نماد اعتماد الکترونیکی

کوادکوپتر جیبی دوربین دار سایما Syma X21W

540,000 تومان

تمامي کالاها داراي ضمانت اصالت و سلامت و گارانتي ميباشد براي اطلاعات بيشتر از موجودي و خدمات پس از فروش تماس بگيريد

کوادکوپتر جیبی دوربین دار سایما Syma X21W با حمل آسان و موبایل کنترل  مناسب برای پرواز در هر زمان  و مکانی است.

کوادکوپتر جیبی دوربین دار سایما Syma X21W

کوادکوپتر حرفه ای جیبی دوربین دار سایما Syma X21W از مینی کوادکوپترهای تولید کمپانی سایما در سال 2017 است . X21Wمدل کامل شده و دوربین دار سایما X21 است.

کوادکوپتر سایما X21W یک مینی کوادکوپتر جیبی است پس به راحتی درهر مکان و موقعیتی می توانید کوادکوپتر را به پرواز درآورید.البته پهپادX21W علاوه بر رادیو کنترل مجهز به قابلیت کنترل با موبایل نیزاست.

کوادکوپتر سایما X21W-دوربین

کوادکوپتر Syma X21W مجهز به دوربین HD با قابلیت ارسال تصویرلحظه ای(FPV) بر اساس Wifi است با نصب نرم افزار و از طریق وای فای می توان به صورت زنده و آنی تصاویر را مشاهده و عکاسی و فیلم برداری با کیفیت بالاوکمترین خطا انجام داد.(دستورالعمل اتصال دوربین کواد کوپتر x21w به موبایل را از روی دفترچه راهنما ملاحظه فرمایید.البته برای استفاده از دوربین کوادکوپتر و نرم افزار مربوطه نیازی به هیچ بسته ی اینترنتی نیست.)

کوادکوپتر سایما X21W-باتری

باتری کوادکوپتر Syma X21W از نوع 3.7 ولت 380 میلی آمپر با زمان پروازی 6 تا 8 دقیقه است. ودر زمان 90 دقیقه نیز شارژمی شود . میتوان از باتر یدک نیز استفاده کرد.

کوادکوپتر سایما X21W-رادیو کنترل

رایوکنترل کوادکوپتر Syma X21W از نوع 2.4 Ghz و 4 کاناله با برد 70 تا 100 متر است و از 4 عدد باتری قلمی تغذیه می کند .

کوادکوپتر سایما X21W-ابعاد

ابعاد کوادکوپتر Syma X21W برابر 3×13.5×13.5 سانتی متر است .این ابعاد نسبتا متوسط ، اندازه استاندارد محصولات مینی است .

کوادکوپتر سایما LED-X21W

در زیر بازوان کوادکوپتر جیبی دوربین دار Syma X21W چراغ های زیبای کم مصرفی نصب شده است که زیبایی پرواز در شب را ممکن می سازد همچنین در زمان اتمام شارژ باتری این چراغ ها با خاموش و روشن شدن متوالی از اتمام شارژ باتری خبر می دهند.

کوادکوپتر سایما X21W و قابلیتها

کوادکوپتر Syma X21W - حفظ ارتفاع خودکار

با قرارگیری یک بارومتر نسبتا دقیق و حرفه ای در کوادکوپترسایما X21W میتوان پروازی صاف و بی تکانی را تجربه کرد. حفظ ارتفاع خودکار کمک می کند تا پهپاد موقعیت عمودی خود را حفظ کرده و پرواز ایمن ومطمئنی داشته باشد.

کوادکوپتر سایما X21W- موبایل کنترل

می توان از موبایل و نصب نرم افزار مربوطه(syma go) برای کنترل وهدایت کوادکوپترسایما به جای رادیو کنترل استفاده کرد.ونیازی به حمل رادیوکنترل در همه جا نیست.

