تم تولد و انواع بشقاب و لیوان یک بار مصرف و ظروف یکبار مصرف مناسب جشن تولد که این روز‌ها در مراسم‌ها و جشن‌های تولد بسیار پرکاربرد می‌باشد، دارای انواع مختلف تم تولد پسرانه، تم تولد دخترانه و انواع تم تولد بزرگسال و نوجوان می‌باشد. تم‌های تولد و انواع تم‌های جشن مناسبتی، در انواع طرح‌ها مانند تم‌های خالدار، شخصیت‌های کارتونی، طرح‌های خاص و شیک و...

تم تولد و انواع بشقاب و لیوان یک بار مصرف و ظروف یکبار مصرف مناسب جشن تولد که این روز‌ها در مراسم‌ها و جشن‌های تولد بسیار پرکاربرد می‌باشد، دارای انواع مختلف تم تولد پسرانه، تم تولد دخترانه و انواع تم تولد بزرگسال و نوجوان می‌باشد. تم‌های تولد و انواع تم‌های جشن مناسبتی، در انواع طرح‌ها مانند تم‌های خالدار، شخصیت‌های کارتونی، طرح‌های خاص و شیک و در انواع رنگ‌های قرمز، زرد، سبز، بنفش، صورتی، آبی و ...و دارای انواع بشقاب و لیوان یک بار مصرف و ظروف یکبار مصرف بوده که وارد بازار می‌شوند و شما بسته به سلیقه و نوع مراسم خود می‌توانید انتخابی مناسب داشته باشید.

تم تولد بزرگسال، تم تولد دخترانه، تم تولد پسرانه، تم تولد نوجوان

استفاده از تم و لوازم جشن تولد، زیبایی و جذابیت خاصی به مراسم شما می‌بخشد و علاوه بر آن استفاده از بشقاب و لیوان یکبار مصرف و ظروف یکبار مصرف، خیال شما را از بابت مرتب کردن بعد از مراسم راحت می‌کند. اگر قصد انتخاب و خرید تم تولد یا تم مناسبتی و یا لوازم تزئین جشن تولد دارید، می‌توانید برای مشاوره و خریدی آسوده با ما تماس بگیرید.

بیشتر

تم تولد و لوازم جشن 

زیرشاخه ها

لیست مقایسه محصولات

انصراف