کوادکوپتر حرفه ای دبلیو ال تویز Wltoys Q333

1,830,000 تومان

تمامي کالاها داراي ضمانت اصالت و سلامت و گارانتي ميباشد براي اطلاعات بيشتر از موجودي و خدمات پس از فروش تماس بگيريد

کوادکوپتر حرفه ای دبلیو ال تویز  Wltoys Q333 دارای قابلیت ارسال لحظه ای تصاویر می باشد.

کوادکوپتر حرفه ای دبلیو ال تویز WLtoys Q333  مانند کوادکوپتر اینسپایر کیفیت بالا و طراحی ظاهری مدرنی دارد و مورد توجه علاقه مندان به کوادکوپتر های گروه سرگرمی -تفریحی قرار گرفته  است .

کوادکوپتر حرفه ای دبلیو ال تویز  Wltoys Q333-طراحی ایرودینامیکی

 شاخص ترین خصوصیت مطرح شدن کوادکوپتر WLtoys Q333 شکل ظاهری آن است .کواد کوپتر WLtoys Q333 از کوادکوپتراینسپایر در طراحی ظاهری الهام گرفته است . طراحی ظاهری کوادکوپتر  WLtoys Q333دقیقاشبیه به کوادکوپتر اینسپایر است . 4 بازوی کشیده که متحرک هستند .بازوها کاملا اهرمی و قابل تنظیم با شرایط  زمان تیکاف و لندینگ می باشند. مثلا در زمان تیکاف بازوهای کوادکوپتر را به سمت بالا آورده و هیچ تصویری از پایه ها در عکس و یا ویدئو نداشته باشید . و یا در زمان لندینگ میتوانید پایه ها را به پایین آورده تا کوادکوپتر بسیار نرم بر روی پایه ها بنشیند . 

کوادکوپتر حرفه ای دبلیو ال تویز  Wltoys Q333-کیفیت  متریال 

جنس بدنه از پلاستیک محکم و با کیفیت است. بالا بودن کیفیت مواد در کوادکوپترباعث می شود تا در اثر اصابت ضربه و یا سقوط کوادکوپتر دچار آسیب نشود نیاز به تعمیرات و قطعات به تعویق بیفتد .

کوادکوپتر حرفه ای دبلیو ال تویز  Wltoys Q333-ابعاد 

دارای ابعاد45×45×14 سانتی متر است و در دسته بندی کوادکوپتر Outdoor(فضای باز) قرار می گیرد و برای محیط های داخلی در صورت عدم وجود مهارت پروازی مناسب نیست . 

کوادکوپتر حرفه ای دبلیو ال تویز  Wltoys Q333-هدلس مود 

کوادکوپتر WLtoys Q333مجهز به قابلیت هدلس مود است . همه کوادکوپتر هادر حالت عادی دارای سر و جهت می باشند که کاربر نسبت به سر کوادکوپتر اقدام به کنترل کردن می کنندپس اگر سر و جهت کوادکوپتر را گم کنند فرامین را با یکدیگر اشتباه میکنند . برای جلوگیری از بروز هرگونه اشتباهی میتوانید هدلس مود کوادکوپتر را فعالکرده و کوادکوپتر را همانند یک کره بدون سر وجهت کنید . این عمل از بروز خطا ی جهت یابی جلوگیری میکند . البته پرواز با استفاده از قابلیت هدلس مود برای افراد مبتدی کمی مشکل است.

کوادکوپتر حرفه ای دبلیو ال تویز  Wltoys Q333-سیستم بازگشت به خانه 

کوادکوپتر WL toys Q333 دارای قابلیت بازگشت به خانه است .با فشردن یک دکمه در حین پرواز کوادکوپتر را وادار به بازگشت به نقطه  اولیه تیکافش می کنید . کوادکوپتر WLtoys Q333 فاقد GPS می باشد و این قابلیت صرفا بر اساس قطب نما کار می کند استفاده از آن کاربردی نیست وکاربران بهتر است به  صورت تجربی و تمرینی به کوادکوپتر خود مسلط شده و بر روی این قابلیت به هیچ عنوان اعتماد نکنند.

