نماد اعتماد الکترونیکی

کوادکوپتر حرفه ای هیوجان Huajun W606-6

950,000 تومان

تمامي کالاها داراي ضمانت اصالت و سلامت و گارانتي ميباشد براي اطلاعات بيشتر از موجودي و خدمات پس از فروش تماس بگيريد

کوادکوپتر حرفه ای هیوجان Huajun W606-6 دوربین دار با قابلیت تصویر برداری لحظه ای می باشد.

کوادکوپتر حرفه ای هیوجان Huajun W606-6 از کوادکوپتر های مدرن ساخت کمپانی (Huaujn (HJ TOYS در سال 2017 میلادی است که دارای قابلیت های فوق العاده و قیمت مناسب است.

ابعاد : اندازه کوادکوپتر W606-6 برابر 30×30 سانتی متر است . اسکلت اصلی کوادکوپتر Huajun W606-6 شش ضلعی است گارد محافظ ملخ ها دو به دو به هم متصل هستند تا سلامت ملخ ها خیلی بیشتر حفظ شود . در زیر بازو های کوادکوپتر، A و B بودن ملخ ها حک شده تا کاربر در هنگام تعویض ملخ ها دچار مشکل نشود. با توجه به اندازه Huajun W606-6 استفاده از آن در محیط های داخلی بیشتر پیشنهاد می شود اما با رعایت این که بادی در محیط نباشد میتوان در فضاهای آزاد نیز پرواز داشت. کوادکوپتر Huajan W606-6 با محبوب ترین رنگ بندی خود یعنی زرد – مشکی به علاقه مندان ارائه شده است.

ملخ : کواد کوپتر Huajun W606-6 دارا ی 4 ملخ می باشد . این ملخ ها دو به دو ضربدری مانند هم هستند و در هنگام تعویض باید به A و یا B بودن آن را درنظر داشت . ملخ ها انعطاف بالایی در برابر ضربه دارند و به آسانی نمی شکنند.

باتری : کوادکوپتر Huajun W606-6 دارای باتری از نوع 3.7 ولت 650 میلی آمپری با زمان پروازی 10 الی 20 دقیقه می باشد. 60 دقیقه برای شارژ مجدد باتری زمان نیاز است. از باتری یدکی برای افزایش زمان پرواز می توان استفاده کرد.

دوربین: کواد کوپتر Huajun W606-6 دارای دوربین 5 مگاپیکسل با کیفیت HD است . دوربین امکان ارسال تصاویر لحظه ای را دارد و به کمک wifi تصاویر را بر روی تلفن همراه کاربر ارسال می کند. دوربین کوادکوپتر Huajun W606-6 در قالب یک لنز در داخل کوادکوپتر تعبیه شده است و بسیار سبک وزن است . وجود دوربین بر روی کوادکوپتر W606-6 موجب خلق تصاویر و ویدئو های هوایی زیبایی می شود.

رادیو کنترل : کواد کوپتر Huajun W606-6 از نوع 2/4 GHz ، با برد افقی 200 متر و برد عمودی 100 متر می باشد.

هدلس مود : کواد کوپتر Huajun W606-6 دارای هدلس مود می باشد . کوادکوپترها درحالت عادی دارای جهت و سر می باشند و کاربر همیشه نسبت به سر و جهت کوادکوپتر پرواز می کند . با فعال کردن قابلیت هدلس مود ، کوادکوپترمانند کره ای بدون جهت می شود و کنترل و بازگرداندن کوادکوپتر به محل تیکاف آسان می شود.در واقع جهت های اصلی و پیش فرض غیر فعال می شود.

بازگشت به خانه : کواد کوپتر Huajun W606-6 مجهز به قابلیت بازگشت به خانه می باشد .ویژگی بازگشت به خانه موجب می شود که با استفاده از دکمه رادیو کنترل،کوادکوپتری که از کنترل کاربر خارج شده است را به محدوده برد رادیو کنترل برگرداند.استفاده از این ویژگی برای افرادی مبتدی مناسب تر است .اما چون کواد کوپتر Huajun W606-6 مجهز به سیستم جی پی اس نیست و با استفاده از قطب نما از قابلیت بازگشت به خانه نمی توان چندان استفاده مفید داشت بنابراین بهتر است کاربر مهارت پروازی مبنی بر تیکاف و لندینگ و بازگشت به نقطه ی اولیه(خانه) را تجربی و با تمرین کسب کند .

