نماد اعتماد الکترونیکی

کوادکوپتر حرفه ای دبلیو ال تویز Wltoys Q696-E

2,350,000 تومان

:تمامی کالاها دارای ضمانت اصالت و سلامت و گارانتی میباشد برای اطلاعات بیشتر از موجودی و خدمات پس از فروش تماس بگیرید

کوادکوپتر حرفه ای دبلیو ال تویز Wltoys Q696-E با بدنه مقاوم در برابر ضربه و گیمبال 2 محوره برای حذف لرزش های تصویر به علاقه مندان معرفی می شود.

کوادکوپتر حرفه ای دبلیو ال تویز Wltoys Q696-E دارای  طراحی ایرودینامیکی یا هواپویش بسیار حرفه ای است . در واقع همین طراحی و شکل ظاهری کوادکوپتر را در گروه کوادکوپترهای تفریحی – سرگرمی  حرفه ای قرار داده است . محصول کمپانی WLtoys  در سال 2017 است.

 کوادکوپتر دبلیو ال تویز Wltoys Q696-E-ابعاد

دارای ابعاد 19×50×50 سانتی متر است با توجه به اندازه ،کوادکوپتردبلیو ال تویز Wltoys Q696-E در گروه کوادکوپتر های Outdoor تقسیم بندی می شود و در محیط های مسقف در صورت نداشتن مهارت پروازی مناسب نیست . در محیط های باز پروازکردن ،ضبط تصاویر و ویدئو های هوایی با کوادکوپتر دبلیو ال تویز Wltoys Q696-E  لذت بخش تر است. کوادکوپتردبلیو ال تویز Wltoys Q696-E برابر 455 گرم وزن دارد . طراحی ظاهری کوادکوپتر با پایه های لندینگ بسیار کشیده ، LED های رنگی ، دوربین و گیمبال 2 محوره و صورت خشن و جذاب کوادکوپتر بیش از سایر مدل ها کاربر را به  خود جذب می کند .کیفیت  بالای متریال همه  محصولات تولید شده توسط کمپانی WLtoys موجب شده تا کوادکوپتر در اثر اصابت ضربه و یا سقوط مقاوم باشد. به هر جهت ضربه  و خرابی برای هر محصول پروازی وجود دارد اما یقینا کیفیت بالا باعث می شود که محصول دیرتر خراب و نیاز به تعمیر داشته باشد.

 کوادکوپتر دبلیو ال تویز Wltoys Q696-E-جایروسکوپ های شش محوره

کوادکوپتر WLtoys Q696-E از جایروسکوپ های شش محوره ای برخوردار است که موجب می شود تا کوادکوپتر براحتی بلند شود و اوج بگیرد . در واقع وجود این جایرو ها تعادل کوادکوپتر را حفظ می کند و یقینا دستگاه در تیکاف و لندینگ ها و پرواز های متوالی دچار ضعف و یا خطایی نمی شود .

 کوادکوپتر دبلیو ال تویز Wltoys Q696-E-رادیو کنترل

رادیو کنترل کواد کوپتر WLtoys Q696-E  از نوع 2.4 GHz  با برد رادیویی 300 متر می باشد و 4 کاناله است . این ریموت کنترل میتواند کوادکوپتر را در تمامی جهات اصلی به حرکت در بیاورد . کوادکوپتردبلیو ال تویز Wltoys Q696-E  در شهر تهران دارای حداقل برد(به علت تداخل امواج رادیویی با فرکانس های متداخل ) و در کویر لوت دارای حداکثر برد خود می باشد .

 کوادکوپتر دبلیو ال تویز Wltoys Q696-E-حفظ ارتفاع خودکار

بارومتر (فشار سنج)در کوادکوپتر دبلیو ال تویز Wltoys Q696-E موجب قابلیت حفظ ارتفاع خود کار می شود بدین صورت که با تیکاف و قرار دادن کوادکوپتر دبلیو ال تویز Wltoys Q696-E  در ارتفاعی مشخص ( مثلا 10 متر ) کوادکوپتر تلاش میکند با اختلاف بسیار اندکی ارتفاع خود را حفظ کرده و همین امر  باعث می شود تا شما پرواز را تجربه کنید و تصاویر و فیلم های هوایی بدون لرزش را ثبت و ضبط کنید . قابلیت حفظ ارتفاع خودکار می تواند  موجب امیدواری  در  همه کاربران به ویژه افرادی باشد که به تازگی پرواز با کوادکوپتر را شروع کرده اند .

