نماد اعتماد الکترونیکی

کوادکوپتر حرفه ای فیلمبرداری دی جی آی مویک پرو پلاتینیوم Dji Mavic Pro Platinum

18,500,000 تومان

تمامي کالاها داراي ضمانت اصالت و سلامت و گارانتي ميباشد براي اطلاعات بيشتر از موجودي و خدمات پس از فروش تماس بگيريد

کوادکوپتر حرفه ای فیلمبرداری دی جی آی مویک پرو پلاتینیوم Dji Mavic Pro Platinum یک دستیار پهپادی برای کمک به فیلمبرداران حرفه ای هلی شات است.

کوادکوپتر حرفه ای فیلمبرداری دی جی آی مویک پرو پلاتینیوم Dji Mavic Pro Platinum ساخت کمپانی DJI است. این بار تکنولوژی با صنعت فیلم برداری و عکاسی همراه شده است تا جلوه های هنری در فیلم و عکاسی بیشتر نمود داشته باشند.

پایداری بیشتر و پروازی با صدای کمتر

صدای موتورها در پهپاد Dji Mavic Pro Platinum با استفاده از پروانه های 8331  به 4 دسی بل رسیده  است واین یعنی 60 درصد کاهش صدای موتور کوادکوپتر است. و درایورهای سینوسی ESCs در کوادکوپتر Dji Mavic Pro Platinum با تجهیز شدن به قابلیت جدید FOC علاوه بر ثبات و اطمینان در پرواز موجب  افزایش مدت زمان پرواز کوادکوپتر به حداکثر 30 دقیقه شده است. 

کوادکوپتر Mavic Pro Platinum

کوادکوپتر دی جی Mavic Pro Platinum با قابلیت پرواز خودکار و امکانات تعیبه شده در آن ، قدرت لازم برای دور شدن از موانع و پرواز شناور دقیق و کامل  را دارد. سیستم پرواز خودکار کوادکوپتر Dji Mavic Pro Platinum شامل پنج عدد دوربین، تکنولوژی های GPS و GLONASS ، دو عدد فاصله سنج اولتراسونیک ، سنسورهای متعدد و 24 هسته پردازشی قدرتمند است.

کوادکوپتر Dji Mavic Pro Platinum - دوربین ثابت باوضوح تصویری 4K 

 گیمبال سه محوره موجب استحکام  و تعادل دوربین در کوادکوپتر Mavic Pro Platinum می شود  همچنین با این دوربین ویدیوهایی با کیفیت 4K-30fps و تصاویری به وضوح 12 مگاپیکسل  می توان تهیه کرد، بیشترین  زمان نوردهی (exposure) هشت ثانیه  است و خروجی فایل هایی با پسوند کاربردی Adobe DNG RAW است.

کوادکوپتر Dji Mavic Pro Platinum - سیستم انتقال تصویر OcuSync

با سیستم OcuSync محدوده انتقال تصاویر در Dji Mavic Pro Platinum  حداکثر هفت کیلومتر شده است و تصاویر زنده با کیفیت های 1080p یا 720p دریافت می شود. سیستم های انتقال تصویری وای فای در بازار از تنوع بالایی برخوردار هستنداما استفاده از سیستم OcuSync کاملا  تجربه ای متفاوت خواهد بود .سیستم انتقال تصویر OcuSync  محدودیت ها ی سیستم وای فای را پوشش می دهد و کیفیت تصاویر را افزایش می دهد.در ادامه به  تفاوت این دو سیستم اشاره می شود. تکنولوژی Wi-Fi در درجه اول برای اتصال دستگاه های الکترونیکی در محیطی محدود طراحی شد بنابراین این تکنولوژی در اتصال دستگاه های نزدیک به هم بهترین کارایی را داشت . در طراحی مخصوص فاصله های کوتاه باعث می شود سیستم های مبتنی بر تکنولوژی Wi-Fi از فرستنده های کم قیمت و به نسبت ضعیف در انتقال اطلاعات استفاده کنند بنابراین یک سیستم Wi-Fi نمی تواند سیگنال های ضعیف یا سیگنال های  تداخلی را شناسایی و دریافت کند . اما سیستم OcuSync از تکنولوژی های مدرن و حرفه ای  ارتباطات استفاده می کند تا در موارد مختلفی مانند حساسیت، مقابله با تداخل ها و جلوگیری از مفقود شدن سیگنال ها در پروازهایی با سرعت بالا، کاربرد بهتری نسبت به سیستم های Wi-Fi داشته باشد. به علاوه قابلیت اتصال همزمان به چند دستگاه نیز بوسیله OcuSync پشتیبانی می شود. تفاوت بین سیستم های OcuSync و Wi-Fi را در عمل می توان در مواردی مانند تفاوت بین انتقال تصویری روان یا دچار وقفه مداوم ، محدوده پرواز بلند یا کوتاه ، و مدت زمان کم یا زیاد بازیابی ارتباط در حالت ایجاد وقفه یا مفقود شدن سیگنال GPS مقایسه کرد . از نظر تفاوت در استفاده از پروتکل های ارتباطی ،سیستم Wi-Fi از پروتکل استک استفاده می کند  در سیستم های مبتنی بر این تکنولوژی، ایجاد یا بازیابی ارتباط در صورت از دست رفتن سیگنال حداکثر 10 ثانیه زمان بر است . ولی در سیستم OcuSync از پروتکلی با طراحی Cross-Layer استفاده می شود که در زیر یک ثانیه چند تا اتصال را  ساخته یا بازیابی می کند.

