نماد اعتماد الکترونیکی

کوادکوپتر حرفه ای دی جی آی مویک پرو Dji Mavic Pro

12,200,000 تومان

در انبار موجود نیست

کوادکوپتر حرفه ای دی جی آی مویک پرو Dji Mavic Pro یک کوادکوپتر حرفه ای خانوادگی از فیلمبرداری تا مسابقه

کوادکوپتر حرفه ای دی جی آی  مویک پرو Dji Mavic Pro

پهپاد مویک پرو Mavic Pro  یکی دیگر از محصولات کم نظیر کمپانی DJI است که در نیمه دوم سال 2016 به علاقه مندان پرنده های هوشمند ارائه شد.کوادکوپتر Mavic Pro کوادکوپتر پیشرفته ای است ولی همه کاربران از مبتدی تا حرفه ای با توجه به نوع نیازشان می توانند این کوادکوپتر را انتخاب کنند. خانواده ها ،ورزشکاران،مهندسین،محققان،نوجوانان،توریست ها ،دانشجویان و ... برای گرفتن عکس سلفی هوایی ،فیلمبرداری هوایی ،مسابقات Drone، تحقیق و... از کوادروتور دی جی آی استفاده می کنند. مویک پرو تاشونده است و به آسانی حمل و جابه جا می شود.

کوادکوپتر خانوادگی مویک پرو DJI Mavic Pro و قابلیت های آن

از آنجایی که قرار است مویک پرو یک کوادکوپتر خانوادگی باشد پس باید بتواند تمامی نیاز های یک خانواده را حتی در زمینه تفریح ، هیجان و مسابقه برطرف کند ،این پهپاد هوشمند تجهیز شده  به مود پروازی Sport است که در این حالت کوادکوپتر سرعتی معادل با 65 کیلومتر بر ساعت را می تواند طی کند که هیجان فوق العاده ای برای اپراتور خواهد داشت .البته اوج این هیجان استفاده ازعینک FPV DJI Goggles 3 است تا اپراتور بتواند به راحتی با استفاده از این عینک به دید اول شخص برای پرواز مسابقه ای دسترسی یابد.

استفاده از کوادکوپتر Mavic Pro بسیار ساده و آسان است با استفاده از نرم افزار DJI GO از هدایت و کنترل کوادکوپتر حرفه ای Dji Mavic Pro قطعا لذت خواهید برد.

کوادکوپتر Dji Mavic Pro-ابعاد

 ابعاد کوادکوپتر Dji Mavic Pro به گونه ای طراحی شده است که قابلیت حمل آسانی دارد، کوادروتور Mavic Pro در حالت تا و جمع شده ابعادی در سایز 8.3x 8.3 x 19.8 سانتی متر دارد که موجب می شود تا حمل آن به سادگی صورت گیرد، پایه ها و ملخ های مویک پرو به صورتی طراحی شده است که به آسانی تا شوندتا درحمل و نقل آن مشکلی نباشد.وزن کوادکوپترخوش پرواز 743 گرم است که با توجه به ابعاد آن بسیار مناسب است 

فلایت کنترل یا سیستم کنترل پرواز 

کوادکوپتر Mavic مانند کوادکوپتر فانتوم 4 دارای فلایت کنترل سوپر هوشمند به همراه سیستم(سنسور) GPS ، GLONASS ، الترا سونیک و …  است که به آن هوش خارق العاده ای می دهد.  این پهپاد با داشتن 5 چشم(دوربین ) که شرایط محیطی را به مغز پردازنده پروازی پرنده نشان می دهد موجب می شود تا پرواز با آن به آسانی انجام شود.

کوادکوپتر Dji Mavic Pro-دوربین

کوادروتور Dji Mavic Pro دارای یک دوربین با حساسیت سنسور 12 مگاپیکسلی -12Mpixel با قابلیت تصویر برداری 4K رزولیشن با حداکثر 30 فریم بر ثانیه است که موجب می شود تا کاربر بتواند تصاویری با کیفیت بسیار بالا را ثبت و ذخیره نماید .

مشخصات دوربین ماویک پرو

سنسور دوربین کوادروتور MAVIC دارای خصوصیت (CMOS)1/2.3” Effective pixels:12.35 M (Total pixels:12.71M) و لنز آن دارای ویژگی FOV 78.8° 28 mm (35 mm format equivalent) f/2.2 Distortion < 1.5% Focus from 0.5 m to ∞ است .

