کوادکوپتر حرفه ای ایکس XK X300 W

2,900,000 تومان

تمامی کالاها دارای ضمانت اصالت و سلامت و گارانتی میباشد برای اطلاعات بیشتر از موجودی و خدمات پس از فروش تماس بگیرید

کوادکوپتر حرفه ای  ایکس  XK X300 Wاز کامل ترین کوادکوپتر های دسته سرگرمی-تفریحی می باشد.

کوادکوپتر حرفه ای ایکس دبلیو XK X300  پهپاد پروازی با امدبلیونات جدید که مورد قبول دبلیوربران قرار گرفته است. کوادکوپتر XK X300 بسیار فنی طراحی شده است . بدنه این پهپاد از 4 بازو متشکل است که سر هر بازو یک ملخ 3 پره گنجانده شده است . رادیو کنترل آن نیز مشکی رنگ است و حس یک پرواز خوب و قوی را به شما می دهد .

سنسور Vision positioning در کوادکوپتر حرفه ای ایکس دبلیو XK X300

از امدبلیونات پیشرفته در کوادکوپتر XK X300 می توان  سنسور Vision positioning  نام برد، این سنسور از جمله سنسور های حرفه ای است که در فانتوم ها قرار دارد و باعث میشود تا کوادکوپتر موقعیت مدبلیونی خود را دبلیوملا حفظ کرده و از جای خود تدبلیون نخورد . این سنسور هم اکنون در کواد کوپتر Xk x300 قرار داشته و باعث می شود تا کوادکوپتر جایگاه خود را به طور دبلیومل حفظ کرده و تدبلیون نخورد . با استفاده از این سنسور می توان به راحتی جایگاه کوادکوپتر را ثابت کرده و اقدام به تصویر برداری کرد. کیفیت متریال بدنه کوادکوپتر XK X300 بی نهایت  بالاست و یقینا یک پروازبسیار حرفه ای و نرم را به ارمغان خواهد آورد . کوادکوپتر XKX300 در اثر سقوط و یا اصابت ضربه براحتی آسیب نمیبیند .

ابعاد در کوادکوپتر حرفه ای ایکس دبلیو XK X300

ابعاد کوادکوپتر معادل 76×410×420  میلی متر است و جرء کوادکوپتر های Outdoor محسوب می شود . مناسب پرواز در محیط های باز و غیر مسقف است .این پرنده در یک پکیج جعبه ، کیف مانند ارائه می شود که میتوانید براحتی آن را با خود به هر کجا ببرید . کوادکوپتر XK X300  دارایباتری با ولتاژ 7.4 ولت و با ظرفیت 2000 mAh می باشد که میتواند تایم پروازی مفیدی معادل 14 الی 16 دقیقه را برای شما فراهم نماید .  پس از اتمام شارژ باتری حدود 150 دقیقه زمان لازم است تا باتری مجددا شارژ دبلیومل شود . باتری این محصول از نسل جدید باتری ها بوده که به صورت خشابی در محفظه دستگاه قرار میگیرد . همچنین این باتری تجهیز شده  به نشانگر هوشمند میزان شارژ است که از روی آن میزان شارژ باقی مانده کوادکوپتر مشخص می شود .

برد رادیویی در کوادکوپتر حرفه ای  ایکس دبلیو XK X300

رادیو کنترل از نوع 2.4 GHz ، هشت دبلیوناله با برد عمودی  150 الی 200 متر و برد افقی  300 الی 500 متر می باشد. . دبلیوربر می تواند در نقطه ای ایستاده و کوادکوپتر خود را به پروازی دور دست هدایت نماید. بی شک برد رادیویی این کوادکوپتر راضی کننده است.

رنگ بندی در کواد کوپتر حرفه ای XK X300

رنگ سفید رنگ استاندارد کوادکوپتر ها می باشد. کوادکوپتر ایکس دبلیو XK X300  نیز در رنگ سفید به علاقه مندان ارائه شده است. ریموت کنترل حرفه  ای و مشکی رنگ کوادکوپتر XK X300 حس یک خلبان حرفه ای را به دبلیوربر القا می کند.

