نماد اعتماد الکترونیکی

کوادکوپتر حرفه ای فیلمبرداری دی جی آی اسپارک کمبو Dji Spark Fly More Combo

8,100,000 تومان

تمامي کالاها داراي ضمانت اصالت و سلامت و گارانتي ميباشد براي اطلاعات بيشتر از موجودي و خدمات پس از فروش تماس بگيريد

کوادکوپتر حرفه ای فیلمبرداری دی جی آی اسپارک کمبو Dji Spark Fly More Combo مجهز به حالتهای هوشمندانه هلی شات و کوادکوپتری برای سلفی های هوایی است.

کوادکوپتر حرفه ای فیلمبرداری دی جی آی اسپارک کمبو Dji Spark Fly More Combo مجموعه ای از برترین تکنولوژیها برای خلق تصاویر و  ویدئو های حرفه ای هلی شات ، ساخت کمپانی Dji است .کاربر با حرکات دست کوادکوپتر Spark Combo را هدایت می کند.

سوال : کوادکوپتر اسپارک با کوادکوپتر اسپارک کمبو چه تفاوتی دارد؟ از نظر عملکرد و نوع قطعات داخلی هیچ تفاوتی ندارند و تنها تفاوت این دو پهپاد با یکدیگر در اقلام و قطعات اضافی است.  اقلام اضافه کواد کوپتر Spark Combo شامل کیف چرمی ،رادیو کنترل ، شارژر پاور، هاب شارژر 3تایی ،گارد محافظ ملخ، 1 عدد باتری یدکی اضافه ( مجموعاً 2 عدد ) ویک جفت ملخ اضافه بیشتر ( مجموعاً 2 جفت ) است.

کوادکوپتر حرفه ای  اسپارک کمبو Dji Spark Fly More Combo و قابلیتهای خاص 

بیومتریک سوئیچ راه اندازی پهپاد اسپارک کمبو

در کوادکوپتر اسپارک کمبو از ویژگی بیو متریک استفاده شده است .به این صورت که با استفاده از تکنولوژی FaceAware ،  چند ثانیه بعد از شناسایی چهره کاربر، موتور های پهپاد روشن شده و پهپاد کمبو در ارتفاع مناسبی به حالت پرواز شناور(سکون) در می آید.

کوادکوپتر اسپارک کمبو را می توان بدون نیاز به دستگاه کنترل از راه دور یا گجت تلفن هوشمند و تنها با حرکات و اشاره های دست هدایت و کنترل کرد و تصاویر هوایی هیجان انگیزی خلق کرد. راحتی خلق ویدئو های جذاب ، حالت های هوشمند پرواز و کنترل های بصری به کاربر کمک می کند که تنها با چند ضربه تصاویر و ویدئو های حرفه ای هم سطح آثار حرفه ای سیمایی خلق کند. با استفاده از نرم افزار DJI GO 4 که اپلیکیشن انحصاری کمپانی دی جی آی با مجموعه ای از فیلتر ها و قالب های ویرایشی خودکار است می توان تصاویر و ویدئو ها را ویرایش و با دوستان به اشتراک گذاشت.

در ادامه چند نمونه ازحالت های هوشمندانه پرواز که متکی بر قابلیت های بصری هستند  معرفی می شود.

 QuickShot حالت پروازی که به کاربر کمک می کند تا ویدیو هایی عجاب انگیز در قالب های سینمایی تهیه کند.

Rocket حالت پروازی که  کوادکوپتر  اسپارک کمبو  مستقیما به سمت بالا به پرواز در می آید، در حالی که دوربین از منظره زیر آن فیلم برداری می کند .

Dronie حالت پروازی که  کوادکوپتر  اسپارک کمبو  به سمت عقب و بالا به پرواز در می آید (مشابه پرواز در جهتی با زاویه 45 درجه)، در حالی که دوربین روی سوژه تمرکز کرده است .

Circle حالت پروازی که  کوادکوپتر  اسپارک کمبو در مسیری دایره ای شکل در اطراف سوژه پرواز می کند .

Helix حالت پروازی که  کوادکوپتر اسپارک کمبو با افزایش ارتفاع، در مسیری مارپیچ در اطراف سوژه پرواز می کند .

