هگزا کوپتر حرفه ای فیلمبرداری فیری فلای Freefly Alta

0 تومان

هگزا کوپتر حرفه ای  فیلمبرداری فیری فلای Freefly Alta کاملا ایمن برای حمل تجهیزات پیشرفته عکاسی و فیلم برداری هوایی است و کاربری آسانی دارد.

هگزا کوپتر حرفه ای فیلمبرداری فیری فلای Freefly Alta

هگزا کوپتر Freefly Alta یک پهپاد تمام حرفه ای برای حمل تجهیزات فیلم برداری از کمپانی فیری فلای است . کمپانی معروف Freefly در زمینه  طراحی و تولید تجهیزات فیلم برداری برند معتبری است. این کمپانی هگزاکوپتر خود را با نام ALTA با فریم سبک تمام کربنی طراحی و تولید کرده است که قابلیت حمل تا ۶٫۸ کیلوگرم را دارد. فریم محکم و سبک ،شش بازو و موتور قدرتمند براشلس از دلایل انتخاب این کوادکوپتر برای حمل تجهیزات گران قیمت فیلم برداری و عکاسی  است. همچنین Freefly Alta دارای ملخ های تاشو از جنس کربن است که قدرت و استقامت بسیار بالا و وزن بسیار کمی داردو موجب استقامت بالایی در هگزا کوپتر Freefly Alta می شود.

هگزا کوپتر Freefly Alta به کمک موتور های پرتوان و قدرتی براشلس  قدرت پرواز حتی  در هوای بارانی را دارد.

Freefly Alta مجهز به یک فلایت کنترل ( سیستم کنترل پرواز ) فوق حرفه ای به نام SYNAPSE است ، SYNAPSE مجهز به سنسور های بسیار دقیقی است که امکان ارائه پرواز بسیار صاف و بی تکان را برای فیلم برداران حرفه ایی مهیا میکند. 

هگزا کوپتر Freefly Alta قابلیت نصب گیمبال را دارد. گیمبال یک سیستم لرزشگیر بسیار دقیق است و کوچک ترین ارتعاشات و لرزش را تشخیص داده و خنثی می کند تا  فیلم برداری با بالاترین کیفیت انجام شود .هگزا کوپتر  دارای قابلیت جدیدی است که  فیلم بردار می توانند به جای اینکه دوربین را در زیر هگزا کوپتر نصب کند و دارای زاویه دیدکمتری باشد ، تجهیزات و دوربین ها را بر روی هگزا کوپتر نصب کند تا  دوربین زاویه دید بیشتری داشته باشد و تصاویر خارق العاده تری را نسبت به قبل ثبت  و ضبط کند. 

فروشگاه اينترنتي شاديلينگ که در امر فروش اسباب بازي فعال مي باشد هگزا کوپتر حرفه ای فیری فلای Freefly Alta را با قيمت مناسب همراه با ضمانت براي شما مهيا نموده است تا از خريد هگزا کوپتر حرفه ای فیری فلای Freefly Alta با قيمت مناسب و خدمات لذت ببريد.

مــزایا
مــعایب