روش‌های ارسال

سرعت خرید را لمس کنید در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.

شادیلینگ با شرایط ارسال سریع‌ و پرداخت در محل، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است.

تهران: سفارش‌ها در شهر تهران مطابق بازه زمانی(در قسمت توضیحات) که مشتریان هنگام ثبت سفارش انتخاب می‌کنند، تحویل داده خواهد شد. همچنین امکان تحویل سفارش در همه روزهای هفته وجود دارد و ارسال می‌شوند. در ایام جشنواره، جهت رفاه و آسودگی حال مشتریان عزیز ساکن شهر تهران، امکان انتخاب ارسال توسط پست نیز وجود خواهد داشت و همانند سفارشات اکسپرس در صورتی که پرداخت از طریق درگاه اینترنتی شادیلینگ باشد ، ارسال آن 14900 هزار تومان است. این سفارشات با زمان تقریبی بین 24 تا 48 ساعت کاری و با قابلیت رهگیری سفارش و بدون امکان انتخاب بازه‌ی زمان تحویل خواهد شد .

ارسال پیک تهران: برای مناطق 22 گانه (هزینه ارسال پیک برای مشتریان تهران بین 20000 تا 25000 تومان میباشد)

ارسال فوری تهران: این نوع ارسال فقط برای شهر تهران امکان پذیر میباشد و هزینه آن بر عهده مشتری میباشد.

شهرستان: سفارش‌ها در شهرستان، مطابق بازه زمانی که از طرف شادیلینگ با مشتریان هماهنگ خواهد شد، تحویل داده می‌شود که بسته به زمان ثبت سفارش، همان روز یا روز بعد خواهد بود. امکان تحویل سفارش‌هایی که تا ساعت 16 روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت شوند، در روز بعد به پست تحویل داده میشود. سفارش‌هایی که بعد از ساعت 16 و یا روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد پردازش خواهد شد. نحوه ارسال در شهرها متفاوت است و بسته به فاصله شهر ممکن است بعد از 2 تا 4 روز کاری، به دست مشتری برسد. 

- هزینه ارسال برای شهرستان تحت پوشش پست، 14900 تومان ثابت و برای سایر نقاط کشور براساس تعرفه پست است.

- تیپاکس : برای مشتریان شهرستانی که میخواهند کالا سریعتر به دست آنها برسد ،کالارسان تیپاکس به صورت پس کرایه(پرداخت هزینه حمل در محل) کالاها در 1 تا 2 روز کاری به دست مشتریان می رسانند.

- اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد. 

- لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.

- برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود پس از تکمیل پرداخت و تحویل کالا، سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی در حضور همکاران تحویل سفارش چک شود یا اینکه به محض مشاهده آسیب فیزیکی کالا، در اولین فرصت از طریق تلفن  5465477- 0910 ، یا ارسال ایمیل از طریق صفحه "تماس با ما" این موارد به خدمات پس از فروش شادیلینگ اطلاع داده شود.

- تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد. پست پیشتاز برای سفارش‌های خارج از شهرهای تحت پوشش سرویس پست در نظر گرفته شده است. در صورت درخواست مشتری سفارش‌های با آدرس تحویل در این شهرها نیز می‌‏توانند با پست پیشتاز ارسال شوند. پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت کاری است.