 کوادکوپتر دبلیو ال تویز Wltoys Q696-E-تیکاف و لندینگ خودکار

کوادکوپتر Q696-E دارای قابلیت تیکاف و لندینگ خودکار می باشد . تیکاف و لندینگ خودکار از جمله گزینه های جذاب و مورد علاقه افرادمبتدی است چرا که به کمک آن میتوانند کوادکوپتر را به صورت اتوماتیک در ارتفاعی مشخص بالا آورده و در صورت پایان پرواز به کمک دکمه ای کادکوپتر را وادار به نشستن کنند . شاید بهتر است  تا کسب مهارت پروازی،در زمان تیکاف و لندینگ کوادکوپترحتما گارد های محافظ ملخ و پایه های لندینگ را ببندید و در پرواز های اولیه از تیکاف و لندینگ خودکار استفاده کنید .

 کوادکوپتر دبلیو ال تویز Wltoys Q696-E-چراغ های LED

در پایه های لندینگ کوادکوپتر دبلیو ال تویز Wltoys Q696-E  چراغ های رنگی تعبیه شده است که علاوه بر زیبایی کوادکوپتر، پرواز در شب (تاریکی)را برای کاربران تسهیل کرده است . این چراغ ها بسیار کم مصرف می باشند و در صورت اتمام شارژ باتری دستگاه به صورت چشمک زن در می آید و به کاربر هشدار نشاندن کوادکوپتر را می دهد.

 کوادکوپتر دبلیو ال تویز Wltoys Q696-E-l-موتور

 کوادکوپتردبلیو ال تویز Wltoys Q696-E در گروه کوادکوپتر های  سایز بزرگ محسوب می شود بنابراین با موتور های براش تقویت شده  است. این موتور ها توان پروازی بالایی دارند.

 کوادکوپتر دبلیو ال تویز Wltoys Q696-E- گیمبال 

کواد کوپتر دبلیو ال تویز Wltoys Q696-E  دارای یک گیمبال(لرزش گیر) 2 محوره برای حذف لرزش های تصویر است وجود یک دوربین HD ( با کیفیت 8 مگاپیکسل نسبی ) همراه با قابلیت ارسال تصویر لحظه ای موجب شده است تا با نصب نرم افزار مربوطه بتوان به صورت آنی تصاویر را مشاهده کرد و  هر خطا و یا اشتباهی را رفع کرد.دوربین کواد کوپتردبلیو ال تویز Wltoys Q696-E  بر روی یک گیمبال دو محوره قرار گرفته که به اکشن های کوادکوپتر در حین پرواز بسیار درست و بجا عکس العمل نشان داده و تمامی لرزش ها و تکان های ناگهانی را حذف می کند . وجود چنین گیمبالی البته حرفه ای تر در کوادکوپترهای سری فانتوم مشاهده می شود . قابلیت حفظ ارتفاع خودکار در کنار گیمبال دو محوره موجب می شود تا هیچ گونه خطا و لرزشی در تصاویر و ویدئو های ضبط شده نباشد.. به طور حتم افرادی که به دنبال ثبت و ضبط تصاویر صافی هستندمشتری کوادکوپتر دبلیو ال تویز Wltoys Q696-E  خواهند بود .

 کوادکوپتر دبلیو ال تویز Wltoys Q696-E- حرکات 360 درجه

انجام حرکات 360 درجه در تمامی کوادکوپتر ها وجود دارد بدین ترتیب که میتوانید پرنده را در جهات مختلف وادار به چرخش کامل به دور خود کنید .کوادکوپتردبلیو ال تویز Wltoys Q696-Eدارای ابعاد بزرگی است برای افزایش عمر مفید موتور ها استفاده حرکات 360 درجه پیشنهاد نمی شود .

 کوادکوپتر دبلیو ال تویز Wltoys Q696-E- بازگشت به خانه

بازگشت به خانه ( Return to home ) به دلیل تعبیه و طراحی قطب نما در کواد کوپتردبلیو ال تویز Wltoys Q696-E بازگشت به خانه ی نسبی ای در آن وجود دارد . البته از آن جایی که این چنین محصولات تفریحی – سرگرمی فاقد جی پی اس هستند این قابلیت چندان کاربردی و قابل استفاده نیست لذا بر روی آن حساب باز نکنید . بهتر است کاربران گرامی با تمرین و کسب مهارت پروازی اقدام به کنترل کامل کوادکوپتر کنند .

 کوادکوپتر دبلیو ال تویز Wltoys Q696-E- مودهای پروازی

دارای مود پروازی آرام و سریع می باشد که کاربران بر اساس تجربه و سلیقه  خود می توانند بین این مود ها سوییچ کنند. تا تسلط کامل یافتن بر کوادکوپتربر روی مود آرام و آهسته پرواز شود.

 کوادکوپتر دبلیو ال تویز Wltoys Q696-E- باتری

 کواد کوپتردبلیو ال تویز Wltoys Q696-E دارای باتری 7.4 ولت 2600 mA با مدت پروازی 14 الی 16 دقیقه است .120 دقیقه زمان برای شارژ مجدد باتری نیاز است.  آسان ترین راه جهت افزایش تایم پروازی تهیه باتری یدک است .

