کوادکوپتر حرفه ای سایما Syma X15W

650,000 تومان

580,000 تومان

تمامي کالاها داراي ضمانت اصالت و سلامت و گارانتي ميباشد براي اطلاعات بيشتر از موجودي و خدمات پس از فروش تماس بگيريد

کوادکوپتر حرفه ای سایما  Syma X15W مجهز به دوربین است و قابلیت پرواز بر اساس حرکات دست کاربر را دارد.

کوادکوپتر حرفه ای سایما  Syma X15W تکمیل شده کوادکوپترسایما Syma X15 است با اضافه شدن یک دوربین کوادکوپتر سایما Syma X15W محصولی بسیار کامل شده است .

کوادکوپترسایما Syma X15W - حفظ ارتفاع خودکار

در کوادکوپتر Syma X15W یک بارومتر(فشار سنج هوا) دقیقی جای داده شده است که می تواند با مقایسه وضعیت عمودی خود اقدام به حفظ مکان خود کند . این قابلیت در تمامی کوادکوپترهای نسل جدید وجود دارد. شروع و یادگیری مهارت پروازی به کمک  قابلیت حفظ ارتفاع خودکار بسیارسهل است . یادگیری مهارت پروازی با تکیه برقابلیت حفظ ارتفاع خودکار بسیار آسان خواهد شد بگونه ای که کاربران فقط باید جهت های کوادکوپتر را کنترل کنند . بعد از تیکاف میتوان جوی استیک سمت چپ را که مربوط به ارتفاع کوادکوپتر است رها کرده وفقط با جوی استیک سمت راست که مربوط به جهت های کوادکوپتر می باشد کار کرد.

کوادکوپترسایما Syma X15W - ارسال تصویر لحظه ای

در کوادکوپترسایما Syma X15W یک دوربین با کیفت 2 مگا پیکسل با کیفیت HD قرار داده شده است که دارای قابلیت ارسال تصویر لحظه ای بر اساس وای فای می باشد . این دوربین قادر به ثبت عکس و ویدئو است . با نصب نرم افزار مربوطه می توان در لحظه ، تصاویر را مشاهده کرد و خطاها را اصلاح کرد. ثبت و ضبط تصاویر و فیلم های هوایی می تواند برای همهلذتبخش باشد. به کمک حفظ ارتفاع خودکار و پایداری هوشمند محصول می توان تصاویر و فیلم های بدون لرزشی را ثبت و ضبط کرد. 

کوادکوپتر سایما Syma X15W - سیستم کنترل به کمک اپلیکیشن

با نصب نرم افزار Syma Go و در صورت عدم وجود رادیو کنترل میتوان به آسانی کوادکوپتر را کنترل و هدایت کرد. هدایت کوادکوپتر با تلفن همراه هیجان انگیز است  می توان در هنگام سفر و یا گردش دسته جمعی ریموت کنترل را با خود نبرد و با تلفن همراه با کواکوپترکانکت شد و پرواز کرد.باید در هنگام استفاده از تلفن همراه به عنوان ریموت کنترل ، رادیو کنترل را خاموش کرد.

کوادکوپتر سایما Syma X15W-  مود پروازی هوشمند Draw

بعد از نصب نرم افزار Syma Go و اتصال به کوادکوپتر با لمس انگشت به روی صفحه گوشی ،کوادکوپترمطابق حرکت انگشت حرکت می کند به عنوان نمونه بر روی صفحه یک مستطیل بکشید مشاهده خواهید کرد که سایما X15W طبق همان الگو در هوا و به صورت کاملا معلق از دستور شما پیروی می کند . تکمیل شده این ویژگی به صورت دقیق تر در سری محصولات کمپانی DJI ، فانتوم طراحی شده اشت. از طریق نرم افزار نیز میتوان تیکاف و لندینگ خودکار کوادکوپتر را انجام داد. . با لمس علامت فلش به سمت بالا کوادکوپتر Syma X15W اتو تیکاف می کند و پس از پرواز با لمس علامت فلش رو به سمت پایین میتوان کوادکوپتر اتو لندینگ می کند. استفاده از نرم افزار موجب آرامش خیال بیشتری برای کاربران تازه کار است .

کوادکوپتر سایما Syma X15W- جایروسکوپ های شش محوره

جایروها اساس پایه ای کوادکوپترها را تشکیل می دهند . و موجب تعادل پروازی می شوند.به عنوان مثال صاف بلند شدن و پرواز کردن بسیار صاف کوادکوپتر Syma X15W به علت جایروسکوپ های تعبیه شده در کوادکوپتر می باشد. قبل از هر پرواز جایروها را تنظیم می کنند تا پروازی بی نقص داشته باشند. . در صورت ورود ضربه و آسیب جایروها کوادکوپتردیگر مثل سابق با دقت پرواز نمی کند.

