نماد اعتماد الکترونیکی

کوادکوپتر حرفه ای Mjx B2W

3,150,000 تومان

کوادکوپتر حرفه ای برند Mjx مدل Bugs B2W با بهترین قیمت در فروشگاه اینترنتی شادیلینگ 

شرکت mjx ام جی ایکس از برندهایی است که جای خود را به خوبی در میان علاقه‌مندان به کواد کوپتر و هلیکوپتر باز کرده است.قیمت مناسب محصولات این شرکت و قابلیت های آیتم های آن موجب شده تا محصولات شرکت mjx  اولین گزینه برای انتخاب مشتریان در هنگام خرید کوادکوپتر  باشد.

 شرکت MJX به تازگی از کوادکوپتر جدید خود رونمایی کرده که شاید اگر آن را در دسته کوادکوپترهای مبتدی قرار دهیم، کمی در حقش کم لطفی کرده ایم. بهره مندی آن از GPS ، پرواز بسیار پایدار و کنترل آسان، دوربین و ارسال زنده تصویر تنها گوشه ای از قابلیت های بی نظیر این کواد کوپتر است. 

سیستم موقعیت یاب Gps کوادکوپتر

GPS جی پی اس،  قابلیتی که قبل از این در کوادکوپترهای مبتدی کمتر دیده بودیم! شرکت mjx برای اولین بار این آپشن را روی کوادکوپتر mjx bugs B2W  خود پیاده سازی کرد. قابلیت بازگشت به خانه قبلا در چندین کوادکوپتر از شرکت های مختلف قرار داده شده بود، اما فروشگاه اینترنتی شادیلینگ همیشه در نقد و بررسی به صراحت کرده که نمی توان به قابلیت بازگشت به خانه در این کوادکوپترها اعتماد صد درصدی کرد. این ویژگی تا قبل از این در کواد کوپترهای مبتدی بر اساس قطب نما پیاده سازی می شد و امکان خطا در آن بسیار بالا بود. اما در کوادکوپتر جدید شرکت mjx یعنی Bugs این ویژگی توسط GPS پیاده‌سازی شده است. بنابراین می‌توانید در فضای باز و در مکان هایی که سیگنال ماهواره ای در آن وجود دارد به راحتی به قابلیت بازگشت به خانه را فعال کرده و به سیستم موقعیت یاب این کوادکوپتر اعتماد کنید.

وضعیت غیر قابل کنترل کواد کوپتر

قطع شدن ارتباط کوادکوپتر با رادیو کنترل یکی از آن اتفاقات شایع در هنگام کار با کواد کوپتر های مبتدی است که در پی آن آسیب دیدن پهپاد بسیار محتمل است. اما خوشبختانه در کوادکوپتر bugs B2W شرکت mjx این مشکل به راحتی مرتفع شده است . هر زمان که ارتباط کوادکوپتر با رادیو کنترل قطع شود ، پهپاد به صورت خودکار با استفاده از GPS به نقطه ی شروع خود باز می‌گردد، بنابر این احتمال آسیب دیدن کوادکوپتر به دلیل قطع شدن سیگنال کنترل آن تقریبا به صفر می رود.

بهره مندی کوادکوپتر از مد هدلس

در نقد و بررسی کوادکوپترهای دیگر قبلاً در فروشگاه اینترنتی شادیلینگ بارها و بارها در این مورد توضيح داده ایم. همانطور که احتمالا می‌دانید دستورات راست ، چپ ، عقب و جلوی خلبان روی کوادکوپتر زمانی به درستی انجام می شود که سر کوادکوپتر دقیقاً در جهت جلوی رادیو کنترل باشد. هر تغییر کوچک در زاویه سر کوادکوپتر نسبت به جلو رادیو کنترل باعث می شود تا دستورات حرکتی خلبان دچار اختلال شود و این زمانی که بخواهید کوادکوپتر را از برخورد با یک مانع نجات دهید، به کوادکوپتر شما آسیب خواهد رساند. اما با کمک مد هدلس و فعال سازی آن می توانید کوادکوپتر را  در حالت بی سر قرار داده، به گونه ای که مستقل از جهت سرکوادکوپتر دستورات راست ، چپ، عقب و جلوی خلبان به درستی اجرا شود.

