عطر و ادکلن مردانه ایسی میاکی لئو دیسی پور هوم نویر امبر Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Noir Ambre

  • 100 میل

939,000 تومان

عطر و ادکلن مردانه ایسی میاکی لئو دیسی پور هوم نویر امبر Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Noir Ambre در فروشگاه اینترنتی شادیلینگ با قیمت مناسب عرضه می گردد.

عطر و ادکلن مردانه ایسی میاکی لئو دیسی پور هوم نویر امبر

در سال 2016 با حجم 100 میلی لیتر تولید و عرضه شد که توصیه میکنیم این عطر در جای خشک و خنک و دور از تابش نور خورشيد و دسترس اطفال نگهداری شود.ساخت کمپانی خوش نام و پرطرفدار ایسی میاکی است . ادکلن پور هوم امبر نویر تلفیقی زیبا از قدرت آب و روشنایی است که با رایحه ای گرم و چوبی به ملاقات شرق دور می رود. رایحه ای بر پایه ی عبنر که با ترکیبات بسیار ظریف و پیچیده توانسته یک رایحه ی منحصر به فرد را ایجاد نماید. عطر مردانه لئو دیسی پورهوم با نت هایی چون زعفران ، دارچین ، گشنیز و جوز آغاز می گردد و با گذشت اندک زمانی نت های چرمی به همراه خس خس ، سرو و پاپیروس نیز به آن افزوده می گردد تا رایحه ی درخشان زعفران در کنار چرم تا پایان به خلق شگفتی در این رایحه به پردازند. در نت های پایه ی ایسی میاکی نویر امبر نیز وانیل ، عنبر و دانه ی تونکا به رایحه ی اضافه می گردند و آنچه را که ایجاد می کنند ترکیبی چوبی و ادویه ای بسیار زیبا است که می تواند یک انتخاب هوشمندانه برای شب های پاییزی باشد. 
عطر و ادکلن مردانه ایسی میاکی لئو دیسی پور هوم نویر امبر با غلظت ادوپرفیوم طراحی شده است و دارای مانداگاری و پخش بوی بسیار بالایی می باشد. 

امتیاز مشتریان به Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Noir Ambre

امتیاز عطر ایسی میاکی لئو دیسی پور هوم نویر امبر در میان کاربران 4/40 از 5 است.

شما می توانید عطر مردانه ایسی میاکی لئو دیسی پور هوم نویر امبر را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی شادیلینگ خريداری نمائيد و از يک خريد مطمئن لذت ببريد.

  • فصول سرد - مجالس و مهمانی
  • ادوپرفیوم
  • مردانه
مــزایا
مــعایب