ماشین کنترلی حرفه ای دبلیو ال تویز WLTOYS L212

1,350,000 تومان

ماشین کنترلی حرفه ای  برند دبلیو ال تویز WLTOYS مدل L212 را میتوانید با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی شادیلینگ خریداری کنید 

ماشین کنترلی دبلیو ال تویز WLTOYS L212

ماشین کنترلی دبلیو ال توز WLTOYS L212  از ماشین های کنترلی بسیار پرقدرت در کلاس کاری آفرود با موتور براشلس می باشد که می تواند تا حداکثر سرعت ۶۵ کیلومتر بر ساعت براحتی حرکت کند .
 این ماشین در رده ی آفرود طبقه بندی می شود در فراز و نشیب ها براحتی حرکت می کند و می توانید در محیط های ناهموار با آن براحتی مانور داد .

ابعاد و وزن

ابعاد ماشین کنترلی  L212 معادل طول ۸ ، عرض ۲۷ و ارتفاع ۱۸ سانتی متر می باشد و در رده کلاس آفرود قرار میگیرد . این ماشین  در رنگ بندی سبز و قرمز موجود است .
طراحی آیرودینامیکی  ۱:۱۲ نمونه واقعی است . دوستداران آفرود می توانند از این اتومبیل در محیط های ناهموار همراه با شیب تند و پستی و بلندی بهره بگیرند . بی شک این سبک از رانندگی بسیار لذت بخش است و می تواند تولید هیجان زیادی کند . طراحی ماشین های این مدل نیز نسبتا بزرگ و پهن است تا بتواند هرگونه فراز و نشیبی را براحتی طی کند . وزن ماشین L212 معادل 900 گرم است و می توان گفت نسبتا سبک است لذا جهت حمل و نقل راحت هستید .

رادیو کنترل

رادیوکنترل ماشین کنترلی دبلیو ال تویز  L212 از نوع ۲٫۴ GHz و ۴ کاناله می باشد و از ۴ عدد باتری قلمی سایز AA تغذیه می کند . این رادیو کنترل با دارا بودن یک فرمان و تمامی تنظیمات و فرامین لازم بر روی خودش یک کاربری بسیار آسان برایراننده فراهم می کند .
این رادیو کنترل می تواند برد رادویی مفیدی معادل ۲۵۰ الی ۳۰۰ متر را برای هر بار درایوینگ شما فراهم کند . 

باتری

باتری بکار رفته در ماشین دبلیو ال تویز L212 از نوع ۷٫۴ ولت ۱۵۰۰ میلی آمپر لیتیوم پلیمر می باشد که می تواند بین ۱۵ الی ۱۸ دقیقه به شما مشتریان گرامی خروجی مفید دهد .
این باتری قابلیت ارتقاء دارد و همچنین جهت افزایش زمان درایوینگ می توانید از باتری یدک نیز استفاده کنید . پس از اتمام شارژ باتری می توانید با صرف زمان ۱۲۰ دقیقه مجددا باتری را شارژ کنید . می توانید براحتی باتری این ماشین را تا ۲۰۰۰ میلی آمپر تغییر دهید .

طراحی آیرودینامیک

ماشین کنترلی WLTOYS L212 با طراحی بسیار خاص و زیبا می باشد. چرخ های نسبتا بزرگ کمک می کنند تا بتوانید در هر محیط ناهمواری به درایوینگی بسیار مهیج و لذت بخ باشد . براحتی پرش کنید و موانع را پشت سربگذارید . موتور های قدرتمند براشلس در این مدل کمک می کند تا سرعت و شتابی فوق العاده بالایی را تجربه کنید .

کمک فنر

در ماشین های کنترلی L212 کمک فنر ها نقش بسیار حیاتی و مهمی دارند لذا در طراحی و ساختماشین کنترلی L212 از کمک فنر های بسیار قوی و قدرتمندی بهره گرفته شده است .

ماشین کنترلی دبلیو ال تویز WLTOYS-L212 با موتور براشلس ۲۸۰۰Kv

انتخاب این موتور براشلس بر روی این مدل رادیو کنترلی بهترین انتخاب بوده است . با قرارگیری موتور براشلس ماشین سرعت و هیجان بسیار بالایی را تجربه می کنید .
یک اسپید کنترل ۶۰ آمپر به همراه سیستم هیستینگ موتور باعث شده است تا بیشترین راندمان را درماشین L212 مشاهده کنید ، فن خنک کننده ای که بر روی مدار اصلی و اسپید کنترل این ماشین کنترلی قرار گرفته است با کمک به گردش هوا می تواند کارایی و راندمان L212 را دو برابر نماید.

واترپروف

ماشین کنترلی  L212 در برابر آب مقاوم است . شما مشتریان گرامی می توانید براحتی در کنار ساحل و یا محیط های مرطوب و خیس با آن بازی کنید . چنانچه L212 داخل چاله اب بیوفتد هیچ مشکلی برای مدار و سیستم داخلی آن ایجاد نمی گردد ،بهتر است برای اطمینان بیشتر توسط چسب سیلیکون دور تا دور سیستم مدار آن را مجدد عایق کنید ولی در کل در برابر آب مقاوم است .

 رینگ و لاستیک

در طراحی و ساخت ماشین کنترلی L212 از ۴ عدد چرخ استفاده شده است که نسبتا سایز بزرگ هستند و می توانند ماشین را به حرکت در آورند . چرخ ها بگونه ای طراحی شده اند که کمترین میزان اصطکاک را داشته باشند .

  • براشلس
  • 7/4 ولت 1500میلی آمپر
  • 120 دقیقه
  • 300 متر
  • WLtoys
  • 4 عدد
مــزایا
مــعایب