باتری هوشمند کوادکوپتر مویک پرو

باتری هوشمندمویک پرو به صورتی طراحی شده است که با وصل شدن به برنامه DJI GO میزان شارژ واقعی باقی مانده را نمایش می دهد تا در صورت اتمام باتری خلبان خودکار به صورت اتوماتیک ، وارد مدار می شود تا کوادکوپتر به صورت خودکار با امنیت به محل تیکاف خود بازگردد .باتری استفاده شده درMavic PRO از نوع لیتیوم آیون 3 سل بوده و توان جریان خروجی آن 3830 میلی آمپر است که موجب می شود تا کوادروتور 27 دقیقه به صورت مداوم پرواز کند.

کوادکوپتر Dji Mavic Pro-رادیوکنترل

رادیو کنترل کوادکوپتر Mavic Pro به حالتی طراحی شده است که قابلیت تا شدن دارد تا به راحتی حمل شود . آنتن هایی که در طراحی کوادکوپترمویک پرو استفاده شده است به صورتی طراحی شده اند که در شرایط استاندارد FCC بردی معادل 7 کیلومتر و در شرایط CE بردی معادل 4 کیلومتر را داشته باشند . این سیستم ارسال اطلاعات به قدری خاص و پیشرفته طراحی شده است که می تواند تا فاصله 7 کیلومتر تصاویر را با کیفیت 720p ارسال نماید .

کوادکوپتر Dji Mavic Pro-گیمبال

گیمبال کوادکوپتر Mavic Pro سه محوره است که باعث می گردد لرزش تصاویر از هر جهت خنثی شود تا کاربر بتواند تصاویری صاف و بدون لرزشی داشته باشد . گیمبال 3 محوره MAVIC دارای قابلیت کنترل از راه دور است تا کاربر بتواند دوربین را به راحتی در آسمان تغییر جهت دهد . فرمت فیلبرداری در 2 فرمت MOV و MP4 و در عکاسی JPEG و DNG است .

کوادکوپتر Dji Mavic Pro-سیستم سطح مقطع

کوادکوپتر دی جی آی مویک پرو Dji Mavic Pro دارای سیستم شناسایی سطح مقطع  است، در صورتی که پهپاد حرکت افقی داشته باشد و سطح مقطع آن ناگهانی تغییر کندکوادکوپتر ارتفاع لازم را برای پرواز تشخیص خواهد داد .

کوادکوپتر Dji Mavic Pro-سنسور اولتراسونیک

کوادکوپتر ماویک پرو Mavic Pro دارای سنسور اولتراسونیک است که موجب می شود کوادکوپتر در مکان های سقف دار که دسترسی به GPS ممکن نیست به صورت کاملا پایدار حالت خود را حفظ نموده و در یک مکان ثابت بایستد .

سیستم تشخیص خودکار سلفی 

پردازنده تصویری تعبیه شده درپهپاد Mavic Pro باعث می شود تا با نگاه کاربر به پرنده و نوع ژست های مختلفی که کاربر می گیرد عکس سلفی هوایی از کاربر ثبت و ضبط شود .

حساسیت بالا در حرکت

 کوادکوپترMavic Pro دارای سیستم کنترل ریز واکنش ها است که موجب می شود کوادکوپتر در فضاهای بسته و کوچک به آسانی پرواز کند.

کوادکوپتر Dji Mavic Pro-سیستم پردازنده تصویر

کوادکوپتر مویک پرو تجهیز شده به سیستم پردازنده تصویر است که باعث فعال سازی سیستم Active Track می گردد ، این مود در کوادکوپتر مویک پیشرفت کرده است و قابلیت دنبال کردن سوژه از بغل به آن اضافه شده است . در این مود کاربرمی تواند با یک کلیک بر روی سوژه مورد نظر خود آن را در سه جهت جلو ، عقب و بغل انتخاب کرده و مانند یک فیلم بردار حرفه ای از آن تصویر برداری نماید به عبارتی تصویر برداری سه وجهی داسته باشد.این پهپاد خوش پرواز قابلیت تشخیص موانع در حالت Active Track را دارد تا در زمان دنبال کردن سوژه با حفظ ارتفاع از برخورد با موانع جلوگیری نماید.

