نماد اعتماد الکترونیکی

عطر مردانه امپر لو شامو آتلیر ادو تویلت Emper Le Chameau Atelier Eau De Toilette For Men

  • 80 میل

99,000 تومان

عطر مردانه امپر لو شامو آتلیر ادو تویلت Emper Le Chameau Atelier Eau De Toilette For Men در فروشگاه اینترنتی شادیلینگ با امکان پرداخت در محل با قیمت مناسب عرضه می گردد.

عطر مردانه امپر لو شامو آتلیر ادو تویلت 

عطر مردانه امپر لو شامو آتلیر ادو تویلت محصول کشور امارات در سال 2016 با غلظت ادوتولیت در حجم 80 میلی لیتر روانه بازار شد . عطر مردانه امپر لو شامو آتلیر توسط کمپانی اماراتی امپر معرفی شده است که توصیه میکنیم این عطر در جای خشک و خنک و دور از تابش نور خورشيد و دسترس اطفال نگهداری شود. 

ساختار کلی عطر مردانه امپر لو شامو آتلیر ادو تویلت 

با رایحه تند شرقی بوی  گرمی دارد و بیشتر مناسب فصل پاییز و زمستان می باشد البته این به این معنا نیست که در فصل های دیگر نتوان از آن استفاده کرد. نت های اولیه نارنج، گریپ‌فروت و فلفل سیاه مرکب از رایحه تند و مرکباتی هیجان بخش خواهند بود.گل زنبق، چوب گایاک، خس خس و چوب سدر نت های میانی را شامل میشوند که تمرکز و تعادل روحی شما را تقویت خواهند کرد. نت های پایانی از چوب آگار (عود)، عنبر و خزه‌ی اوک‌موس ساخته شده اند که با بوی گرم و چوبی خود در تقویت اعتماد بنفس شما نقش خواهند داشت.

امتیاز مشتریان به Emper Le Chameau Atelier

امتیاز عطر امپر لو شامو آتلیر ادو تویلت در میان کاربران 3/08 از 5 است.

شما می توانید عطر مردانه امپر لو شامو آتلیر ادو تویلت  را با قیمت مناسب با امکان پرداخت در محل از فروشگاه اینترنتی شادیلینگ خريداری نمائيد و از يک خريد مطمئن لذت ببريد.

کلمات کلیدی

عطر مردانه امپر لو شامو آتلیر ادو تویلت 

ادکلن امپر لو شامو آتلیر ادو تویلت 

خرید امپر لو شامو آتلیر ادو تویلت 

قیمت امپر لو شامو آتلیر ادو تویلت 

عطر Emper Le Chameau Atelier

  • فصول سرد - مجالس و مهمانی
  • ادوتویلت
  • مردانه
مــزایا
مــعایب