کوادکوپتر سایما X21W- مسیردهی waypoint

waypoint قابلیت بسیار مهمی در کوادکوپترهای تخصصی مانندکوادکوپترفانتوم است . بدین صورت که بر روی نرم افزار و از طریق لمس انگشتتان بر روی صفحه و طراحی الگوها پهپاد را وادار به اطاعت از آن الگوها خواهید کرد . به عنوان مثال با ترسیم یک منحنی مشاهده خواهید کرد که کوادکوپتر در ارتفاع طبق یک منحنی حرکت می کند که بسیار شگفت انگیز است . هم چنین از طریق نرم افزار مربوطه می توانید تیکاف و لندینگ اتوماتیک پهپاد را مشاهده کرد . با لمس علامت فلش به سمت بالا و پایین می توان اوج گیری و لندینگ خودکار کوادکوپتر Syma X21W را دید.

کوادکوپتر سایما X21W- مود Gravity

با لمس علامت مخصوص به مود Gravity از طریق نرم افزار و حرکت دادن موبایل به سمت دلخواه ، کوادکوپترسایما نیز طبق آن الگو حرکت خواهد کرد . حرکاتی هوشمند و خودکار که پرواز را بسیار هیجان انگیز می کند.

کوادکوپتر سایما X21W- جایروسکوپ های شش محوره

طراحی وتجهیز جایروهای شش محوره در کوادکوپتر Syma X21W موجب استقامت و پایداری هوشمند در پروازمی شود. قبل از هر پرواز جایروها باید تنظیم باشند تا کوادکوپتر سایما X21W پروازی صاف و متعادل داشته باشد.

کوادکوپتر Syma X21W- محافظت دوگانه هوشمند

کوادکوپتر Syma X21W مجهز به قابلیت محافظت هوشمند دوگانه برای حفظ کوادکوپتر از هر آسیب و ضربه است.در این قابلیت کوادکوپتر وضعیت خود را آنالیز می کند تا اقدام به حفظ سلامت خود کند . اگر میزان شارژ باتری در وضعیت اتمام است چراغ های کوادکوپتر شروع به چشمک زدن سریع می کنند و به کاربراین پیغام را می دهند که هر چه سریع تر نسبت به نشستن کوادکوپتر سایما اقدام کند . اگرکاربر به این هشدار توجهی نکند پهپاد از دسترس خارج می شود و به صورت خودکار بر روی زمین می نشیند . در شرایط دیگری در صورت برخورد کوادکوپتر Syma X21W با موانع و گیرکردن ملخ ها ، موتورها سریعا خاموش می شوند . به عنوان مثال اگر ملخ ها در شاخ و برگ درختان گیر کنند موتورها توان چرخش ملخ ها را ندارند درنتیجه موتورها سریعا خاموش می شوند تا از نیم سوز شدن و سوختن کامل جلوگیری شود .

کوادکوپتر سایما X21W- هدلس مود

کوادکوپترها در حالت عادی دارای جهت و سر هستند که کاربران نسبت به آن جهت ها، پرواز را شروع می کنند با فعالسازی هدلس مود تمامی جهت های پیش فرض و تعیین شده کوادکوپتر از بین می رود و کوادکوپتر Syma X21W مانند یک کره و توپ بدون جهت می شود . پرواز به کمک هدلس مود کاملا سلیقه ای و مناسب  افراد مبتدی  است که تسلط کافی برای هدایت کوادکوپتر ندارند .

محتویات جعبه : کوادکوپتر ، ریموت کنترل ، شارژر ، باتری ، هولدر موبایل ، دفترچه راهنما

فروشگاه اينترنتي شاديلينگ که در امر فروش اسباب بازي فعال مي باشد کوادکوپتر جیبی دوربین دار سایما Syma X21W را با قيمت مناسب همراه با ضمانت براي شما مهيا نموده است تا از خريد کوادکوپتر جیبی دوربین دار سایما Syma X21W با قيمت مناسب و خدمات لذت ببريد.

  • 13.5×13.5×3 سانتی متر
  • کرولس
  • 3.7 ولت | 380 میلی آمپر
  • 6 الی 8 دقیقه
  • 60 دقیقه
  • 70 تا 100 متر
  • Syma
  • 2.4 GHz
مــزایا
مــعایب