درحالت پروازی TapFly فقط کافی ست که  روی صفحه نمایش تلفن هوشمند خود ضربه بزنید و نقطه ای را مشخص کنید ، پس از آن  کوادکوپتر اسپارک کمبو با استفاده از تکنولوژی بصری در جهت ضربه وارد شده پرواز خواهد کرد و یا دقیقا به نقطه تعیین شده خواهد رفت ، و  در طول مسیر با موانع برخورد نمی کند. 

Coordinate (مختصات)  در این نوع از حالت پروازی  روی نقطه ای در صفحه نمایش ضربه بزنید، سپس کوادکوپتر با حفظ ارتفاع به سمت آن نقطه پرواز خواهد کرد.

Direction (جهت)  در این نوع از حالت پروازی کوادکوپتر اسپارک کمبو در جهتی که با ضربه زدن روی صفحه نمایش مشخص شده است، پرواز خواهد کرد.

 ActiveTrack  در این حالت پروازی کوادکوپتر اسپارک کمبو به صورت خودکار سوژه های با شکل ها  و اندازه های متفاوت را شناسایی کرده و سپس با توجه به نوع و سرعت حرکت سوژه ها، فرایند دنبال کردن آن ها را برنامه ریزی و اجرا می کند در نتیجه حالت پرواز ActiveTrack می تواند تعقیب کردن سوژه ها را به فعالیتی ساده تر و قابل اطمینان تر تبدیل کند .

Trace حالت پروازی که کوادکوپتر اسپارک کمبو با قرار گرفتن در مقابل یا پشت سوژه، و یا حتی با چرخش در اطراف آن فرایند تعقیب کردن را به اجرا در می آورد .

Profile حالت پروازی که کوادکوپتر اسپارک کمبو از چشم اندازی ثابت سوژه مورد نظر را دنبال می کند .

Gesture (اشاره) یا قابلیت شناسایی حرکت به کاربر امکان می دهد تا با حرکات ساده دست عکس های سلفی بگیرد. علاوه بر آن با استفاده از حالت Palm Control می توان کوادکوپتر اسپارک کمبو را با دست خالی کنترل کرد .

کوادکوپتر و رد پای سلفی ها

Selfies (عکس های سلفی) : دست های خود را بالا ببرید و دست تکان دهید، یا با انگشت های خود چهارچوبی بسازید تا اسپارک کمبو در موقعیت مناسب قرار گیرد و سلفی هایی از شما بیندازد.

کوادکوپتر و فرمان های دست

PalmControl (کنترل با کف دست) :  اسپارک کمبو می تواند حرکات دست شما را تشخیص دهد  و بر اساس آن به پرواز در آید.همچنین کف دست شما مانند باند پرواز مکان مناسبی برای شروع پرواز و  فرود آمدن کوادکوپتر اسپارک کمبو خواهد بود .

کوادکوپتر اسپارک کمبو با دوربین بسیار قوی، دوربینی با عملکرد بالا و تصاویری هیجان انگیز و ویدیو هایی بدون  لرزش 

پهپاد اسپارک کمبو مجهز به یک گیمبال(لرزشگیر) مکانیکی دو محوره با تکنولوژی UltraSmooth است که لرزش و اثرات متاثر از شاتر های متحرک را به طور موثری کاهش می دهد در نتیجه می توان ویدیو هایی ثابت و دقیق ثبت و ضبط کرد.

 تمام تصاویر تهیه شده با کوادکوپتر Spark Combo  واضح،مشخص و با کیفیت هستند ، و همچنین انحراف رنگ  بسیار پایینی دارند. دوربین پهپاد اسپارک کمبو دارای لنزی با زاویه دید عریض ، دیافراگم F/2.6 و فاصله کانونی برابر با 25 میلی متر است . همچنین پنج عدد عدسی در قالب یک گروه در داخل بدنه فشرده لنز تعبیه شده است .

