کوادکوپتر حرفه ای نانو سایما Syma X12

220,000 تومان

در انبار موجود نیست

کوادکوپتر حرفه ای نانو سایما Syma X12 دارای قابلیت چرخش 360 درجه و فاقد دوربین است.

کوادکوپتر حرفه ای نانو سایما Syma X12 از دسته کواد کوپترهای نانوی کمپانی سایما و فاقد دوربین است . کواد کوپترسایما syma x12 چهارموتوره است که این 4 موتور درتعامل با یکدیگرند تا با ایجاد ثبات ، کوادکوپتر براحتی بتواند در آسمان پروازکند.

کوادکوپتر سایما Syma X12 به ابعاد 2.7 × 7.7 ×7.7سانتیمتر می باشد و براحتی می توانید در فضاهای باز و بسته پرواز داشته باشید. ( پیشنهاد بسیار مناسبی برای افراد مبتدی است که می خواهند در منزل و فضای بسته پرواز را تمرین کنند ).

ناوبری و هدایت بسیار ساده و با ثبات درهنگام پرواز به علت سنسور (6 Axis Gyroscope) جاداده شده در کوادکوپتر نانو سایما Syma X12است.

طراحی ساده و مونتاژ آسان، چرخش 360 درجه و محافظ پره‌های موتور از دیگر ویژگی‌های کوادکوپترنانو سایما Syma X12 است که به شرح این ویژگی ها پرداخته شده است.

کوادکوپتر نانو سایما Syma X12 و سنسور

استفاده از سنسور و حسگر 6Axis Gyroscope در زمان شروع پرواز بسیار مهم است . در فضای باز با پرتاب کردن کوادکوپتر به آسمان سنسور ژیرو سبب ماندگاری کوادکوپتر در هوا شده و هدایت وکنترل را دراختیار کاربر قرار می‌دهد . (سنسور ژیروسکوپ 6 محوره بیشتر برای بیان موقعیت چرخشی یک شی (Rotational Position) در فضا استفاده می‌شود. این موقعیت براساس سه محور X ، Y و Z بیان می‌شود. برای بیان مکان یک شی در فضا به 6 مولفه جهت تعریف «مکان» و «وضعیت چرخشی» آن شی نیاز است. «مکان» بسته به فاصله سوژه از محورهای X ، Y و Z بیان می‌شود و میزان چرخش جسم براساس هر کدام از این محورها «وضعیت چرخشی» شی را مشخص می‌کند. به عبارتی ژیروسکوپ‌های 6 محوره ترکیبی از یک ژیروسکوپ و یک شتاب‌سنج هستند که کنترل و هدایت کوادکوپترها را برای کاربر بسیار ساده می کنند.)

کوادکوپتر نانو سایما Syma X12 وچرخش 360 درجه

کواد کوپترSyma x12 براحتی می تواند چرخش های 360 درجه ای داشته باشد. در صورتی که اولا حتما در فضای باز این ویژگی را امتحان کنید و دوم این که کواد کوپتر از سطح زمین 3 متر فاصله داشته باشد . برای انجام این نمایش دکمه‌ی 3D Eversion در سمت راست ریموت کنترل را نگه داشته و آنالوگ سمت چپ ریموت را به طرف راست یا چپ حرکت دهید.

کوادکوپتر نانو سایما Syma X12 وچراغ های LED

کوادکوپتر نانو سایما Syma X12 دارای چراغ های قرمز و سبز رنگ است و پرواز در شب به آسانی امکام پذیر است. کاربرد دیگر این چراغ‌ها نشان دادن میزان شارژ باتری کوادکوپتر است. با کم شدن میزان شارژ باتری قبل از اینکه شارژ باتری تمام شود و قبل از خاموش شدن کوادکوپتر، چراغ‌ها شروع به چشمک زدن می‌کنند. در این حالت پرواز متوقف می شود و برای استفاده‌ی مجدد، کوادکوپتر را باید شارژکرد.

کوادکوپتر نانو سایما Syma X12 و باتری

کواد کوپترنانو سایما syma x12 یک باتری داخلی قابل شارژ از نوع 3.7 ولتی لیتیوم-پلیمر (Li-Poly) با ظرفیت 100 میلی‌آمپر دارد که 50 تا 60 دقیقه زمان برای شارژ کامل نیاز دارد. شارژ باتری کوادکوپتر توسط یک رشته کابل USB به طول 82 سانتی‌متر انجام می‌شود. مدت پرواز کوادکوپتر 6 تا 8 دقیقه است .این مدت زمان کم پرواز به‌علت ابعاد کوچک کوادکوپتر ظرفیت پایین باتری و از همه مهم‌تر و باتری داخلی آن است.منبع تغذیه ریموت کنترل 4 عدد باتری قلمی 1.5 ولتی است . رادیو کنترل کوادکوپترSyma X12 شبیه دسته های X-Box خوش دست است و لذت پرواز را دو چندان می کند .

محتویات بسته: یک عدد رادیو کنترل،چهارعدد بال اضافه ، چهارعدد گارد محافظ ملخ ، کابل شارژ USB،پیچ گوشتی،دفترچه راهنما

فروشگاه اينترنتي شاديلينگ که در امر فروش اسباب بازي فعال ميباشد کوادکوپتر حرفه اي نانو سایما Syma X12 را با قيمت مناسب همراه با ضمانت براي شما مهيا نموده است تا از خريد کوادکوپتر حرفه اي نانو سایما Syma X12با قيمت مناسب و خدمات لذت ببريد.

  • 2.7×7.7×7.7 سانتی متر
  • کرولس
  • 3.7 ولت 100 میلی آمپر
  • 10 دقیقه
  • 60 دقیقه
  • 2.4 GHz
مــزایا
مــعایب