کوادکوپترحرفه ای سایما Syma X20-S

280,000 تومان

تمامي کالاها داراي ضمانت اصالت و سلامت و گارانتي ميباشد براي اطلاعات بيشتر از موجودي و خدمات پس از فروش تماس بگيريد

کوادکوپترحرفه ای سایما  Syma X20-S فاقد دوربین و مجهز به کنترل هوشمند است.

کوادکوپترحرفه ای سایما  Syma X20-S اواخر سال 2017 در کمپانی سایما طراحی و تولید شده است.که از نظر نوع رادیو کنترل با مدل های قبلی بسیار متفاوت است .کوادکوپتر Syma X20-s دارای کنترل هوشمند است.

کوادکوپترحرفه ای سایما  Syma X20-S - ابعاد

ابعاد کوادکوپترسایما 2.5×10.5×10.5 سانتی متر است . کوادکوپتر با این ابعاد برای محیط های داخلی و سرپوشیده و در واقع جایی که باد وجود ندارد بسیار مناسب است .

کوادکوپتر حرفه ای سایما Syma X20-S - باتری

کوادکوپتر دارای باتری 3.7 ولت 180 میلی آمپر با زمانروازی 5 الی 6 دقیقه است .شارژ باتری 50 دقیقه ای مجددا شارژ می شود و برای پرواز بعدی آماده است .

کوادکوپتر حرفه ای سایما Syma X20-S – جنس بدنه

بدنه کواد کوپتر Syma X20-S از پلاستیک ABS است که دارای استحکام بسیار بالایی است و به سختی می شکندو آسیب میبیند .

کوادکوپترحرفه ای سایما X20-S Syma- قابلیت حفظ ارتفاع خودکار

به کمک بارومتر موجود در کوادکوپتر، کوادکوپتر میتواند موقعیت عمودی خود از سطح زمین را تشخیص داده و اقدام به حفظ خود در ارتفاع دلخواه کاربر کند . وجود حفظ ارتفاع خودکار برای افراد آماتور آپشن خوبی است چراکه میزان آسیب رسیدن به دستگاه و سقوط به حداقل کاهش می یابد . هم چنین در کوادکوپترهای دوربین داری که مجهز به حفظ ارتفاع خودکار نیز هستند ثبت و ضبط تصاویر با کمترین لرزش ممکن امکان پذیر است .

کوادکوپترحرفه ای سایما Syma X20-S- جایرو های 6 محوره

در کوادکوپتر Syma X20-S جایروسکوپ هایی تعبیه شده است که به صاف پرواز کردن کوادکوپتر کمک می کند . جایروسکوپ ها در تمامی کوادکوپتر ها وجود دارند چرا که آن ها جزء مهم ساختاری یک کوادکوپتر است . قبل از هر پرواز جایروها را باید تنظیم کردتا پروازی  نرم و صاف را تجربه کرد.

کوادکوپترحرفه ای سایما X20-S Syma- هدلس مود

با فعال سازی هدلس مود تمامی جهات پیش فرض کوادکوپتر از بین می رود و مانند یک کره بدون سر و جهت می شود . با فعال کردن مود هدلس هدایت و کنترل کوادکوپتر آسان می شود.این قابلیت در تمامی کوادکوپتر های تفریحی – سرگرمی است و استفاده از هدلس مود کوادکوپتر کاملا سلیقه ای است. 

کوادکوپترحرفه ای سایما Syma X20-S- حرکات 360 درجه

عملکرد انجام حرکات 360 درجه درکوادکوپتر سایما Syma X20-S به کلی با مدل های پیشین متفاوت است .ابعاد کوادکوپتر Syma X20-S کوچک است پس می توان به دفعات پشتک زدن را با آن تجربه کرد. با استفاده از این قابلیت کوادکوپتر به طور کامل به دور خود می چرخد.

