عطر و ادکلن مردانه لومانی کد Lomani Code For Men

  • 100 میل

109,000 تومان

عطر و ادکلن مردانه لومانی کد Lomani Code For Men در فروشگاه اینترنتی شادیلینگ با امکان پرداخت در محل با قیمت مناسب عرضه می گردد.

عطر و ادکلن مردانه لومانی کد 

یکی از محصولات برند فرانسوی لومانی کد در سال 2007 با غلظت ادو تویلت در نسخه 100 میلی لیتر عرضه گردیده است . توصیه میکنیم این عطر در جای خشک و خنک و دور از تابش نور خورشيد و دسترس اطفال نگهداری شود

ساختار کلی عطر مردانه لومانی کد 

ادکلن Lomani Code For Men از سری عطرهاییست که با غلظت ادوتویلت ساخته شده است .با اولین اسپری عطر مردانه Lomani Code  نت ها یکی پس از دیگری پخش می شود و بو و عطر ماندگار را که حسی سرشار از شادی دارد را برای شما به ارمغان می آورد .

نت های آغازین عطر کد فلفل سياه، دارچين، چوب می باشد که ترکیبی فوق العاده ای است .پس از چند لحظه نت های میانی علف وتیور جای نت های اولیه را میگیرند که در نوع خود بینظر هستند و در پایان نت های مشك - سدر - خزه - چوب صندل بوی عالی و ماندگار عطر کد لومانی را تکمیل می کند.

عطر مردانه کد دارای رایحه ای تند، خنک، خوراکی می باشد که با ترکیب نت های گیاهی و ادویه ای بوی ماندگار و سرشار از آرامش را برای شما به همراه دارد.

ظاهری ساده و در عین حال شیک و مردانه این نوید را می دهد که عطر لومانی کد برای مردانه شیک پوش طراحی شده است و هم چنین نام عطر و برند بر روی بطری شیشه ای خودنمایی میکند .

امتیاز مشتریان به عطر Lomani Code

امتیاز عطر لومانی کد در میان کاربران 3/68 از 5 است.

شما می توانید عطر مردانه لومانی کد را با قیمت مناسب با امکان پرداخت در محل از فروشگاه اینترنتی شادیلینگ خريداری نمائيد و از يک خريد مطمئن لذت ببريد.

 

کلمات کلیدی

عطر مردانه لومانی کد 

ادکلن لومانی کد 

خرید لومانی کد 

قیمت لومانی کد 

عطر Lomani Code

  • ادوتویلت
  • مردانه
مــزایا
مــعایب