نماد اعتماد الکترونیکی

کواد کوپترحرفه ا ی دبلیو ال تویز WLtoys Q353

760,000 تومان

تمامي کالاها داراي ضمانت اصالت و سلامت و گارانتي ميباشد براي اطلاعات بيشتر از موجودي و خدمات پس از فروش تماس بگيريد

کواد کوپتر حرفه ا ی دبلیو ال تویز WLtoys Q353 علاوه بر پرواز ، قابلیت حرکت روی آب و زمین را نیز دارد.

کوادکوپتر حر فه ای دبلیو ال تویز WLtoys Q353 محصولی سه منظوره پروازی،دریانوردی و اتومبیل رانی ، ساخت کمپانی Wltoys در سال 2017 می باشد.کوادکوپتری که علاوه بر پرواز، قابلیت حرکت در آب وحرکت برروی زمین را نیز دارد. وزن کوادکوپتر WL MODEL Q353 معادل 323 گرم است .جنس بدنه کوادکوپتر از پلاستیک PA, PP, POM, ABS می باشد . و دارای 4 بازو و 4 ملخ است . ملخ های هر بازو به صورت 3 شاخه ای هست . دارای موتور قدرتمند براش است و کاملا ضد آب می باشد. اندازه کوادکوپتر36.5×36.5×12 سانتی متر است . کوادکوپتر به علت اندازه مناسبی که دارد می تواند در فضای باز پرواز کند. روی سطح زمین و بر روی آب نیز حرکت می کند.مناسب فضاهای outdoor است کوادکوپتر WLtoys Q353 فاقد دوربین می باشد اما به دلیل ابعاد استاندارد قابلیت نصب انواع دوربین های ورزشی و اسپورت کم را دارد و می توان در حین پرواز تصاویر و ویدئوهای زیبایی ثبت و ضبط کرد. 

مودهای سرعتی پروازی کوادکوپتر WLtoys Q353

دارای چهار مود(حالت) سرعتی 40 | 60 | 80 | 100 می باشد .کاربر مبتدی در ابتدای کار باید با سرعت های آرام به تمرین و کسب مهارت کند و در قدم های بعدی با سرعت پروازی بالاترپروازکند.

قابلیت بازگشت به خانه خودکار کوادکوپتر WLtoys Q353

دارای بارومتر(فشارسنج) موجب شده است تا در حین پرواز ، در صورت عدم مهارت کاربر در کنترل کوادکوپتر به کمک یک دکمه بازگشت به خانه ، کوادکوپتررا به محل تیکافش نزدیک کند. کوادکوپتر فاقد جی پی اس است و شاید در بعضی مواقع دکمه بازگشت به خانه عملکرد صحیحی نداشته باشد لذا پیشنهاد می شود تا از آن استفاده نشود و کاربر سعی کنند به صورت کاملا تجربی کوادکوپتر را نزد خود بازگردانند .

هدلس مود کوادکوپتر WLtoys Q353

کوادکوپتردارای جهت می باشد و کاربرهمیشه نسبت به آن سر و جهت پرواز می کند. با فعال کردن هدلس جهت های کوادکوپتر طور کامل حذف می شود. استفاده از هدلس مود به کاربر مبتدی توصیه نمیشود چرا که سرعت در یادگیری را کندتر می کند .

باتری  کوادکوپتر WLtoys Q353

 باتری از نوع 7.4 ولت 1200 میلی آمپر با زمان پروازی حدودا 10 الی 12 دقیقه است . 90 دقیقه زمان برای شارژ مجدد باتری زمان نیاز است. تهیه باتری یدک و یا ارتقا باتری فعلی برای موجب کاهش وقفه در پرواز می شود.

 رادیو کنترل کوادکوپتر WLtoys Q353

از نوع 2.4 GHz و 4 کاناله و در تمامی 4 جهت اصلی براحتی به حرکت می کند. رادیو کنترل کوادکوپتر برد 200 الی 300 متر برای پرواز ، قایق سواری و یا حرکت بر روی زمین را برای کاربرفراهم می کند .

جایروسکوپ های 6 محوره کوادکوپتر WLtoys Q353

طراحی و تعبیه جایروسکوپ های 6 محوره موجب می شود تا کوادکوپتر پروازی بسیار نرم و صاف داشته باشد. این جایروها تعادل و توازن پروازی کوادکوپتر را حفظ می کنند و تا کوادکوپتردر تیکاف و لندینگ های متوالی کج پرواز نکند .

چراغ های LED کوادکوپتر WLtoys Q353

چراغ های زیبا در زیر بازوان کوادکوپترعلاوه زیبایی ،امکان پرواز در شب را فراهم می کند. چراغ ها با خاموش روشن شدن متوالی در مورد کم شدن میزان شارژ باتری به کاربر هشدار می دهند.

محتویات بسته: کوادکوپتر،رادیو کنترل، ملخ ، شارژر، باتری ، دفتر چه راهنما

فروشگاه اينترنتي شاديلينگ که در امر فروش اسباب بازي فعال ميباشد کواد کوپتر حرفه ا ی دبلیو ال تویز WLtoys Q353  را با قيمت مناسب همراه با ضمانت براي شما مهيا نموده است تا از خريد کوادکوپتر حرفه اي دبلیو ال تویز WLtoys Q353 با قيمت مناسب و خدمات لذت ببريد.

  • قابلیت نصب دوربین دارد
  • 36.5×36.5 سانتی متر
  • براش
  • 7.4 ولت ا 1200 میل آمپر
  • 10 الی 12 دقیقه
  • 90 دقیقه
  • 200 الی 300 متر
  • WLtoys
  • پلاستیک ABS
  • 2.4 GHz
مــزایا
مــعایب