سنسور یا حسگر 1/2.3 اینچی

با توجه به بدنه کوچک و فشرده کوادکوپتر اما دوربین کوادکوپتر اسپارک کمبو از یک سنسور CMOS در سایز 1/2.3 اینچی استفاده می کند . بنابراین می توان ویدیو های بدون لرزش با کیفت 1080p و عکس هایی با وضوح 12 مگاپیکسل تهیه کرد. همچنین ابعاد بزرگ تر هر پیکسل به این معنی است که دوربین  اسپارک کمبو از حساسیت بسیار بالا نسبت به نور برخوردار است و می تواند رنگ ها را با دقت فوق العاده بالا ذخیره نماید .

کوادکوپتر اسپارک کمبو از تمام حالت های فیلم برداری موجود در کوادکوپتر های شرکت DJI پشتیبانی می کند . همچنین دو حالت فیلم برداری جدید نیز در کوادکوپتر اسپارک کمبو طراحی شده است :

حالت Pano : در این حالت با تنظیم خودکار  گیمبال و جهت دوربین ،کوادکوپتر Spark Combo تصاویر پارانومای(360 درجه) افقی یا عمودی تهیه می کند .

حالت ShallowFocus : در این حالت تصاویری عمیق با عمق میدان نسبتا کم بر پایه تکنولوژی سه بعدی تهیه می شود.

عملکرد پرواز در کوادکوپتر اسپارک کمبو که شامل پتانسیل عالی، تجربه های همه جانبه،سیستم محرکه قدرتمند

کنترل سرعت و دقت است.

کوادکوپتر اسپارک کمبو  بدنه ای  کاملا سبک و  ایرودینامیکی دارد  ، به همین دلیل می تواند بر مقاومت هوا غلبه کند و پروازی صاف و روان داشته باشد . گیمبال و دوربین اسپارک کمبو نیز به خوبی در بدنه کوادکوپتر تعبیه شده اند تا مداومت پروازی  افزایش یابد .سیستم محرکه قدرتمند کوادکوپتر اسپارک کمبو می تواند ثبات پرواز را تضمین کند ،  با فعال کردن  حالت Sport Mode ، اسپارک کمبو می تواندحتی در باد های  شدید با حداکثر سرعت 50 کیلومتر بر ساعت نیز پروازی قابل قبول داشته باشد .همچنین سیستم کنترل پرواز پیشرفته و حرفه ای  طراحی شده برای کواد کوپتر Spark Combo ، پرواز کردن و فیلم برداری هوایی را به فعالیتی آسان و سرگرم کننده تبدیل کرده است.

با استفاده از سیستم انتقال ویدیو HD Wi-Fi  در کوادکوپتر اسپارک کمبو ،امکان دریافت ویدیو های زنده با کیفیت 720p از فاصله حداکثر 2 کیلومتری میسر است.

با وجود تمام قابلیت ها و امکانات هوشمند اسپارک کمبو، مدت زمان پرواز این کوادکوپتر 16 دقیقه است  .

پرواز FPV (پرواز با دید اول شخص) : کوادکوپتر اسپارک کمبو را به حالت Sport Mode تنظیم نمایید تا گیمبال نیز به صورت خودکار در حالت دید اول شخص (FPV) تنظیم شود دراین  حالت دوربین در طول پرواز نمایی مانند دید یک پرنده به شما می دهد و شما چیزی را می بینید که دقیقا کوادکوپتر می بیند. همچنین برای تجربه حس هیجان انگیز خلبانی برای تماشای تصاویر ارسالی از عینک های DJI Goggles استفاده کنید.

امنیت پرواز در Spark Combo امنیت پرواز با تکنولوژی FlightAutonomy 

 کوادکوپتر Spark Combo مجهز به سیستم FlightAutonomy است که شامل دوربین اصلی ، سیستم موقعیت یابی بصری (VPS) ، سیستم سنجش سه بعدی ، GPS دو بانده ، واحد اندازه گیری داخلی فوق العاده دقیق ، و 24 هسته پردازشی قدرتمند است . این سیستم فوق حرفه ای  به کوادکوپتر اسپارک کمبو اجازه می دهد تا در محدوده 30 متری و با کمک گرفتن از VPS پرواز شناور دقیق و ایمنی  داشته باشد ، موانع موجود در محدوده 5 متری را شناسایی کند ، و در امنیت کامل لندینگ کند . 

