نماد اعتماد الکترونیکی

عطر مردانه ام سی دی آی امبر توپکاپی پرفیومز ادوپرفیوم MDCI Ambre Topkapi Parfums for men edp

  • 75 میل

0 تومان

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و خرید محصول تماس بگیرد.

عطر مردانه ام سی دی آی امبر توپکاپی پرفیومز ادوپرفیوم MDCI Ambre Topkapi Parfums for men edp  در فروشگاه اینترنتی شادیلینگ با قیمت مناسب عرضه می گردد.

عطر مردانه ام سی دی آی امبر توپکاپی پرفیومز ادوپرفیوم

در حجم 75 میلی لیتر در بازار موجود می باشد که توصیه میکنیم این عطر در جای خشک و خنک و دور از تابش نور خورشيد و دسترس اطفال نگهداری شود. در سال 2003 به عنوان اولین عطر برن ام دی سی آی معرفی شد. عطر امبر توپکاپی با رایحه تند شرقی برای مردانی ساخته شده است که اغلب عطرهای خاص و البته لوکس و قیمتی استفاده می کنند. عطر MDCI Ambre Topkapi با کلکسیونی از رایحه ها و اسانس های خالص و ناب اکسیری است که هیچ عطری نمیتواند داشته باشد.  وقتی که با این رایحه مواجه می‌شوند از ترکیب رایحه چوبها،‌ خزه، چرم، عنبر، مشک، وانیل شگفت زده می شوند. این رایحه ترجمانی است عالی از قدرت مردانگی و رازآلودی که توسط مجسمه ای دست ساز روی شیشه ی این عطر خلق شده است. رایحه ای مرکب از بارقه های تند و آمیخته با گیاهان پرقدرت برای اینکه فقط در یک لحظه در خاطره ها حک شود. رایحهای گیاهی که از ترکیب شجاعانه ی چای سیاه، فریبندگی آشکار را بوجود می‌آورد. این عطرها کاملا دست ساز هستند. حتی اسپری آنها هم توسط دست وبا دقت فراوان ساخته میشود به همین خاطر اسپری آن موقع پخش کردن عطر مایع آن را به ریزترین ذرات پخش میکند. شیشه ی آنها از مرغوب ترین کریستالها تشکیل شده و خود مایع عطرها هم کاملا طبیعی و دست ساز هستند. مجسمه هایی که بر روی شیشه ی این عطرها قرار دارد نیز توسط استادانی ماهر و توانا و به صورت دست ساز ساخته می‌شوند.

امتیاز مشتریان به MDCI Ambre Topkapi Parfums

امتیاز عطر  ام سی دی آی امبر توپکاپی پرفیومز ادوپرفیومدر میان کاربران 3/91 از 5 است.

شما می توانید عطر مردانه  ام سی دی آی امبر توپکاپی پرفیومز ادوپرفیوم   را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی شادیلینگ خريداری نمائيد و از يک خريد مطمئن لذت ببريد.

 

  • ادوپرفیوم
  • مردانه
مــزایا
مــعایب