 کوادکوپتر دبلیو ال تویز Wltoys Q696-E- هدلس مود

کواد کوپتردبلیو ال تویز Wltoys Q696-E دارای هدلس مود می باشد .  در  حالت عادی  کوادکوپتر ها دارای جهت و سر می باشند و کاربران همیشه نسبت به سر و جهت پرنده پرواز می کنند . با فعال کردن قابلیت هدلس مود ، کوادکوپتر مانند کره ای بدون جهت می شود و هدایت و بازگردان آن به محل تیکاف سهل می گردد .

 کوادکوپتر دبلیو ال تویز Wltoys Q696-E- کنترل با موبایل

کواد کوپتردبلیو ال تویز Wltoys Q696-E را بوسیله تلفن همراه نیز میتوان کنترل کرد . بر روی تلفن همراه ، یک رادیو کنترل شبیه سازی می شود و این امکان را برای کاربر فراهم می آورد که کوادکوپتر را بوسیله موبایلش کنترل کند .

 کوادکوپتر دبلیو ال تویز Wltoys Q696-E- تلمتری

 تلمتری چیست ؟ کوادکوپتر WLtoys Q696-E دارای تلمتری هوشمند است که بوسیله آن میتوان میزان شارژ باتری ، آلارم هشدار باتری ، سرعت ، مسافت و حداکثر بردی که کوادکوپترطی کرده است را مشاهده کرد . تلمتری می تواند جایگزین رادیو کنترل باشد.

 کوادکوپتر دبلیو ال تویز Wltoys Q696-E- قابلیت حمل بار 

کوداکوپتر قادر است تا وزن 200 گرم را براحتی با خود حمل کند . پس  می توان دوربینی با کیفیت بسیار بالا  و وزن مناسب مانند انواع دوربین های گوپرو ، شیائومی و یا اسپورت کم  نصب کرد .

کوادکوپتر WLtoys Q696-E قابلیت اتصال به عینک VR (واقعیت مجازی) دارد.

 کوادکوپتر دبلیو ال تویز Wltoys Q696-E- قابلیت تریم(تعادل) به صورت خودکار 

در کواد کوپترWLtoys Q696-E تریم ها به صورت خودکار با توجه به شرایط پروازی انجام میشود و در نتیجه پروازی بسیار نرم و استیبل را برای شما یادآوری  می کند . در صورت نیاز به تریم و متوازن کردن به صورت دستی ، دکمه های آن بر روی رادیو کنترل در اختیار شماست . کوادکوپتر WLtoys Q696-E ویژگی های بسیار بی نظیر ی دارد و با قیمتی مناسب توجه بسیاری از پرواز دوستان را به خود جلب کرده است .

آموزش دانلود نرم افزار کواد کوپتر : بر روی جعبه و یا دفترچه راهنمای کواد کوپتر QR code های مرتبط با اندروید و آی او اس طراحی شده است . در وهله اول لازم است از بازار ، گوگل پلی و یا اپ استور نرم افزار QR reader را نصب کنید که برای اسکن کد مربوطه به آن نیاز دارید . با وارد شدن در QR reader تلفن همراه خود را در جلوی کد مربوطه نگاه داشته تا آن را اسکن کند . پس از اسکن و شناسایی نرم افزار دانلود خواهد شد . تصاویر بر اساس وای فای بر روی نرم افزار قابل مشاهده است . برد ارسال تصویر این محصول بین 50 الی 100 متر متغیر است و پس از قطع وای فای دیگر تصویری مشاهده نمیکنید . اما طراحان برای چنین شرایطی نیز چاره ای اندیشیده اند . دوربین این کوادکوپتر رم دارد و تمامی خروجی کار شما را در تمامی فواصل بر روی رم ذخیره می کند .

محتویات بسته: کواد کوپتر،رادیو کنترل،دوربین، باتری، ملخ یدک،شارژر،بالانسر، گارد محافظ ،آچار،رم و رم ریدر ، دفترچه راهنما

فروشگاه اينترنتي شاديلينگ که در امر فروش اسباب بازي فعال ميباشد کوادکوپتر حرفه ای دبلیو ال تویز Wltoys Q696-E را با قيمت مناسب همراه با ضمانت براي شما مهيا نموده است تا از خريد کوادکوپتر حرفه ای دبلیو ال تویز Wltoys Q696-Eبا قيمت مناسب و خدمات لذت ببريد.

 • 455 گرم
 • 19×50×50 سانتی متر
 • براش
 • 7.4 ولت 2600 میلی آمپر
 • 14 الی 16 دقیقه
 • 120 دقیقه
 • 300 متر
 • (8 مگاپیکسل نسبی ) HD720p
 • 100 متر
 • WLtoys
 • قابلیت اتصال به عینک
مــزایا
مــعایب