سیستم  بازگشت به خانه 

کوادکوپتر Spark Combo در صورت وجود سیگنال های کافی GPS می تواند به طور خودکار به نقطه تیکاف (خانه) بازگردد .در سه حالت کوادکوپتر اسپارک به محل تیکاف اولیه باز می گردد :در زمان اتمام شارژ باتری ، در صورت قطع ارتباط بین کاربر و کوادکوپتر و یا فعال شدن سیستم  بازگشت به خانه (RTH) ، کوادکوپتر اسپارک کمبو به نقطه از پیش تعیین شده به عنوان خانه( محل تیکاف)  باز می گردد ، و در طول برگشت با حفظ ایمنی از برخورد با موانع موجود در مسیر اجتناب می کند. همچنین، در هنگام شروع پرواز دوربین رو به پایین Spark Combo تصاویری از محیط  نقطه  شروع پرواز(خانه) ضبط می کند ، در ادامه این تصاویر مورد استفاده قرار می گیرند تا در حالت بازگشت به خانه کوادکوپتر اسپارک کمبو بتواند با امنیت کامل در نقطه ای مناسب لندینگ کند.

امنیت پرواز -پروازی هوشمندانه

سیستم Geospatial Environment Online یا به صورت مختصر GEO سیستم اطلاعات جغرافیایی که یک سیستم  انحصاری در محصولات شرکت DJI  است ، این سیستم راهنمایی هایی  در رابطه با مناطق پرواز ممنوع و منطق پر خطر مانند استادیوم و فرودگاه  در اختیار کاربران محصولات DJI قرار می دهد . از اطلاعات تهیه شده توسط این سیستم ، خلبان می تواند تصمیماتی هوشمند در رابطه با مکان و زمان پرواز اتخاذ کند. 

 باتری در  پرواز هوشمند 

کوادکوپتر Spark Combo دارای یک باتری لیتیوم پلیمری با تراکم انرژی بالا با عملکرد مطلوب است. دوازده عملکرد محافظتی هوشمند برای این باتری در نظر گرفته شده  است که نقش مهمی در امنیت پرواز دارند. همچنین باتری کوادکوپتر Spark Combo مدت زمان پرواز را در لحظه محاسبه کرده و زمان لازم برای فرود را به خلبان اطلاع می دهد .

محتویات جعبه : کوادکوپتر اسپارک ، رادیو کنترل ، کیف چرمی ، کیف فومی ، کابل USB ، شارژر پاور ، هاب شارژر 3تایی ، گارد محافظ ملخ ، 2 عدد باتری ، 8 عدد ملخ

فروشگاه اينترنتي شاديلينگ که در امر فروش اسباب بازي فعال مي باشد کوادکوپتر حرفه ای فیلمبرداری دی جی آی اسپارک کمبو Dji Spark Fly More Combo را با قيمت مناسب همراه با ضمانت براي شما مهيا نموده است تا از خريد کوادکوپتر حرفه ای فیلمبرداری دی جی آی اسپارک کمبو Dji Spark Fly More Combo با قيمت مناسب و خدمات لذت ببريد.

 • 14.30×14.30×5.50 سانتی متر
 • 3 سل 148 میلی آمپر| 16.87 وات ساعت
 • 16 دقیقه
 • 30 الی 40 دقیقه
 • FOV 81.9° 25|سنسور12مگاپیکسلی| CMOS1/2.3″f/2.6mm
 • DJI
 • 50 کیلومتر بر ساعت
 • حدود 300 گرم
 • 2 کیلومتر
 • 500 متر
 • 2 محوره (roll,pitch)
 • وایرلس برروی تلفن همراه
 • MP4
 • JPEG
 • MPEG-4 AVC/H.264
 • 30 کیلومتر
 • GLONASS ، GPS ، IMU ، COMPASS ، BAROMETER ULTRASONIC و …
 • Way Poin ، Follow me ، Point Of Instance Cours Lock ، Home Lock ، Active Track ، TAPFLY ، Draw ، Gesture Mode ، QuickShot
 • photo100-1600|video100-3200
 • FHD:1920×1080 30p
 • 24Mbps
 • حداکثر 64 گیگ
 • 3968×2976
مــزایا
مــعایب