموراتی دولچه آمالفی در میان کاربران 4/02 از 5 است.

شما می توانید ادکلن زنانه و مردانه زرجف کازاموراتی دولچه آمالفی را با قیمت مناسب با امکان پرداخت در محل از فروشگاه اینترنتی شادیلینگ خريداری نمائيد و از يک خريد مطمئن لذت ببريد.

کلمات کلیدی

عطر اسپرت زرجف کازاموراتی دولچه آمالفی 

ادکلن زرجف کازاموراتی دولچه آمالفی 

خرید زرجف کازاموراتی دولچه آمالفی 

قیمت زرجف کازاموراتی دولچه آمالفی 

عطر Xerjoff Casamorati Dolce Amalfi

  • ادوپرفیوم
  • مشترک مردانه و زنانه
مــزایا
مــعایب