برخواست و فرود کوادکوپتر تنها با یک دکمه

تاکنون رادیو کنترل یک کوادکوپتر را به دست گرفته اید و یک کوادکوپتر را پرواز داده اید؟ اگر پاسختان مثبت است مطمئنا می دانید یکی از کارهای دشوار در هنگام کنترل یک کواد کوپتر برخواستن و به خصوص فرود آوردن نرم آن به گونه ای است که کمترین ضربه را ببیند. اینکار هرچقدر که فرد کنترل کننده مبتدی تر و تازه کار تر باشد، برای وی دشوارتر بوده و امکان آسیب رسیدن به پهپاد بالاتر خواهد بود . خوشبختانه کوادکوپتر mjx bugs B2W با استفاده از یک دکمه قابلیت فرود و نشستن خودکار روی زمین را دارا می باشد تا احتمال آسیب رسیدن به کوادکوپتر در اثر ضربه های ناشی از فرود به صفر برسد.

قابلیت شناوری دقیق کوادکوپتر در آسمان

اگر تاکنون رادیو کنترل یک کوادکوپتر را به دست گرفته باشید حتما در جریان هستید که یکی از دشوارترین کارها در هنگام کنترل آن نگه داشتن کوادکوپتر در ارتفاعی خاص در آسمان است. این کار هرچقدر که کنترل کننده ی کوادکوپتر تازه کارتر و دارای تجربه کمتری باشد، دشوارتر خواهد بود. اما شرکت mjx در کوادکوپتر mjx bugs B2W خود این مشکل را حل کرده است. این کوادکوپتر با استفاده از تکنولوژی فشارسنج پیشرفته، قابلیت حفظ و ارتفاع و شناوری با دقت بالا در آسمان را دارا می باشد. این قابلیت علاوه بر آسان کردن چشمگیر کنترل کوادکوپتر امکان ضبط و ثبت تصاویر بهتری را با لرزش کمتر کاربر می‌دهد.

وضعیت کاهش باتری 

علاوه بر قطع شدن سیگنال کنترلی یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است در هنگام پرواز کوادکوپتر به وجود بیاید حالت لو باتری و کاهش بیش از اندازه ی انرژی کوادکوپتر است . در این حالت کوادکوپتر mjx bugs B2W به صورت هوشمند در هر نقطه از آسمان که باشد ، به نقطه شروع پرواز خود باز می گردد تا احتمال آسیب رسیدن را به پهپاد به صفر برساند.

امکان ارسال تصویر زنده روی گوشی همراه

با توجه به ویژگی ها و قابلیت هایی که تا اینجا در مورد کوادکوپتر mjx bugs B2W ذکر کرده ایم، مطمئنا اصلا انتظار ندارید که این کوادکوپتر دارای قابلیت ارسال زنده تصاویر روی گوشی همراه شما نباشد. احتمالاً قبلاً هم مدل های ساده تری از کواد کوپتر های مختلف را در فروشگاه اینترنتی شادیلینگ دیده اید که دارای قابلیت ارسال زنده تصویر بوده اند و بنابراین توقع این ویژگی از کوادکوپتری با ویژگی‌های mjx bugs B2W اصلاً غیرمنطقی نیست. کوادکوپتر شما هر جا که باشد زاویه دید آن در دستان شما و بر روی صفحه گوشی همراه شماست. بهترين کادرها از تصاویر و منظره ها و لحظات ناب تان تنظیم و زیباترین تصاویر را بگیرید.

دوربین با کیفیت بالا

تمام ویژگی هایی که تاکنون ذکر شد بیشتر برای گرفتن یک تصویر هوایی زیبا است. لازم به ذکر است که بگوییم بدون یک دوربین خوب تمامی این ویژگی ها بی فایده خواهند بود. شرکت mjx هم به خوبی این مسئله را می داند و روی کوادکوپتر mjx bugs B2W خود دوربینی با کیفیت بالا (080P Full HD)  قرار داده است. با کمک این دوربین میتوانید زیباترین تصاویر هوایی را ثبت کنید.

