کوادکوپتر حرفه ای جیتنگ GTeng T905F

905,000 تومان

تمامي کالاها داراي ضمانت اصالت و سلامت و گارانتي ميباشد براي اطلاعات بيشتر از موجودي و خدمات پس از فروش تماس بگيريد

کوادکوپتر حرفه ای جیتنگ GTeng T905F دارای موتور قدرتمند، دوربین دار و قابلیت پرواز در شب را دارد.

کوادکوپتر حرفه ای جیتنگ Gteng T905F در سال 2017 توسط کمپانی Gteng به علاقه مندان سرگرمی های هوشمند معرفی شد. کوادکوپترحرفه ای جیتنگ Gteng T905F ظاهری بسیار حرفه ای و رادیوکنترلی با دکمه های کاربردی که در زمان پرواز امکانات بسیار مهم و ضرور ی را برای کاربر فراهم می کند. رنگ مشکی مات جذابیت کوادکوپتررا دوچندان کرده است.

کوادکوپتر حرفه ای جیتنگ Gteng T905F- ابعاد

ابعاد کوادکوپتر T905Fبرابر35×35×10 سانتی مترو وزن آن نیز 0.860 kg میباشد . کوادکوپتر T905Fابعاد و وزن تقریبا استانداردی دارد و انتخاب مناسبی برای پرواز در محیط های داخلی و فضا های باز است . به علت سبکی کوادکوپتر برای پرواز در محیط های باز باید دقت کرد باد و یا نسیمی درحال وزش نباشد .

کوادکوپترحرفه ای جیتنگ Gteng T905F- موتور

کوادکوپترحرفه ای جیتنگ Gteng T905F سایز متوسط دارد و دارای موتورهای براش تقویت شده می باشد که توان پروازی کوادکوپتررا بسیارافزایش داده است.کوادکوپترT905F بسیار نرم پرواز است و حس بسیار خوبی را به خلبان می دهد.

کوادکوپترحرفه ای جیتنگ Gteng T905F- حرکات 360 درجه

سایز متوسط کوادکوپترGteng T905F امکان انجام حرکات متعدد 360 درجه را برای کاربر فراهم می کند.

کوادکوپترحرفه ای جیتنگ Gteng T905F- هدلس مود

کواد کوپتر T905F دارای قابلیت هدلس مود می باشد. کوادکوپترها به صورت عادی دارای جهت و سر می باشند و کاربران همیشه نسبت به سر و جهت کوادکوپتر پرواز می کنند . با فعال کردن هدلس مود ، کوادکوپترمانند کره ای بدون جهت می شود و کنترل و بازگرداندن کوادکوپتر به محل تیکاف آسان می شود .

کوادکوپترحرفه ای جیتنگ Gteng T905F- چراغ های LED

در زیر بازو های کوادکوپترGteng T905F چراغ های زیبایی قرار داده شده که ضمن اعلان وضعیت های پروازی مانند اتمام شارژ باتری ، امکان پرواز در شب را فراهم میکند .

کوادکوپترحرفه ای جیتنگ Gteng T905F- حفظ ارتفاع خودکار

درکوادکوپترGteng T905F طراحی و تعبیه بارومترموجب می شود که کوادکوپتربعد از تیکاف و قرارگیری در یک ارتفاع مشخص تقریبا با اختلاف چند سانتی متروضعیت خود را حفظ کند . این قابلیت میتواند به ثبت و ضبط تصاویری صاف ، فاقد لرزش وخطا نیز به کاربرکمک کند.کیفیت سطح پروازی با قابلیت حفظ ارتفاع خودکارافزایش می یابد وافرادمبتدی با تکیه براین گزینه می توانند براحتی تمرین کرده و پرواز را بیاموزند.

کوادکوپترحرفه ای جیتنگ Gteng T905F- دوربین

کوادکوپتر T905HF یک دوربین 5 مگا پیکسلی با کیفیت HD دارد که امکان ارسال تصویر لحظه ای(FPV ) به صورت آنی بر روی مانیتور را دارد. با نصب بودن مانیتور بر روی رادیو کنترل نیازبه موبایل و اپلیکیشن نیست.این مانیتور بر روی رادیو کنترل تعبیه است که به دوربین کوادکوپتر متصل است و به صورت آنی تصاویر را نمایش می دهد. برد ارسال تصویر مانیتور100 الی 150متر با فرکانس 5.8 می باشد.مشاهده تصاویر به صورت لحظه ای موجب می گردد تا هرگونه خطا و اشتباه موجود در تصویر را به صورت آنی اصلاح و حذف کرد و تصاویری با دقت بالاتر و خطای کمتر ذخیره کرد.

کوادکوپترحرفه ای جیتنگ Gteng T905F- رادیو کنترل

رادیو کنترل کوادکوپتراز نوع 2.4GHz با برد 200 متر است. ریموت کنترل 4 کاناله دارد که تمامی جهت های پروازی را پوشش می دهد.

کوادکوپترحرفه ای جیتنگ Gteng T905F- سیستم بازگشت به خانه

بازگشت به خانه قابلیتی است که به کمک آن میتوان کوادکوپتررا مجبور به بازگشت به نقطه ی اولیه اش کرد.زمانی که کاربرکوادکوپتر را دورتر از برد رادیو کنترل پرواز دهد و توانایی کنترل کوادکوپتر را نداشته باشداین قابلیت درکوادکوپترهایی که جی پی اس دارهستند و قدرت جهت یابی دارند بسیار کاربردی است اما کوادکوپتر T905F فاقد جی پی اس است و این قابلیت به کمک قطب نما کار میکند که چندان کاربردی نیست لذا به بهتر است به صورت کاملا تمرینی و تجربی بر روی کوادکوپتر مسلط شده و اقدام به کنترل آن نمایید.

کوادکوپترحرفه ای جیتنگ Gteng T905F- باتری

باتری کوادکوپتر T905F از نوع 7.4ولت700میلی آمپری با زمان پروازی10 دقیقه می باشد.90دقیقه زمان برای شارژ مجدد باتری نیاز است.از باتری یدکی برای افزایش تایم پرواز می توان استفاده کرد.

کوادکوپترحرفه ای جیتنگ Gteng T905F- جایروسکوپ های 6 محوره

جایروسکوپ های 6 محوره باعث ایجاد تعادل در کوادکوپتر T905F می شوند تا با قدرت پرواز کند و بخش اصلی استقامت کوادکوپتر را حفظ می کند . کوادکوپترحرفه ای جیتنگ Gteng T905F- تیکاف ولندینگ خودکار کوادکوپترGteng T905F را می توان به صورت خودکار و با استفاده از دکمه های رادیو کنترل تیکاف و لندینگ کرد.

محتویات بسته : کوادکوپتر ، رادیو کنترل ، باتری ، مانیتور ، شارژر ، کابل USB ، رم و رم ریدر

فروشگاه اينترنتي شاديلينگ که درامرفروش اسباب بازي فعال ميباشد کوادکوپترحرفه ای جیتنگ Gteng T905F را با قيمت مناسب همراه با ضمانت براي شما مهيا نموده است تا از خريد کوادکوپترحرفه ای جیتنگ Gteng T905F با قيمت مناسب و خدمات لذت ببريد.

 • 0.860 کیلوگرم
 • 35×35×10 سانتی متر
 • براش
 • 7.4 ولت 700 میلی آمپر
 • 10 دقیقه
 • 90 دقیقه
 • 200 الی 300 متر
 • 5 مگاپیکسل HD
 • 150 الی 200 متر
 • GTeng
 • 2.4 GHz
 • رم و رم ریدر دارد
مــزایا
مــعایب