عطر و ادکلن مردانه آکوا دی پارما میرا Acqua Di Parma Mirra For Men

  • 100 میل
  • 180 میل

1,500,000 تومان

عطر و ادکلن مردانه آکوا دی پارما میرا Acqua Di Parma Mirra For Men در فروشگاه اینترنتی شادیلینگ با قیمت مناسب عرضه می گردد.

عطر و ادکلن مردانه آکوا دی پارما میرا 

با حجم 100 میلی لیتر به لیست عطر و ادکلن ها افزوده شد. توصیه میکنیم این عطر در جای خشک و خنک و دور از تابش نور خورشيد و دسترس اطفال نگهداری شود.یکی از بهترین سبک های برند ایتالیایی می باشد که بوی گرم و تندی دارد و برای استفاده در روزهای پاییزی و زمستانی مناسب است. بطری ادکلن مردانه میرا کاملا کلاسیک و به رنگ قهوه ای می باشد که در پوشی بر روی بطری با رنگ قهوه ای تعبیه شده است.عطرهای مرکباتی همیشه از محبوبیت بالایی برخوردار بوده اند.وقتی‌ که عطر مردانه آکوا دی پارما میرا را روی محل نبضتان اسپری کنید، به‌سرعت بوی مرکبات و شکوفه پرتقال را استشمام خواهید کرد. پس از مدتی نت ‎‌های آغازین جای خودشان را به نت‌ های میانی می‌دهند. نت‌ های میانی از رزین و جوز هندی ساخته‌ شده‌اند. در ادامه و پس از مدتی طولانی نت‌ های پایانی به‌ آرامی جای نت‌ های میانی را می‌گیرند. نت‌ های پایانی از عنبر و گیاه پاتچولی ساخته می‌شوند.

امتیاز مشتریان به Acqua Di Parma Mirra

امتیاز عطر  آکوا دی پارما میرا در میان کاربران 4/05 از 5 است.

شما می توانید عطر مردانه آکوا دی پارما میرا  را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی شادیلینگ خريداری نمائيد و از يک خريد مطمئن لذت ببريد.

  • فصول سرد - مجالس و مهمانی
  • مردانه
مــزایا
مــعایب