باتری با ظرفيت بالا

باطری که در کوادکوپتر mjx bugs B2W استفاده شده است به صورت خاص با ظرفیت بالا و عملکرد مدیریت شارژ و دشارژ برای این کوادکوپتر طراحی شده است. استفاده از سیستم مدیریت پیشرفته باتری می‌تواند به این کوادکوپتر کمک کنند تا زمان پرواز بیشتری از آنچه که در کوادکوپترهای مشابه می‌بینید داشته باشد این باطری باید با شارژر مخصوص به خود شارژ شود تا از آسیب رسیدن به آن جلوگیری به عمل آید.

چراغ‌های پرنور و کم مصرف کوادکوپتر

استفاده از چراغهای پور نور و کم مصرف هم آن دست ویژگی‌هایی است که در شب نمود بیشتری پیدا می کند. کوادکوپتر فلان دارای ۴ LED پر نور و در عین حال کم مصرف و در دو رنگ سبز و قرمز است که به شما کمک می کند بتوانید علاوه بر تعیین موقعیت آن در آسمان شب از زیبایی های پرواز یک کوادکوپتر هم لذت ببرید.

رادیو کنترل کواد کوپتر

رادیو کنترل کواد کوپتر mjx bugs B2W  از فرکانس 2.4 گیگاهرتز برای انتقال سیگنال‌های هدایتی به کوادکوپتر استفاده می کند. این فرکانس برای جلوگیری از تداخل فرکانسی با دیگر امواج موجود در محیط بهترین مقدار است. این رادیوکنترل خوش دست علاوه دارای یک LCD برای نمایش اطلاعات مهم پروازی است.

در پایان باید بگیم با توجه به پیشینه شرکت mjx در ساخت کوادکوپترهایی با کیفیت بالا، می‌توان انتظار داشت که محصول جدید این شرکت هم از کارایی و عملکرد بسیار خوبی برخوردار باشد. شاید بتوان گفت که این محصول به دلیل دوربین زنده‌تر و وایدتر، باتری با کیفیت بالاتر و در کل عملکرد بهتر یکی از بهترین کواد کوپتر های ساخت این شرکت خواهد بود. 

امکانات کوادکوپتر mjx bugs B2W دارای GPS :

 • امکان بازگشت به خانه با کمک GPS
 • دارای سیستم موقعیت یاب ماهواره ای GPS
 • دارای دوربین با کیفیت 1080P Full HD برای ثبت تصاویر هوایی
 • امکان بلند شدن  و نشستن تنها با یک دکمه روی رادیو کنترل
 • امکان ارسال زنده تصاویر بر روی گوشی همراه
 • امکان پرواز در شب با کمک چراغ های LED
 • دو مد سرعت سریع و آهسته برای مبتدیان و حرفه ای ها
 • ژیروسکوپ 6 محوره و بارومتر برای حفظ ارتفاع
 • امکان پیاده سازی آسان حرکات پیچیده ی پروازی
 • باتری خشابی لیتیوم پلیمر مخصوص دو سل 1800 میلی آمپری

بسته محصول کوادکوپتر Mjx Bugs B2W شامل : 

 • کوادکوپتر mjx bugs B2W
 • رادیو کنترل 2.4 گیگاهرتزی
 • 4 عدد ملخ اضافی
 • گیره نگه‌دارنده موبایل
 • پیچ گوشتی
 • شارژر
 • دفترچه راهنمای انگلیسی
 • 41*41*8
 • براش
 • 7/4 ولت 1800 میلی آمپر
 • 15 الی 17 دقیقه
 • 60 الی 90 دقیقه
 • 800 الی 1000 متر
 • 8 مگا پیکسل HD
 • 100 متر
 • MJX
 • فایبر گلاس
 • 2.4 GHz
 • 6 عدد
مــزایا
مــعایب