کوادکوپتر حرفه ای دبلیو ال تویز  Wltoys Q333-رادیو کنترل 

کوادکوپتر WL toys Q333دارای رادیو کنترل از نوع 2.4 GHz بابرد رادیویی  200 الی 300 متر 4 کاناله است و کاربرمیتواند آن را در تمام جهت های اصلی به آسانی هدایت کرده و پرواز دهد .به علت نبود GPS فقط می توان با چشم غیر مسلح کوادکوپتر را تا 50 الی 100 متر مشاهده کرد.

کوادکوپتر حرفه ای دبلیو ال تویز  Wltoys Q333-جایروسکوپ های 6 محوره 

 جایروسکوپ های شش محوره ای  موجب می شود تا کوادکوپتر براحتی بلند شود و اوج بگیرد . این جایرو ها تعادل پکوادکوپتر را در طول زمانپرواز حفظ می کند. کوادکوپتر در تیکاف و لندینگ ها و پرواز های متوالی دچار ضعف و یا خطایی نمی شود .

کوادکوپتر حرفه ای دبلیو ال تویز  Wltoys Q333-حرکات 360 درجه 

انجام حرکات 360 درجه در تمامی کوادکوپتر ها وجود دارد بدینصورت که  می توان کوادکوپتر را در جهات مختلف وادار به چرخش کامل به دور خود کنید . به دلیل اینکه کوادکوپترر Q333 دارای اندازه بزرگی است برای افزایش عمر مفید موتور ها استفاده از این قابلیت پیشنهاد نمی شود .

کوادکوپتر حرفه ای دبلیو ال تویز  Wltoys Q333-دوربین HD 

کوادکوپتر دارای یک دوربین HD با قابلیت ارسال تصویر لحظه ای (FPV)  با کیفیت 5 مگاپیکسل ( نسبی ) برد ارسال تصویر بر اساس wifi تا محدوده 50 الی 100 متری بر روی تلفن همراه برای ثبت و خیره  تصاویر و ویدئو های هوایی می باشد. کیفیت دوربین کوادکوپتر WL toys Q333 برای مصارف شخصی و خانوادگی قابل قبول و کاربردی است .

کوادکوپتر حرفه ای دبلیو ال تویز  Wltoys Q333-باتری 

دارای باتری  7.4 ولت با ظرفیت 2000 میلی آمپر از نوع لیپو با زمان پروازی 10دقیقه  می باشد جهت افزایش زمان پروازی نیاز به  باتری یدک است . 120 دقیقه زمان برای شارژ مجدد باتری نیاز است.

کوادکوپتر حرفه ای دبلیو ال تویز  Wltoys Q333- چراغ های LED

کوادکوپتر WL toys Q33دارای چراغ های LED رنگارنگ در پایه های لندینگ است که علاوه بر زیبایی و  امکان پرواز در شب (تاریکی) با اتمام شارژ باتری شروع به چشمک زدن می کنند و به کاربر هشدار می دهند .

محتویات بسته : کوادکوپتر ، رادیو کنترل ، باتری ، ملخ ، شارژر ، دوربین ، دفترچه راهنما

فروشگاه اينترنتي شاديلينگ که در امر فروش اسباب بازي فعال ميباشد کوادکوپتر حرفه ای دبلیو ال تویز  Wltoys Q333 را با قيمت مناسب همراه با ضمانت براي شما مهيا نموده است تا از خريد کوادکوپتر حرفه ای دبلیو ال تویز  Wltoys Q333 با قيمت مناسب و خدمات لذت ببريد.

  • 14×45×45 سانتی متر
  • براش
  • 2000MAH 7.4 V
  • 10 الی 12 دقیقه
  • 120 دقیقه
  • 200 ال 300 متر
  • 5 مگاپیکسل HD
  • WLtoys
مــزایا
مــعایب