نماد اعتماد الکترونیکی

هلیکوپتر کنترلی LH-1303

135,000 تومان

هلیکوپتر کنترلی LH-1303 ساخت برند معروف LOAD HONER با قیمت مناسب در فروشگاه اینترنتی شادیلینگ 

توضیحات هلیکوپتر کنترلی  

هلیکوپتر کنترلی LH-1303

هلیکوپتر ها همیشه مورد توجه چه کودکان و چه بزرگسالان بوده و کمتر فردی وجود دارد که از بازی با این وسیله ی محبوب لذت نبرد هلیکوپتر کنترلی LH-1303 ساخت کمپانی LOAD HONOR است که به اختصار LH شناخته میشود، یکی از این هلیکوپتر ها است.

هلیکوپتر کنترلی LH-1303 برای پرواز از سیستم GYRO بهره میبرد و ریموت کنترل آن 3.5 کاناله است. یکی از مهمترین مزیت های این اسباب بازی همراه داشتن  یک شارژر سوزنی است. همچنین شما میتوانید اسباب بازی را توسط کابل سوزنی ریموت کنترل شارژ نمائید و این امکان شما را از ضرورت شارژ توسط برق شهری بی نیاز میکند و میتوانید با استفاده از انزژی باطری های ریمیوت کنترل اسباب بازی را شارژ کنید.ریموت کنترل این اسباب بازی به 6 عدد باطری قلمی نیاز دارد.با دو اهرمی که در آن تعبیه شده که یک اهرم برای کم و زیاد کردن سرعت پره ها و حرکت در راستای عمود و اهرم دیگر برای جهت دادن است.چراغ LED اسباب بازی علاوه بر ایجاد زیبایی به شما کمک میکند تا بتوانید در فضاهای تاریک هلیکوپتر را بهتر ردیابی کنید. باید توجه فرمایید که جنس بدنه اسباب بازی از جنس نشکن است.

توجه نمایید که این اسباب بازی مناسب برای افراد بالای ۱۴ سال بوده و برای کودکان زیر سه سال مناسب نمی باشد.

  • 4.5×11.5×25 سانتی متر
  • براش
  • باطری داخلی قابل شارژ به همراه شارژر سوزنی
  • 2عدد
مــزایا
مــعایب

واقعا هم جالب هست هم باعث فعال شدن حس یادگیری ومخترع شدن درنوجوانها وکودکان میشود که این به خودیه خود غیراز بالا بردن قوه تفکر میتواند آینده ساز فرزندان ما شود.با تشکر از شماوبرنامه خوبتون ازهموطنان عزیزم درخواست میکنم با خرید این چنین محصولاتی آینده فرزندانمان رابسازیم خدانگهدار.ممنونم.