عینک دیجیتال FPV والکرا Walkera Goggle 3

0 تومان

عینک دیجیتال FPV والکرا Walkera Goggle 3 یک گیرنده و نمایشگر سه بعدی تصاویر ارسالی از کوادکوپتر است . 

عینک دیجیتال FPV والکرا Walkera Goggle 3 یکی از حرفه ای ترین محصولات کمپانی Walkera است که به وسیله آن کاربران پهپاد با دید اول شخص کوادکوپتر تصاویر را با وضوح و کیفیت بالایی مشاهده می کنند.

عینک Walkera Goggle 3  دارای یک گیرنده 5.8Ghz برای دریافت تصاویر است. عینک Walkera Goggle 3 مجهز به پورت ورودی Micro HDMI است و می توان از این عینک برای  مشاهده فیلم ، کارتون های 3D و … نیز استفاده کرد. Walkera Goggle 3  مجهز به سیستم Head Tracker است بر اساس این قابلیت تشخیص حرکات سر  توسط گیمبال  برای کنترل زاویه دوربین است. این قابلیت بسیار شگفت انگیز است و حس پرنده بودن را به کاربر تلقین می کند.حتما باید تنظیمات بین عینک و گیمبال انجام شود.

در عینک Goggle 3 با اتصال  فیش راهنما با R/C ریموت کنترل ، با حرکات سر  به چپ و راست و بالا و پایین می توان  دوربین و گیمبال را کنترل و هدایت کرد.البته این قابلیت مربوط به ویژگی  پشتیبانی 360 درجه پانورمای هوایی  عینک Walkera Goggle 3 است .

عینک Walkera Goggle 3  از فرمت  (MJPG(30fps و فرمت چند رسانه ای AVI پشتیبانی می کند . عینک Walkera Goggle 3  دو سری آنتن دارد.نوع آنتن قارچی برای دریافت تصاویر فواصل دور و نوع آنتن ساده برای  دریافت تصاویر فواصل کوتاه است. عینک Walkera Goggle 3  از روی مموری کارت Micro SD فایل های ویدئویی را تا ظرفیت 32 گیگابایت پخش می کند و  تصاویر ارسالی از عینک نیز بر روی مموری کارت ذخیره می شود. دو ساعت به صورت مداوم  می توان از این عینک استفاده کرد.و در صورت نیاز شارژ مجدد کرد.

فروشگاه اينترنتي شاديلينگ که در امر فروش اسباب بازي فعال مي باشد عینک دیجیتال FPV والکرا Walkera Goggle 3 را با قيمت مناسب همراه با ضمانت براي شما مهيا نموده است تا از خريد عینک دیجیتال FPV والکرا Walkera Goggle 3  با قيمت مناسب و خدمات لذت ببريد.

  • 2 ساعت
  • 2 کیلومتر
  • FULL HD
  • 64 گیگ
  • 2 عدد(قارچی و ساده)
مــزایا
مــعایب