کوادکوپتر Dji Mavic Pro Platinum - عینک DJI Goggles

عینک  ایمنی گاگلز DJI Goggles با دو صفحه نمایش 1920×1080 ، تصاویری زنده با کیفیت 1080P را از کوادکوپتر Dji Mavic Pro Platinum دریافت و پخش می کند . استفاده از سیستم بی سیم OcuSync در اتصال بین این دو دستگاه سرعت دریافت تصاویر را به میزان قابل توجهی افزایش داده است.عینک های سه بعدی Goggles تماشای تصاویر را هیجان انگیز می کنند. 

کوادکوپتر Dji Mavic Pro Platinum - سیستم عدم برخورد با موانع

کوادکوپترهایی که  سیستم های محافظتی ندارند همیشه در طول پرواز های طولانی یا زمان فرود از ارتفاعی نا کافی ، در حالت بازگشت به خانه و ... در معرض خطر آسیب هستند. اما در کوادکوپتر Dji Mavic Pro Platinum تکنولوژی پیشرفته FlightAutonomy طراحی شده است  تا بتواند موانع موجود را تا فاصله 15 متری شناسایی کند در نتیجه  کوادکوپتر Dji Mavic Pro Platinum می تواند با تغییر مسیر موانع را رد کند  و یا قبل از برخورد با موانع ترمز کند و در حالت سکون به پرواز ادامه دهد و احتمال تعداد تصادفات و آسیب های ناگهانی کاهش می یابد .

کوادکوپتر Dji Mavic Pro Platinum - ویدیو UHD با کیفیت 4K

پهپاد Dji Mavic Pro Platinum از ویدیو های 4K با نرخ فریم یا تعداد فریم( 30fps (Frame per Second پشتیبانی می کند. هیچ استابلایزر تصویرالکترونیکی در کودکوپتر Dji Mavic Pro Platinumاستفاده نشده است و تمامی ویدیوها دارای کیفیت 4K خواهند بود . یک گیمبال سه محوره  با اندازه نسبتا کوچک اما با دقت خیلی بالا استحکام  و تعادل لازم برای دوربین را فراهم می کند .نکته قابل توجه این است که  در پروازهایی با سرعت بالا، می توان ویدیوهایی روان و تصاویری با کیفیت ثبت و ضبط کرد.

 کوادکوپتر Dji Mavic Pro Platinum - فیلمبرداری حرفه ای خودکار (دستیار فیلمبردار)

 کوادکوپتر Dji Mavic Pro Platinum با انتخاب حالت Active Track به صورت خودکار به مدیریت پرواز پرداخته و همزمان از سوژه ای که کاربرمعرفی می کند فیلم برداری می کند.

هلی شات مویک پرو پلاتینیوم Dji Mavic Pro Platinum - دو جفت سنسور (حسگر)  هوشمند

در کوادکوپترها خراب شدن یا نقص فنی یک سنسور منبع بسیاری از مشکلات است . به همین علت در کوادکوپتر Mavic Pro Platinum دو عدد سنسور کلیدی برای هر قسمت طراحی شده است . بنابراین اگر یکی از سنسورها در هلی شات  کوادکوپتر مویک پرو پلاتینیوم نتواند وظیفه خود را انجام دهد ، سنسور دوم سریعا وارد عمل شده و عملکرد صحیح کوادکوپتر را تضمین می کند.

کوادکوپتر Dji Mavic Pro Platinum -با ارتفاع ثابت

در زمان پرواز کوادکوپتر Dji Mavic Pro Platinum می توان به صورت خودکار ارتفاع کوادکوپتر را نسبت به سطح زمین حفظ کردو در زمان پرواز کوادکوپتر در ارتفاع پایین نگران بر خورد کوادکوپتر با موانع نبود زیرا که پهپاد Dji Mavic Pro Platinum در هنگام پرواز ارتفاع مناسب خود  نسبت به هر سطحی را تنظیم و حفظ می کند.

فروشگاه اينترنتي شاديلينگ که در امر فروش اسباب بازي فعال مي باشد کوادکوپتر حرفه ای فیلمبرداری دی جی آی مویک پرو پلاتینیوم Dji Mavic Pro Platinum را با قيمت مناسب همراه با ضمانت براي شما مهيا نموده است تا از خريد کوادکوپتر حرفه ای فیلمبرداری دی جی آی مویک پرو پلاتینیوم Dji Mavic Pro Platinum با قيمت مناسب و خدمات لذت ببريد.

 • 3 سل 3830 میلی آمپر
 • 30 دقیقه
 • 60 دقیقه
 • Effectivepixels :12.3 M، 1/2.3 CMOS،FOV78.8° 28mm
 • DJI
 • 65 کیلومتر بر ساعت
 • 743 گرم
 • 7 کیلومترFCC و 4 کیلومتر CE
 • 500 متر از سطح مقطع پروازی
 • 3 محوره
 • وایرلس
 • MP4 وMOV
 • DNG وJPEG
 • حداکثر38 کیلومتر بر ساعت
 • GLONASS،GPS، IMU، COMPASS،BAROMETER، ULTRASONIC
 • way Point،Follow me ,Point Of Instance Cours Lock،Home Lock،Active Track ، TAPFLY
 • video 100-3200 photo 100-1600
 • C4K: 4096×2160 24p 4K: 3840×2160 24/25/30p 2.7K: 2704×1520 24/25/30p FHD: 1920×1080 24/25/30/48/50/60/96p HD: 1280×720 24/25/30/48/50/60/120p
مــزایا
مــعایب