کوادکوپتر Dji Mavic Pro-سیستم TAPFLY 

 با استفاده از سیستم TAPFLY فقط کافیست تا کاربر مسیری را که تمایل دارد کوادکوپتر به سوی آن حرکت کند(مقصد) را با انگشت خود بر روی موبایل و یا تبلت لمس نمایدتا کوادکوپتر Mavic مستقیم به راحتی و با امنیت بالا بدون برخورد با موانع احتمالی طی کند و کاربر با دقت بیشتری به ثبت تصاویر خود بپردازید.

کوادکوپتر Mavic Pro و IMU دو هسته ای

کوادکوپتر مویک پرو دارای دو پردازنده (IMU) کاملا مستقل و جداگانه است که تمامی خطا های احتمالی را در کوادکوپتر حذف می نماید.

کوادکوپتر Dji Mavic Pro-موبایل

از قابلیت های ویژه در کوادکوپتر کنترل کوادکوپتر از طریق موبایل است ، به صورتی که می توان این پرنده را حتی بدون نیاز به رادیوکنترل آن تا برد 300 متر از طریق تلفن همراه هدایت و کنترل کرد .

کوادکوپتر Dji Mavic Pro-پایداری در باد

 میزان استقامت کوادکوپتر در برابر باد تا سرعت 38.5 کیلومتر بر ساعت است که بسیار مناسب است .

کوادکوپتر Dji Mavic Pro-دامنه سرعت

دامنه سرعت در کوادکوپتر قابل تغییر است به طوری که با یک کلیک از پروازی آرام به پرنده ای کاملا اسپورت و مسابقه ای تبدیل می شود تا هیجان پرواز پرنده مسابقه ای بدون سرنشین را به کاربر القا کند .

کوادکوپتر Dji Mavic Pro-اپلیکیشن DJI GO

 با استفاده ازبرنامه  DJI GO  کاربرقادر خواهد بود تا تصاویر خود را در لحظه ویرایش نموده و در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارد.

میزان رنج ISO در کوادکوپتر :

1600 – 100 (video) 100 – 3200 | (photo) و حداکثر بیت ریت آن 60Mbps است .

توانمندی کوادکوپتر در فیلم برداری :

C4K: 4096×2160 24p 4K: 3840×2160 24/25/30p 2.7K: 2704×1520 24/25/30p FHD: 1920×1080 24/25/30/48/50/60/96 HD: 1280×720 24/25/30/48/50/60/120p

کوادکوپتر Dji Mavic Pro-سایر امکانات هوشمند 

سیستم Way point  تعریف نقاط در نقشه و پرواز بر روی آن نقاط 

سیستم Follow me  دنبال کردن اوپراتور بر اساس GPS گوشی موبایل و یا تبلت 

سیستم Point of Instance  دور زدن به صورت دایره وار حول یک سوژه 

سیستم Cours Lock حالت پرواز بدون سر

حالت Home Lock 

فروشگاه اينترنتي شاديلينگ که در امر فروش اسباب بازي فعال مي باشد کوادکوپتر حرفه ای دی جی آی  مویک پرو Dji Mavic Pro را با قيمت مناسب همراه با ضمانت براي شما مهيا نموده است تا از خريد کوادکوپتر حرفه ای دی جی آی  مویک پرو Dji Mavic Pro  با قيمت مناسب و خدمات لذت ببريد.

  • 19.8×8.3×8.3 سانتی متر(درحالت تاشده)
  • لیتیوم 3 سل با توان 3830 میلی آمپر
  • 27 دقیقه
  • 7 کیلومتر
  • 12.3Mpixel ،رزولیشن 4K
  • DJI
  • قابلیت استفاده از عینکFPV دارد
  • 734 گرم
  • 7 کیلومتر FCC و 4 کیلومترCE
  • 500 متر از سطح مقطع پروازی
  • سه محوره
  • وایرلس
  • MP4,MOV
  • DNG,JPEG
  • pnh;ev 38 ;dg,ljv fv shuj
  • GLONASS ، GPS ، IMU ، COMPASS ، BAROMETER ، ULTRASONIC و …
  • Way Point ، Follow me ، Point Of Instance ، Cours Lock ، Home Lock ، Active Track ، TAPFLY
  • video: 100 – 3200 | photo:100-1600
  • 4p | 4K: 3840×2160 24/25/30p | 2.7K: 2704×1520 24/25/30p | FHD: 1920×1080 24/25/30/48/50/60/96p | HD: 1280×720 24/25/30/48/50/60/120p
  • 60Mbps
مــزایا
مــعایب