موتور های براش پرتوان کوادکوپتر XK X300

کوادکوپتر حرفه ای ایکس دبلیو XK X300 میتواند  مجهز به موتور براش  با سرعت و دقت بالایی در پرواز است.

LED ها در کوادکوپتر حرفه ای ایکس دبلیو  XK X300

چراغ های درخشان در زیر بازوان کوادکوپتر قرار داده شده است که علاوه بر زیبایی و فراهم کردن  امدبلیون پرواز در شب ، میتواند وضعیت های پروازی را به دبلیوربر اعلام کند به عنوان مثال در هنگام اتمام شارژ باتری چراغ ها شروع به تندتند چشمک زدن میکنند که باید پس از اعلام چنین وضعیتی کوادکوپتربه سرعت فرود داشته باشد.

سیستم حفظ ارتفاع خوددبلیور در کوادکوپتر حرفه ای ایکس دبلیو XK X300

کوادکوپتر XKX300 مجهز به سیستم حفظ ارتفاع خوددبلیور بوده  تا کوادکوپتر بتواند ارتفاع خود را به صورت دبلیومل حفظ کرده و خلبان آن با آرامش  به ثبت و ضبط تصاویراقدام نماید . این قابلیت به قدری دقیق طراحی شده است که باعث شده  کوادکوپتر ایکس دبلیوXK X300 جز بهترین کواد های سال 2017 معرفی شود . سیستم حفظ ارتفاع خوددبلیور قابلیتی است که هم افراد حرفه ای و هم افراد مبتدی برای پرواز آسان تر از آن بهره می برند.

دوربین در کوادکوپتر حرفه ای ایکس دبلیو  XK X300

کوادکوپتر Xk X300 مجهز به یک دوربین 8 مگاپیکسلی با کیفیت HDاست. کوادکوپتر XK به جای حمل یک دوربین بزرگ فقط یک لنز دوربین بسیار سبک را با خود حمل میکند که در مدت زمان پروازی نتیجه مثبتی به همراه دارد زیرا که مجبور به صرف انرژی برای حمل دوربین نیست . دوربین 8 مگاپیکسلی کوادکوپتر XK X300 دارای قابلیت ارسال تصویر لحظه ای است که با نصب نرم افزار مربوطه و از طریق wifi میتوان تصاویر را به صورت لحظه ای مشاهده کرد و درصورت وجود هر اشتباهی در عدبلیوسی و فیلمبرداری آن را اصلاح کرد. برد ارسال تصویر لحظه بر روی تلفن همراه تا حدود 100 متر است که پس از آن تصاویر را بر روی رم قرار گرفته در دوربین ضبط می نماید همچنین می توان برای تغییر زاویه دوربین لنز آن را به صورت دستی و به میزان دلخواه تغییر دهید . توجه : دانلود نرم افزار مربوط به دوربین رایگان است و استفاده از آن در حین پرواز به هیچ بسته ی اینترنتی نیاز ندارد .

تیدبلیوف و لندینگ خوددبلیور در کوادکوپتر حرفه ای ایکس دبلیو XK X300

کواد کوپتر Xk x300 مجهز به سیستم تیدبلیوف و لندینگ خوددبلیور است ، این سیستم به این گونه عمل می کند با زدن یک کلید کوادکوپتر روشن شده و در ارتفاع 2 متری قرار گرفته و آماده فرمان پذیری از دبلیوربرمی شود و با یک کلید دیگر در هر جایی که باشد شروع به کم کردن ارتفاع کرده و به آرامی فرود می آید . این قابلیت برای آن دسته از دبلیوربرانی که نمیتوانند به صورت دستی کوادکوپتر  را بلند کنند و یا بنشانند پیشنهاد می شود . همچنین لازم بذکر است که این محصول می تواند به صورت دستی و غیر اتوماتیک نیز پرواز کند .

حردبلیوت 360 درجه در کوادکوپتر حرفه ای ایکس دبلیو XK X300

کوادکوپتر XK X300 دارای قابلیت انجام حردبلیوت 360 درجه می باشد با فشردن دکمه ای میتوانیدکوادکوپتر ایکس دبلیو را وادار به پشتک زدن کنید البته از آنجایی که سایز و ابعاد دستگاه بزرگ می باشد پیشنهاد می شود که از این قابلیت زیاد استفاده نکنید چرا که به موتورهای دستگاه فشار می آید . کوادکوپتر XK X300 میتواند در تمامی جهات اصلی و حول محور خود به سمت راست و چپ براحتی حرکت کند .