مودهای پروازی : مودهای پروازی برای تغیر سرعت پرواز کوادکوپتر طراحی شده است . کواد کوپتر Huajun W606-6دارای 2 مود سرعتی سریع و آرام است .انتخاب سرعت کند و آرام برای فرد مبتدی تا تسلط به پرواز و حفظ سلامتی کوادکوپتر توصیه می شود.

حفظ ارتفاع خودکار: کواد کوپتر Huajun W606-6مجهزبه قابلیت حفظ ارتفاع خودکار می باشدقابلیت حفظ ارتفاع خودکار به افراد مبتدی کمک می کند تا ارتفاع کوادکوپتر در اندازه تنظیم شده باقی بماند و بالاتر نرود. در این صورت کنترل کوادکوپتر برای افراد مبتدی راحت تر است .حفظ ارتفاع خودکار کمک می کند تا کوادکوپتر ثابت در نقطه ای بایستد و کاربر می تواند تصاویر و ویدئوهایی با کمترین لرزش را ثبت و ضبط کند.

حرکات 3D و 360 درجه : کوادکوپتر Huajun W606-6قابلیت انجام حرکات 3D و 360 درجه را دارد. به دلیل اندازه استاندارد پشتک زدن های متوالی به موتورهای آن فشاری وارد نمیکند .

چراغ های LED: کواد کوپتر Huajun W606-6 دارای چراغ های LED می باشد.در زیر بازوان کواد کوپتر ، LED های نصب شده است که علاوه برزیبایی کوادکوپتر،امکان پرواز در شب (تاریکی) را فراهم میکند . زمانی که توان باتری کوادکوپتر رو به اتمام است چراغ ها شروع به چشمک زدن های متوالی می کنند تا کاربر را از وضعیت پرواز آگاه کنند.

سیستم تیکاف و لندینگ خودکار: کواد کوپتر HuajunW606-6 مجهز به قابلیت تیکاف و لندینگ خودکار است .بر روی رادیو کنترل کوادکوپتر HuajunW606-6، برای بلند شدن و نشستن کوادکوپتر دکمه ای تعبیه شده که این امکان را به کاربر می دهد که کوادکوپتر را تا ارتفاعی مشخص بالا ببرد و بعد از این ارتفاع کواد کوپتر مجبور به نشستن خودکار است.تمامی امکانات خودکار بیشتر برای کاربران مبتدی به جهت تسلط بر پرواز و کاهش احتمال آسیب به کوادکوپتر است.

جایروسکوپ های 6 محوره : سنسور جایروسکوپها برای حفظ جهت و تعادل در ساختار اصلی کواد کوپتر ها به کار می روند. جایروسکوپ باعث حفظ استقامت در کوادکوپتر HuajunW606-6 می شود وکوادکوپتر بسیار نرم و صاف پرواز می کند و در تیکاف و لندینگ های متوالی به طرفین کشیدگی ندارد .

محتویات بسته : کوادکوپتر ، رادیو کنترل ، ملخ اضافی ، گارد محافظ ملخ ، باتری ، پایه لندینگ و دوربین

فروشگاه اينترنتي شاديلينگ که در امر فروش اسباب بازي فعال ميباشد کوادکوپتر حرفه ای هیوجان Huajun W606-6را با قيمت مناسب همراه با ضمانت براي شما مهيا نموده است تا از خريد کوادکوپتر حرفه ای هیوجان Huajun W606-6 با قيمت مناسب و خدمات لذت ببريد.

  • 32×32 سانتی متر
  • کرولس
  • 3.7 ولت 650 میلی آمپر
  • بیش از 10 دقیقه
  • 60 قیقه
  • بیش از 200متر
  • 5 مگاپیکسل HD
  • 100 متر
  • Huajun
  • 2.4 GHz
مــزایا
مــعایب