کوادکوپتر سایما Syma X15W - سنسور جدید Gravity

 سنسور Gravity در بعضی از کوادکوپترهای تازه طراحی شده کمپانی سایما به چشم می خورد که بسیار جالب است. بعد از اتصال به نرم افزارکوادکوپتر با لمس و نگه داشتن علامت مخصوص به این سنسور ، و تکان دادن گوشی موبایل به جلو – عقب – چپ و یا راست ملاحظه میکنید که کوادکوپتر طبق حرکت تلفن همراه به جهت های انتخابی شما حرکت می کند .

کوادکوپتر سایما X15W - سیستم محافظت هوشمند دوگانه

حفاظت هوشمند دوگانه به افزایش طول عمر کوادکوپتر می شود . در دو حالت مجزا که کوادکوپتر سایما Syma X15W اقدام به مکان یابی و حفظ موقعیت خود می کند .اگر باتری کوادکوپتر رو به اتمام باشد چراغ های زیرین دستگاه شروع به تندتند چشمک زدن می کنند و به کاربر هشدار می دهد که لندینگ انجام دهد . اگر به این پیغام واکنشی نشان ندهدکوادکوپتر از دسترس کاربر خارج می شود و به صورت اتوماتیک لندینگ می کند .این کار موجب می شود تا کاربر نتواند تا آخرین انرژی باتری از آن استفاده کند و ناگهان در هوا خاموش شود .

در وضعیت دوم اگر کوادکوپترسایما Syma X15W به جایی برخورد کند و یا در جایی مثل شاخ و برگ درختان گیر کرد وموتورها در حال فعالیتند ولی قادر به چرخاندن ملخ ها نیستند . اگر این وضعیت تا 5 ثانیه ادامه پیدا کند موتورهای کوادکوپتر خواهد سوخت . بنابراین برای جلوگیری از سوختن موتورهای کوادکوپتر ، فوری موتورها ازحرکت ایستاده و مشکل سوختن موتور منتفی می شود.

کوادکوپتر سایما Syma X15W- هدلس مود

همه کوادکوپترهای هابی – سرگرمی مجهز به قابلیت هدلس مود هستند . با فعال کردن این ویژگی همه جهت های پیش فرض کوادکوپتراز بین می رود و کوادکوپتر مانند یک کره بدون جهت می شود .

کوادکوپتر سایما X15W کوادکوپتر مناسبی برای سرگرمی و همچنین عکاسی و فیلم برداری هوایی است . نرم افزار این کوادکوپتر نسبت به مدل های قبلی بروز شده و با برنامه کاربردی Syma Go قابل استفاده است .به کمک این نرم افزار می توان کوادکوپتر را به کمک تلفن همراه هدایت کردو همچنین اتو تیکاف و لندینگ ، و قابلیت نقشه گذاری به واسطه این نرم افزار قابل اجرا است . برای سیستمهای اندرویدی و ios این برنامه قابل استفاده و دانلود است .پس از دانلود کوادکوپتر و رادیو کنترل را روشن کرده و با یکدیگر کانکت کنید .در قسمت وای فای گوشی سرچ کرده و وافای کوادکوپتررا یافته و به آن وصل شوید . پس از اتصال ،دکمه start نرم افزار Syma Co را لمس کنید .

کوادکوپتر سایما Syma X15W - باتری

باتری کوادکوپتر سایما Syma X15W  از نوع 3.7 ولت با ظرفیت 450 میلی آمپری است که زمان پروازی آن 8 دقیقه است. بهترین راه برای افزایش مدت پرواز باتری یدک است. 90 دقیقه زمان برای شارژ مجدد باتری زمان نیاز است.

کوادکوپتر سایما Syma X15W - رادیو کنترل

رادیو کنترل کوادکوپترسایما Syma X15W از نوع 2.4 GHz با برد 100متر است . این ریموت کنترل 4 کاناله است و می توان کوادکوپتر را در همه جهات اصلی کنترل و هدایت کرد . این رادیو کنترل 4 عدد باتری قلمی AA دارد.

کوادکوپتر سایما Syma X15W - ابعاد

کوادکوپتر سایما Syma X15w دارای ابعاد 22×22×5 سانتی متر است . و جزو کوادکوپترهای سایز استاندارد است که هم در محیط های داخلی و هم بیرونی به شرط عدم وجود باد می توان پرواز کرد.

محتویات بسته : کوادکوپتر ، رادیو کنترل ، هولدر موبایل ، ملخ ، شارژر USB ، دفترچه راهنما ، پیچ گوشتی ، باتری

فروشگاه اينترنتي شاديلينگ که در امر فروش اسباب بازي فعال ميباشد کوادکوپتر حرفه ای سایما  Syma X15W را با قيمت مناسب همراه با ضمانت براي شما مهيا نموده است تا از خريد کوادکوپتر حرفه ای سایما  Syma X15W با قيمت مناسب و خدمات لذت ببريد.

  • 5×22×22 سانتی متر
  • کرولس
  • 3.7 ولت 450 میلی آمپر
  • حداقل 9 دقیقه
  • 60 دقیقه
  • حداقل 150 متر
  • 2 مگاپیکسل HD
  • 100 متر
  • Syma
مــزایا
مــعایب