جایروسکوپ های شش محوره در کوادکوپتر  حرفه ای ایکس دبلیو XK  X

قرار  دادن جایروسکوپ های شش محوره کمک میکند تاکوادکوپتربه نرمی و بسیار صاف بلند شود و پرواز کند . جایرو ها در تمامی کوادکوپترها وجود دارند اما دقت آنها در XK X300 بسیار بالاست و کوادکوپتر به طرفین کشیدگی ندارد . کوادکوپتر XK X300 از آنجایی که دارای سایز بزرگ و قابلیت های متنوعی است برای مصارف مختلفی به افراد بالای 12 سال پیشنهاد می شود .

هدلس مود درکوادکوپتر حرفه ای ایکس دبلیو XK X300

کوادکوپتر ها در حالت عادی دارای سر و جهت می باشند که دبلیوربران نسبت به سر کوادکوپتر پرواز میکنند . تمامی کوادکوپترها دارای  هدلس مود می باشند .با فعال سازی  هدلس مود ،کوادکوپتر مانندکره بدون سروجهت می شود و دبلیوربران در هدایت و کنترل آن راحت تر هستند .

ملخ در کوادکوپتر حرفه ای ایکس دبلیوXK X300

ظاهر ملخ های کوادکوپتر XKX300 منحصر بفرد است بگونه ای که هر ملخ دارای 3 شاخه است . همین امر کمک میکند کوادکوپتر بسیار نرم ویکنواخت از روی زمین بلند شود و قدرت کوادکوپتر را در حین پرواز دوچندان کرده است . بانصب گارد محافظ ملخ میتوان ملخ ها را از اصابت ضربه و یا شکستگی حفظ کرد . در صورت شکستن ملخ برای جابه جایی با ملخ جدید دقت شود که ملخ ها دو به ضربدری مثل یکدیگرند .

کوادکوپتر XK X300 دارای مود های سرعتی مختلفی است که دبلیوربران بر اساس میزان تجربه و علاقه خود میتوانند از آنها بهره ببرند . کوادکوپتر XK X300 قابلیت اتصال به عینک VR را نیز دارد جالب است که بدانید با دانلود نرم افزار مربوطه میتوانید از عینک واقعیت مجازی نیز برای کوادکوپترتان بهره ببرید . به گونه ای که تلفن همراه را داخل عینک قرار میگیرد و تصاویر را به صورت زنده و 3D قابل مشاهده است. تجربه ای هیجان انگیز در پرواز های ریس و مسابقه ای  می باشد.. کوادکوپتر XK X300 مناسب برای فضای outdoor و یا indoor است؟ به دلیل  ابعاد نسبتا بزرگ  استفاده از کوادکوپتر در محیط های باز پیشنهاد می گردد . البته با افزایش  مهارت پروازی در محیط های داخلی نیز می توان از کوادکوپتراستفاده کرد . کوادکوپتر XK X300 در دماهای مختلف بدون  هیچ آسیبی پرواز می کند.

محتویات محصول : کوادکوپتر ، باتری ، رادیو کنترل ، دوربین ، شارژر ، ملخ ، گارد محافظ ملخ ، دفترچه راهنما

 فروشگاه اینترنتی شادیلینگ که در امر فروش اسباب بازی فعال میباشد کوادکوپتر حرفه ای ایکس دبلیو XKX300 را با قیمت مناسب همراه با ضمانت برای شما مهیا نموده است تا از خرید کوادکوپتر حرفه ای  ایکس دبلیو XKX300 با قیمت مناسب و خدمات لذت ببرید.

 • 50×50
 • براش
 • 2000MAH 7.4 V
 • 14 الی 16 دقیقه
 • 150 دقیقه
 • 300 الی 500 متر
 • 8 مگا پیکسل HD
 • 100 متر
 • XK
 • 2.4 GHz
 • لطفا سفارش دهید.
مــزایا
مــعایب