کوادکوپترحرفه ای سایما Syma X20-S-چراغ های LED

  در زیر بازو های کوادکوپتر چراغ های درخشان  کم مصرف تعبیه شده است که علاوه بر زیبایی ، پرواز در مکان های تاریک  نیز امکان پذیر است. با اتمام شارژ باتری شروع به چشمک زدن می کنند و آلارم اتمام شارژ باتری را به کاربریادآوری می کند.

کواد کوپترسایما Syma X20-S- مجهز به سیستم حفاظت دوگانه

کواد کوپترسایما Syma X20-S میتواند در دو موقعیت مختلف موقعیت یابی کند و برای حفظ و بقای خود به بهترین شکل ممکن تصمیم گیری کند . وجود این حفاظت دوگانه در کوادکوپترهای سال 2017 بسیار معمول شده که میتواند به افزایش عمر مفید کوادکوپتر بسیار کمک کند . در موقعیت اول اگر میزان شارژ باتری کوادکوپتر رو به اتمام باشد چراغ های زیر بازوان شروع به تند تند چشمک زدن می کند و به کاربر این پیغام را می دهد تا کوادکوپتر را در اولین موقعیت مناسب فرود بیاورد . حال اگر کاربر توجهی به این پیغام نکند کوادکوپترسایما Syma X20-S از کنترل خارج می شود و برای جلو گیری از سقوط و ایجاد خسارت های محتمل بعدی آرام آرام ارتفاع کم کرده و فرود می آید . در موقعیت دوم اگر کوادکوپتر به جایی گیرکند فورا موتورهای کوادکوپتراز فعالیت باز می ایستند و دستگاه خاموش می شود . با فعالیت همزمان موتورها ، ملخ ها نیز می چرخند . حال اگر کوادکوپتر به دلیل عدم مهارت به جایی کوبیده شود و ملخ های آن در جایی گیر کند موتور در حال فعالیت است اما ملخ ها نمی چرخد لذا در عرض 5 ثانیه موتورها خواهد سوخت . برای جلوگیری از سوختن ،موتورهای کوادکوپتر سایما خاموش می شوند و کوادکوپتر صدمه نمی بیند.

کواد کوپترسایما Syma X20-S- سیستم کنترل هوشمند

یک کنترل بسیار هوشمند با سنسور Gravity Mode کاملا جدید گرانش کمک می کند تا با در دست گرفتن آن و فشردن دکمه گرانش و حرکت کنترل به جلو ، عقب ، چپ و راست کوادکوپتر را به حرکت در آورید . برای اولین بار چنین قابلیتی درمدل کوادکوپترسایما SymaX20-Sدیده شده است . این کنترل نیز بسیار خوش دست است .این کنترل هوشمند به جای رادیو کنترل جایگزین شده است . مانند کنترل های تلویزیون است و یک جوی استیک و چند دکمه دارد این کنترل از نوع 2.4 GHz می باشد و حداکثر بردی معادل 100 متر دارد.این کنترل هوشمند از 4 عدد باتری قلمی تغدیه می کند .

محتویات درون بسته : کوادکوپتر ، کنترل ، ملخ ، شارژر ، دفتر چه راهنما ، پیچ گوشتی ، باتری ، گارد محافظ ملخ

ابعاد کل بسته 19.5×6.5×17 سانتی متر است . طراحی جعبه بسیار زیبا است و مناسب برای هدیه دادن به نوجوان است.

فروشگاه اينترنتي شاديلينگ که در امر فروش اسباب بازي فعال ميباشد کوادکوپترحرفه اي سایماSyma X20-S را با قيمت مناسب همراه با ضمانت براي شما مهيا نموده است تا از خريد کوادکوپتر کوادکوپترحرفه اي سایما Syma X20-S با قيمت مناسب و خدمات لذت ببريد.

  • 2.5×10.5×10.5 سانتی متر
  • کرولس
  • 3.7 ولت با ظرفیت 180 میلی آمپر
  • 5 الی 6 دقیقه
  • 50 دقیقه
  • 70 الی 100 متر
  • Syma
  • پلاستیک ABS
  • 2.4 GHz
مــزایا
مــعایب